Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [28563] [28564] [28565] [28566] 28567 [28568] [28569] [28570] [28571] [28572]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Bandika2 válasz |  2010.08.05. 12:06  (104106)
Már megint hülyeséget írsz, nem így van...


910621 válasz |  2010.08.05. 12:04  (104105)
http://m.blog.hu/ma/magyarasztal/image/okoska.jpg
Nekem mondom ne írj. Nehéz felfogni, miután leírom ötödszörre? Nem akarok veled még vitázni se.


Bandika2 válasz |  2010.08.05. 12:01  (104104)
Elmondom neked, Mezey már volt a Vidi edzője...asszem Kaszás Gabi után...nem sokra mentünk vele...


Bandika2 válasz |  2010.08.05. 11:53  (104103)
Csak azt csinálom veled most, amit te csinálsz itt mindenkivel, csak nem veszed észre a hülyeségeid...


750806 válasz |  2010.08.05. 11:52  (104102)
"...Magyarázd meg Mezey !!!
- Nem nyilatkozom...!"
A következő amiről olvasni fogunk, az az lesz, hogy a csapat szurkolóit (is) beszabályozta a Mester ?!
Lehet kötni az ebet a karóhoz, de aki nem látja a fától az erdőt( a Dottore fasz.ágait-meg ennek hozadékát...), azt csak szánni lehet.
Lesz ez még rosszabb is attól tartok, csak hagyják még "dolgozni" a Doktort...egy darabig! Amíg ilyen szépen nyilatkozik meg jönnek az eredmények, meg is érdemli, nem ...?! /Az azért fura,hogy ha annyira alá akartak vágni Mezeynek, miért H.G. kérdezték meg...:)/
Szégyen, hogy hagyjuk, nézzük, amit a Klubbal csinál, sőt még páran belemagyarázzák a hülyeségeibe a tutit...

" MEGLÁTJA MESTER MENNI FOG!..."
HAJRÁ VIDEOTON, FEHÉRVÁR !!!


910621 válasz |  2010.08.05. 11:51  (104101)
Nem lenne rossz ötlet egy esetleges rossz vasárnapi meccs után odadobni a padhoz 5 csomag rágót és ráírni, hogy Alex. :)


910621 válasz |  2010.08.05. 11:51  (104100)
Kurvára elegem van belőled.
Tied lehet az utolsó szó, de ezen már csak röhögök.


Bandika2 válasz |  2010.08.05. 11:50  (104099)
Te nem tudod felfogni, hogy hülyeségeket írsz állandóan, bohóc...


910621 válasz |  2010.08.05. 11:48  (104098)
Vagy a fuck you-zást a pálya széléről. :)


Bandika2 válasz |  2010.08.05. 11:48  (104097)
marha :))))


910621 válasz |  2010.08.05. 11:48  (104096)
Te kötöttél bele az írásomba.
Nem akarok bele menni a személyeskedésbe, de ha nem tudod felfogni, hogy nem akarok veled vitába szállni, akkor verd fejbe magad, hátha felfogod.
Remélem kitiltanak már innen.


redblueheart válasz |  2010.08.05. 11:47  (104095)
"Hallani, hogy Ferguson - aki Mezey példaképe - miket csinál."
Gyuri bácsinak is ki kellene próbálni a Vasas ellen a rágózást, lehet, hogy ez a siker kulcsa :)


Bandika2 válasz |  2010.08.05. 11:45  (104094)
Mondom, egy idióta vagy...szerinted mindenki hülye, minden úgy van, ahogy te gondolod...


910621 válasz |  2010.08.05. 11:44  (104093)
Mondom kerülj el, vagy ekkora gyökér vagy? Nem tudod felfogni.
Veled még vitázni se érdemes és nem is akarok!


Bandika2 válasz |  2010.08.05. 11:43  (104092)
ha kitennék szavazásra a dolgot, magasan megnyernéd, hidd el...


[1] ... [28563] [28564] [28565] [28566] 28567 [28568] [28569] [28570] [28571] [28572]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)