Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [24359] [24360] [24361] [24362] 24363 [24364] [24365] [24366] [24367] [24368]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

vttv válasz |  2013.02.05. 21:19  (167618)
A Googli forditás elég vicces,de azért ki lehet hámozni a lényeget
:Advanced Arturo Alvarez érkezett P. Ferreira elmúlt szezonban, de már kiadagolt táskák. Azáltal Record úgy találta, hogy ez a nemzetközi El Salvador kerül kölcsönbe a szezon végén Videoton, a magyar klub lesz a lehetőség, hogy vásárolja meg pass.


1Vidista válasz |  2013.02.05. 21:05  (167617)
http://www.record.xl.pt/Futebol/Nacional/1a_liga/pacos_ferreira/interior_premium.aspx?content_id=802911

szerintem ez lehet


seco válasz |  2013.02.05. 20:54  (167616)
linket kérünk!


B válasz |  2013.02.05. 20:50  (167615)
Ha találtok ilyen híreket légyszi linkeljétek be a forrást, hogy ne kelljen külön vadászni...


borka72 válasz |  2013.02.05. 20:26  (167614)
Találtam portugál oldalt, ami Alvarezt is tnyként közli, csak a napokban, köd miatt elmaradt meccs miatt nem indult még el..


Khadath válasz |  2013.02.05. 20:03  (167613)
Az a Piriz az egy nagyon fasza játékos...


1941 válasz |  2013.02.05. 19:51  (167612)
így igaz egy portugál lesz az első igazolásunk,és vitor gomes lehet,


mephisto válasz |  2013.02.05. 19:48  (167611)
Több portugál portál is kész tényként közli, hogy Vitor Gomes, a Rio Ave középpályása a Vidinél folytatja a pályafutását. A játékos távozása már biztos csapatától, és ő maga sem tagadta, hogy Magyarországra kerül kölcsönbe. A fehérváriak már ma bejelenthetik a játékos érkezését - tudták meg Portugáliában.


hcsilla válasz |  2013.02.05. 19:12  (167610)
2,8 milla az nagyon kemény, mondjuk a videókból ott is nagyon jónak látszott Facundo Piriz.


B válasz |  2013.02.05. 19:07  (167609)
A tavalyi uru-gyereket most vették meg a csecsenek (Terek Groznij) 2,8M Euróért...


sil válasz |  2013.02.05. 18:57  (167608)
Amíg a hivatalos oldalon nem jelentik be ne is álmodozzunk senkiről. Már annyiszor felültettek minket mindenféle kacsával. Bízzunk a legjobbakban aztán majd kiderül mennyi a valóságalapja.


borka72 válasz |  2013.02.05. 18:38  (167607)
Reméljük ez nem kacsa, mint az uru-gyerek tavaly.Egy penge meg nem árt egy csapatba, főleg, ha "támadóra" vesszük a figurát.
Én a hétvégén is egy fajta szabadabb(felszabadultabb) játékot véltem felfedezni.


Ond vezér válasz |  2013.02.05. 18:09  (167606)
A videó alapján tényleg jó kis spíler, a kérdés az, mennyire öncélú a játéka. Mert ebben a tíz percben azt láthattuk, milyen, amikor bejön neki a cselezés, azt nem, ez hány próbálkozásból sikerül.

Walternél mindenképp jobbnak tűnik.


Ond vezér válasz |  2013.02.05. 17:51  (167605)
Még egy Nikolics? Tíz év alatt, 197 meccsen lőtt 27 góllal? Ennyit Niko másfél szezon alatt rúg.


hcsilla válasz |  2013.02.05. 17:43  (167604)
A video alapján nagyon ügyes, tehetséges játékos, nagyon egyben van.

Ha le tudjuk igazolni, beválik és megint gurítunk valamit az EL-ben, az elsők között lesz, akiket elvisznek tőlünk.


[1] ... [24359] [24360] [24361] [24362] 24363 [24364] [24365] [24366] [24367] [24368]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)