[1] ... [24359] [24360] [24361] [24362] 24363 [24364] [24365] [24366] [24367] [24368] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| vttv |
válasz |
2013.02.05. 21:19 (167618) |
A Googli forditás elég vicces,de azért ki lehet hámozni a lényeget
:Advanced Arturo Alvarez érkezett P. Ferreira elmúlt szezonban, de már kiadagolt táskák. Azáltal Record úgy találta, hogy ez a nemzetközi El Salvador kerül kölcsönbe a szezon végén Videoton, a magyar klub lesz a lehetőség, hogy vásárolja meg pass. |
|
| 1Vidista |
válasz |
2013.02.05. 21:05 (167617) |
http://www.record.xl.pt/Futebol/Nacional/1a_liga/pacos_ferreira/interior_premium.aspx?content_id=802911
szerintem ez lehet |
|
|
| seco |
válasz |
2013.02.05. 20:54 (167616) |
| linket kérünk! |
|
|
| B |
válasz |
2013.02.05. 20:50 (167615) |
| Ha találtok ilyen híreket légyszi linkeljétek be a forrást, hogy ne kelljen külön vadászni... |
|
|
| borka72 |
válasz |
2013.02.05. 20:26 (167614) |
| Találtam portugál oldalt, ami Alvarezt is tnyként közli, csak a napokban, köd miatt elmaradt meccs miatt nem indult még el.. |
|
| Khadath |
válasz |
2013.02.05. 20:03 (167613) |
| Az a Piriz az egy nagyon fasza játékos... |
|
| 1941 |
válasz |
2013.02.05. 19:51 (167612) |
| így igaz egy portugál lesz az első igazolásunk,és vitor gomes lehet, |
|
| mephisto |
válasz |
2013.02.05. 19:48 (167611) |
| Több portugál portál is kész tényként közli, hogy Vitor Gomes, a Rio Ave középpályása a Vidinél folytatja a pályafutását. A játékos távozása már biztos csapatától, és ő maga sem tagadta, hogy Magyarországra kerül kölcsönbe. A fehérváriak már ma bejelenthetik a játékos érkezését - tudták meg Portugáliában. |
|
| hcsilla |
válasz |
2013.02.05. 19:12 (167610) |
| 2,8 milla az nagyon kemény, mondjuk a videókból ott is nagyon jónak látszott Facundo Piriz. |
|
|
| B |
válasz |
2013.02.05. 19:07 (167609) |
| A tavalyi uru-gyereket most vették meg a csecsenek (Terek Groznij) 2,8M Euróért... |
|
|
| sil |
válasz |
2013.02.05. 18:57 (167608) |
| Amíg a hivatalos oldalon nem jelentik be ne is álmodozzunk senkiről. Már annyiszor felültettek minket mindenféle kacsával. Bízzunk a legjobbakban aztán majd kiderül mennyi a valóságalapja. |
|
| borka72 |
válasz |
2013.02.05. 18:38 (167607) |
Reméljük ez nem kacsa, mint az uru-gyerek tavaly.Egy penge meg nem árt egy csapatba, főleg, ha "támadóra" vesszük a figurát.
Én a hétvégén is egy fajta szabadabb(felszabadultabb) játékot véltem felfedezni. |
|
|
| Ond vezér |
válasz |
2013.02.05. 18:09 (167606) |
A videó alapján tényleg jó kis spíler, a kérdés az, mennyire öncélú a játéka. Mert ebben a tíz percben azt láthattuk, milyen, amikor bejön neki a cselezés, azt nem, ez hány próbálkozásból sikerül.
Walternél mindenképp jobbnak tűnik. |
|
|
| Ond vezér |
válasz |
2013.02.05. 17:51 (167605) |
| Még egy Nikolics? Tíz év alatt, 197 meccsen lőtt 27 góllal? Ennyit Niko másfél szezon alatt rúg. |
|
|
| hcsilla |
válasz |
2013.02.05. 17:43 (167604) |
A video alapján nagyon ügyes, tehetséges játékos, nagyon egyben van.
Ha le tudjuk igazolni, beválik és megint gurítunk valamit az EL-ben, az elsők között lesz, akiket elvisznek tőlünk. |
|
|
[1] ... [24359] [24360] [24361] [24362] 24363 [24364] [24365] [24366] [24367] [24368] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)