Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [24362] [24363] [24364] [24365] 24366 [24367] [24368] [24369] [24370] [24371]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Tököl válasz |  2013.02.04. 19:54  (167573)
Az a szégyen hogy még mindig szövetségi kapitánynak mondhatja magát! Szolnoki NEM csak magának, hanem az edzőinek is köszönheti hogy itt tart. Ha az edzői rosszul teszik a dolgukat akkor most nem lenne alapember a VIDI-ben, és e.s. nem hívta volna meg a válogatott keretbe. e.s. félre értelmezi az saját maga tevékenységét.

Remélem Szolnokit nem sikerül tönkre tennie, mint egy-két volt VIDI játékost, akik jelenleg semmilyen neves bajnokságban nem játszanak, mindegyik haza kullogot, és elszerződött sokkal roszabb helyre mint ami itt volt.

e.s. inkább arra figyeljen oda hogy olyan elszántsággal küldje pályára márciusban a válogatottat, mint a VIDI vagy a fradi focistái és a fradi kézislányai pályára léptek! Nincs megalkuvás, nincs kifogás, nem lehet más eredmény mint MAGYAR győzelem!


bobday válasz |  2013.02.04. 19:48  (167572)
A jövőben hozomra remélem nem engednek indulni csapatokat. Az nb1 alja is szánalom létesítményekben, még szarabbakat hagynak indulni még ráadásul.


szurkolo válasz |  2013.02.04. 19:38  (167571)
OFF:

Eger – Az utolsó 24 óra
2013-02-04 19:29:25


24 óra – ennyi ideje maradt az Egri FC-nek, hogy a villanyvilágítás kiépítéséhez szükséges előleget átutalja a kivitelezést végző cégnek. Erre persze szinte semmi esély – tudta meg a FourFourTwo.hu.



Mint azt korábban már megírtuk, a világítás kiépítésével megbízott TEN-T Zrt. február 5-ig adott határidőt az egrieknek, hogy a szükséges előleget átutalják, ellenkező esetben nem kezdődnek meg a munkálatok, és veszélybe kerül a városi labdarúgás jövője.

Az összeget eredetileg Kocsis Zoltán ügyvezetőnek kellett volna átutalnia a cég számlájára, eddig azonban ez nem történt meg, így a helyzet szinte kilátástalan. Márpedig ha nem lesz csoda az utolsó órákban, Jámbor János főtámogató kedden bejelentheti távozását, ami gyakorlatilag egyet jelent azzal, hogy az Egernek esélye sem lesz a bennmaradásra. – A határidő február ötödike, ezt azért várjuk meg. Két lehetőség van: megtörténik az átutalás, és megkezdődnek a munkálatok, vagy nem, és akkor mindenki tudja, mi következik. Persze nyilvánvaló, ha október óta nem történt semmi, akkor néhány nap alatt kisebb csodára lenne szükség... Az esélyek minimálisak. – tájékoztatta honlapunkat Bódi Csaba, az Egri FC sajtófőnöke.

Persze kíváncsiak lettünk volna Kocsis Zoltán állásfoglalására is, az egri vezető azonban – némileg érthető módon – az elmúlt napokban folyamatosan elérhetetlen volt, hiába próbálkoztunk többször is nála. Most sem jártunk sikerrel.

Jámbor János sem szívesen beszélt az egri helyzetről: – Holnap. Akkor teszek bejelentést! – mondta el a FourFourTwo.hu-nak az egri főtámogató, aki kedden várhatóan bejelenti, hogy nyáron végleg kiszáll a városi labdarúgásból.

A FourFourTwo.hu úgy tudja, Jámbor távozása az egész egri labdarúgás végét jelenti, azaz a klub nemhogy az első, de a másodosztályban sem folytathatja ősztől. Egyetlen lehetőség van: a mostani ügyvezető, Kocsis Zoltán távozása némi megoldást jelenthet, ebben az esetben ugyanis legalább a labdarúgás megmaradhat a városban, más esetben az sem. Elkeserítő.

Tóthpál Zoltán


szurkolo válasz |  2013.02.04. 19:34  (167570)
tavasszal lehet h nem kell Egerbe menni majd...lehet el se indulnak
a tavaszi szezonban


borka72 válasz |  2013.02.04. 19:27  (167569)
Félti az állását...az Utódjától(??)


sil válasz |  2013.02.04. 18:22  (167568)
Na látod, ebben a mondatodban mindössze egyetlen hiba található. Fejlődsz. :D :D :D


hcsilla válasz |  2013.02.04. 18:01  (167567)
Egervári valami kibaszott nevetséges, amit művel, ezzel a pitiáner háborújával Sousa ellen.

Még hogy Szolnoki ne köszöngesse senkinek a lehetőséget...vazze, ez mindenbe belepofázik?


videotonos válasz |  2013.02.04. 17:33  (167566)
kuss!!!!!


sil válasz |  2013.02.04. 17:29  (167565)
Atya Isten! Hazaértél a napköziből?


videotonos válasz |  2013.02.04. 17:23  (167564)
HAJRÁ VIDI !!!!!! akkor most leigazoltuk a portugál srácot a vitor gomezt vagy mikor jönn mikor készül együtt a csapatal?!! HAJRÁ VIDI!!!!!


szurkolo válasz |  2013.02.04. 15:40  (167563)
Feb.10-18-ig Belekben edzötáborzik a csapat,érdekesség h a Puskás is ott fog majd feb.8-tól.


papika válasz |  2013.02.04. 14:56  (167562)
Egervári: "Szolnoki csak magának köszönheti a kerettagságot!"
A Videoton Puskás-akadémista neveltje Szolnoki Roland Belekben lehet először válogatott. A huszonegy éves védőt ismerősök (is) fogadták a válogatottnál, sőt, Egervári Sándor szövetségi kapitány kezelésbe vette a móri születésű játékost.'

Az utolsó mondat ami nagyon nem jó hír nekünk !
http://www.fourfourtwo.hu/hirek/magyarorszag/egervari-szolnoki-csak-maganak-koszonheti-a-kerettagsagot


barna válasz |  2013.02.03. 22:43  (167561)
Szily nyíltan MTK-szurkoló, elméleti futballszakértő és sajnos felületet is kapott, ahol írhat. Szomorú, hogy Magyarországon valaki középszerű képességekkel, felületes hozzáértéssel sportújságíró lehet.

Itt az egyik önostorozó cikke, benne a szívszorongató önvallomással:
http://sportgeza.hu/sport/marodiaklistaja/2011/05/15/akiket_kicsinalt_a_szivtelen_kupeckedes/

Volt egy másik írása is (ezt nem lelem hirtelen), amelyben büszkén felvállalta, hogy sok-sok éve nem járt magyar meccsen, mert annyira szar a honi foci. Írta mindezt egy sportrovat "szakújságírójaként".

A szakmai pályafutását figyelembe véve nem lehet őt komolyan venni, viszont sajnos kártékony, amit művel.


B válasz |  2013.02.03. 22:15  (167560)
Leszarja, hogy hülyeséget firkál, lényeg hogy kiírja magából a gyűlöletét. Az egész cikk egy baromság, mint ahogy szerintem ez a +3 perc is.

Viszont Caneirából kiindulva őt pl. el tudnám képzelni erőcsatárnak:)
http://www.transfermarkt.de/de/edinho/profil/spieler_29366.html


redblueheart válasz |  2013.02.03. 22:09  (167559)
Ráadásul elég ostoboa is Szily.

Azt írja, hogy Garancsi a Nikolics-Siena üzlet meghiúsulásával 900 ezer eurót bukott.

Ez nem igaz. Ha van egy eladó autóm, valaki kínál érte 900 ezer forintot, de nem adom oda annyiért, akkor 900 ezer forintot buktam? Egy frászt, hiszen a kocsi még a tulajdonomban maradt! Ha ezen felül később egy másik vevőnek el tudom adni mondjuk 1 millióért, akkor jobban is járok.


[1] ... [24362] [24363] [24364] [24365] 24366 [24367] [24368] [24369] [24370] [24371]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)