[1] ... [24351] [24352] [24353] [24354] 24355 [24356] [24357] [24358] [24359] [24360] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| syder23 |
válasz |
2013.02.07. 15:38 (167738) |
| Forrás: Facebook. |
|
| syder23 |
válasz |
2013.02.07. 15:38 (167737) |
| Hamarosan egy új játékos leigazolását jelentjük be a vidi.hu-n! :) |
|
| imre06 |
válasz |
2013.02.07. 14:51 (167736) |
Nildo-t honnan szedted?
2014-ig van szerződése és szükség sincs rá... |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2013.02.07. 14:48 (167735) |
| Nildoért még egy ukrán klubot is visszautasítottak, szóval nem hiszem, hogy idejönne. |
|
|
| syder23 |
válasz |
2013.02.07. 14:43 (167734) |
| ;) Vonat, kocsi, kisbusz...? :) Lenne még egy szabad hely? |
|
|
| sunyi |
válasz |
2013.02.07. 14:38 (167733) |
| Szerintem VIDEOTON kerete következő játékosokkal egészül ki: Zsótér Donát, Arturo Álvarez, Vitor Gomes, és Nildo Petrolina. |
|
| Vjacheslav |
válasz |
2013.02.07. 14:03 (167732) |
Alvarez -> Walter Lee
Vitor Gomes - > Neto / Sándor
Szerintem az független. Inkább ezekre a posztokra érkeznek.
Alvarez sokkal később lett bedobva, mint Febr 1. |
|
|
| papika |
válasz |
2013.02.07. 13:39 (167731) |
| Van egy olyan érzésem,hogy csak akkor jött volna csatár,ha Niko megy a digókhoz. Szerintem akkor tárgyaltunk vele,és azok a tárgyalások kerültek később napvilágra. Mivel viszont Niko maradt,így nincs értelme fél évre kölcsön venni. |
|
|
| hcsilla |
válasz |
2013.02.07. 12:54 (167730) |
Utólag nyilván nem.
Mikor megtörtént a deal, akkor sem tűnt rossz üzletnek nekünk (főleg annak fényében hogy az utolsó vidis tavaszán Lázár csak árnyéka volt önmagának), de Lázár mégiscsak válogatott volt, és a szerződése még legalább 1 évig (vagy tovább?) élt.
Egyébként ha Walterért tényleg sok pénzt kaptunk, akkor együtt örülünk, én csak azt mondom, hogy 100 ezer eurónál többre számítani érte (pár hónap múlva lejáró szerződéssel) irreális, és meglepő lenne, ha éppen a Lokeren lenne az, aki Krőzüsként nem foglalkozna ilyen apróságokkal. |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2013.02.07. 12:47 (167729) |
Nikó érhet akár többet is.
De furcsa dolog a piac.
Ért szerinted Lázár 600at? |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2013.02.07. 12:46 (167728) |
| A két játékost elnézve a portugál tűnik jobb fogásnak. 3-4 éve még a Sporting akarta vinni meg a Chelsea is figyelte. Ő viszont Cagliarit választotta,, ott nem jött be neki a számítása. A jelenlegi klubjában, ami a nevelőegyesülete, meg perifériára szorult. |
|
| hcsilla |
válasz |
2013.02.07. 12:45 (167727) |
Persze, de ha Nikolicsért 900 ezer eurót adnak (meg sok más példát lehetne hozni), akkor Walter egy többéves szerződéssel mennyit érhet, a felét? Vagy a harmadát?
És ezt az összeget kell elosztani legalább 5-tel, mert már csak egy fél év volt hátra a szerződéséből. |
|
|
| seco |
válasz |
2013.02.07. 12:40 (167726) |
| léghajóval ;) |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2013.02.07. 12:39 (167725) |
| Bal lábas szélső mindenhol elkél. Hiányposzt szóval annyit megérhet. Az EL meg jó ajánlólevél. Elég sokat szerepeltünk a belga sajtóban. |
|
|
| President |
válasz |
2013.02.07. 12:38 (167724) |
| A nagy fenéket hivatalos. AZ egész oldal nem hivatalos. Persze ha tudják a pontos összeget, akkor nyilván azt írják be. Egyébként meg csak tippen alapul az egész. Szinte bárki szerkesztheti azt az oldalt. |
|
|
[1] ... [24351] [24352] [24353] [24354] 24355 [24356] [24357] [24358] [24359] [24360] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)