Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [24351] [24352] [24353] [24354] 24355 [24356] [24357] [24358] [24359] [24360]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

syder23 válasz |  2013.02.07. 15:38  (167738)
Forrás: Facebook.


syder23 válasz |  2013.02.07. 15:38  (167737)
Hamarosan egy új játékos leigazolását jelentjük be a vidi.hu-n! :)


imre06 válasz |  2013.02.07. 14:51  (167736)
Nildo-t honnan szedted?
2014-ig van szerződése és szükség sincs rá...


Vjacheslav válasz |  2013.02.07. 14:48  (167735)
Nildoért még egy ukrán klubot is visszautasítottak, szóval nem hiszem, hogy idejönne.


syder23 válasz |  2013.02.07. 14:43  (167734)
;) Vonat, kocsi, kisbusz...? :) Lenne még egy szabad hely?


sunyi válasz |  2013.02.07. 14:38  (167733)
Szerintem VIDEOTON kerete következő játékosokkal egészül ki: Zsótér Donát, Arturo Álvarez, Vitor Gomes, és Nildo Petrolina.


Vjacheslav válasz |  2013.02.07. 14:03  (167732)
Alvarez -> Walter Lee
Vitor Gomes - > Neto / Sándor

Szerintem az független. Inkább ezekre a posztokra érkeznek.

Alvarez sokkal később lett bedobva, mint Febr 1.


papika válasz |  2013.02.07. 13:39  (167731)
Van egy olyan érzésem,hogy csak akkor jött volna csatár,ha Niko megy a digókhoz. Szerintem akkor tárgyaltunk vele,és azok a tárgyalások kerültek később napvilágra. Mivel viszont Niko maradt,így nincs értelme fél évre kölcsön venni.


hcsilla válasz |  2013.02.07. 12:54  (167730)
Utólag nyilván nem.

Mikor megtörtént a deal, akkor sem tűnt rossz üzletnek nekünk (főleg annak fényében hogy az utolsó vidis tavaszán Lázár csak árnyéka volt önmagának), de Lázár mégiscsak válogatott volt, és a szerződése még legalább 1 évig (vagy tovább?) élt.

Egyébként ha Walterért tényleg sok pénzt kaptunk, akkor együtt örülünk, én csak azt mondom, hogy 100 ezer eurónál többre számítani érte (pár hónap múlva lejáró szerződéssel) irreális, és meglepő lenne, ha éppen a Lokeren lenne az, aki Krőzüsként nem foglalkozna ilyen apróságokkal.


Vjacheslav válasz |  2013.02.07. 12:47  (167729)
Nikó érhet akár többet is.

De furcsa dolog a piac.

Ért szerinted Lázár 600at?


Vjacheslav válasz |  2013.02.07. 12:46  (167728)
A két játékost elnézve a portugál tűnik jobb fogásnak. 3-4 éve még a Sporting akarta vinni meg a Chelsea is figyelte. Ő viszont Cagliarit választotta,, ott nem jött be neki a számítása. A jelenlegi klubjában, ami a nevelőegyesülete, meg perifériára szorult.


hcsilla válasz |  2013.02.07. 12:45  (167727)
Persze, de ha Nikolicsért 900 ezer eurót adnak (meg sok más példát lehetne hozni), akkor Walter egy többéves szerződéssel mennyit érhet, a felét? Vagy a harmadát?

És ezt az összeget kell elosztani legalább 5-tel, mert már csak egy fél év volt hátra a szerződéséből.


seco válasz |  2013.02.07. 12:40  (167726)
léghajóval ;)


Vjacheslav válasz |  2013.02.07. 12:39  (167725)
Bal lábas szélső mindenhol elkél. Hiányposzt szóval annyit megérhet. Az EL meg jó ajánlólevél. Elég sokat szerepeltünk a belga sajtóban.


President válasz |  2013.02.07. 12:38  (167724)
A nagy fenéket hivatalos. AZ egész oldal nem hivatalos. Persze ha tudják a pontos összeget, akkor nyilván azt írják be. Egyébként meg csak tippen alapul az egész. Szinte bárki szerkesztheti azt az oldalt.


[1] ... [24351] [24352] [24353] [24354] 24355 [24356] [24357] [24358] [24359] [24360]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)