Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [24347] [24348] [24349] [24350] 24351 [24352] [24353] [24354] [24355] [24356]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

fatherMC válasz |  2013.02.08. 18:47  (167798)
Szoszó a válogatottról meg a Zeg meccsről:

http://bajnokokvarosa.hu/labdarugas/video-szolnoki-a-valogatottrol-es-az-mk-visszavagorol/


pamper válasz |  2013.02.08. 17:17  (167797)
Az eredmenyek.com-on a szombati fülre kattintva azt látom, h a zegi meccsünk el lesz halasztva. Melyik kisujjukból szopták ezt ki? Sem a Vidi, sem a zeg honlapján nem írnak erről...


Pabba válasz |  2013.02.08. 16:45  (167796)
Próbajátékos a szlovák másodosztályból.


Rena 78 válasz |  2013.02.08. 16:38  (167795)
Ki az a Nakamura Juki(csatár) a Puskásban?


syder23 válasz |  2013.02.08. 16:32  (167794)
Akkor holnap ki és mivel megy Zegre? Tudok valakihez csatlakozni? Esetleg megy valaki vonattal?


LONSDALE válasz |  2013.02.08. 15:41  (167793)
Itt a múltjukra céloztam, nem az öreg bibsire.


LONSDALE válasz |  2013.02.08. 15:40  (167792)
Igen ezekre én is rácsodálkozok, amikor hallom/olvasom. Na meg mikor a kispestiek teszik ugyanezt.


bobday válasz |  2013.02.08. 15:38  (167791)
Ja meg még közben 14 milliárdos stadiont is kapnak. Közben meg állami csapatoznak, fideszotonoznak, meg szopdleazOrbánoznak. A fradista a leggusztustalanabb népség, nem csodálom, hogy nem találtak tulajt aki az arcát adta volna a dologhoz.


LONSDALE válasz |  2013.02.08. 15:30  (167790)
Gondolom, ha már új stadiont kapnak, akkor valami csapatfélét is fel kell mutatniuk. Ki kell csalni a népeket és megmutatni, hogy mindenképpen kellett ez az építkezés.


seco válasz |  2013.02.08. 15:18  (167789)
játékos/EU értékben eddig is mi "vezettünk".
most nálunk ez 452e/játékos
a 2. etónál pedig 343e/játékos


bobday válasz |  2013.02.08. 15:02  (167788)
Alvarez érkeztével megint mienk a legértékesebb keret a transfermarkton.

Én inkább azt tartom érdekesnek, hogy Détári még csak Busaikat igazolhatott. Gondolom nem véletlenül. Aztán olyan kurva szarok voltak, hogy Kubika mindig szomorkodott a faszbukon. Hirtelen lett Bödékre meg Alempijevicekre pénz a nyáron. Aztán még mindig kurvaszarok voltak és a boszorkányfejű holland meg hozhatott még gyorsban 4-5 gondolom erős fizetésű légióst, meg most is még hármat. Meg lesz szerintem ennek a böjtje előbb vagy utóbb, ha nem érnek el valódi eredményt és nem tudnak továbbra sem senkit eladni.


Vjacheslav válasz |  2013.02.08. 12:57  (167787)
Ahogy olvastam az őszi esetet, ez a belső defibrillátor vagy mi a szösz mentette meg az életét, de ezzel engedik játszani.

Nem örülnék neki, ha itt Magyarországon történne vele valami. Nemrég volt Fehér Miki halálának az évfordulója, és néztem róla a videot, nem egy családi program egy ilyen meccs na...


redblueheart válasz |  2013.02.08. 12:47  (167786)
A csakfoci szerint valamilyen speciális segédeszközt visel magában a szívműtéte óta, így engedték játszani az orvosok. Szerintem is elég kockázatos a dolog.


sunyi válasz |  2013.02.08. 12:42  (167785)
Ez az NIKO így kell hozzá állni egy feladathoz, imád is a VIDI család!


ahihetetlengyula válasz |  2013.02.08. 12:40  (167784)
Nem is értem,hogyan engedhetik a pályára a srácot. Ez az orvosok felelőssége,akik alkalomadtán ki fognak bújni alóla sajnos!!


[1] ... [24347] [24348] [24349] [24350] 24351 [24352] [24353] [24354] [24355] [24356]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)