[1] ... [24347] [24348] [24349] [24350] 24351 [24352] [24353] [24354] [24355] [24356] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| fatherMC |
válasz |
2013.02.08. 18:47 (167798) |
Szoszó a válogatottról meg a Zeg meccsről:
http://bajnokokvarosa.hu/labdarugas/video-szolnoki-a-valogatottrol-es-az-mk-visszavagorol/ |
|
| pamper |
válasz |
2013.02.08. 17:17 (167797) |
| Az eredmenyek.com-on a szombati fülre kattintva azt látom, h a zegi meccsünk el lesz halasztva. Melyik kisujjukból szopták ezt ki? Sem a Vidi, sem a zeg honlapján nem írnak erről... |
|
| Pabba |
válasz |
2013.02.08. 16:45 (167796) |
| Próbajátékos a szlovák másodosztályból. |
|
|
| Rena 78 |
válasz |
2013.02.08. 16:38 (167795) |
| Ki az a Nakamura Juki(csatár) a Puskásban? |
|
| syder23 |
válasz |
2013.02.08. 16:32 (167794) |
| Akkor holnap ki és mivel megy Zegre? Tudok valakihez csatlakozni? Esetleg megy valaki vonattal? |
|
| LONSDALE |
válasz |
2013.02.08. 15:41 (167793) |
| Itt a múltjukra céloztam, nem az öreg bibsire. |
|
|
| LONSDALE |
válasz |
2013.02.08. 15:40 (167792) |
| Igen ezekre én is rácsodálkozok, amikor hallom/olvasom. Na meg mikor a kispestiek teszik ugyanezt. |
|
|
| bobday |
válasz |
2013.02.08. 15:38 (167791) |
| Ja meg még közben 14 milliárdos stadiont is kapnak. Közben meg állami csapatoznak, fideszotonoznak, meg szopdleazOrbánoznak. A fradista a leggusztustalanabb népség, nem csodálom, hogy nem találtak tulajt aki az arcát adta volna a dologhoz. |
|
|
| LONSDALE |
válasz |
2013.02.08. 15:30 (167790) |
| Gondolom, ha már új stadiont kapnak, akkor valami csapatfélét is fel kell mutatniuk. Ki kell csalni a népeket és megmutatni, hogy mindenképpen kellett ez az építkezés. |
|
|
| seco |
válasz |
2013.02.08. 15:18 (167789) |
játékos/EU értékben eddig is mi "vezettünk".
most nálunk ez 452e/játékos
a 2. etónál pedig 343e/játékos |
|
|
| bobday |
válasz |
2013.02.08. 15:02 (167788) |
Alvarez érkeztével megint mienk a legértékesebb keret a transfermarkton.
Én inkább azt tartom érdekesnek, hogy Détári még csak Busaikat igazolhatott. Gondolom nem véletlenül. Aztán olyan kurva szarok voltak, hogy Kubika mindig szomorkodott a faszbukon. Hirtelen lett Bödékre meg Alempijevicekre pénz a nyáron. Aztán még mindig kurvaszarok voltak és a boszorkányfejű holland meg hozhatott még gyorsban 4-5 gondolom erős fizetésű légióst, meg most is még hármat. Meg lesz szerintem ennek a böjtje előbb vagy utóbb, ha nem érnek el valódi eredményt és nem tudnak továbbra sem senkit eladni. |
|
|
| Vjacheslav |
válasz |
2013.02.08. 12:57 (167787) |
Ahogy olvastam az őszi esetet, ez a belső defibrillátor vagy mi a szösz mentette meg az életét, de ezzel engedik játszani.
Nem örülnék neki, ha itt Magyarországon történne vele valami. Nemrég volt Fehér Miki halálának az évfordulója, és néztem róla a videot, nem egy családi program egy ilyen meccs na... |
|
|
| redblueheart |
válasz |
2013.02.08. 12:47 (167786) |
| A csakfoci szerint valamilyen speciális segédeszközt visel magában a szívműtéte óta, így engedték játszani az orvosok. Szerintem is elég kockázatos a dolog. |
|
|
| sunyi |
válasz |
2013.02.08. 12:42 (167785) |
| Ez az NIKO így kell hozzá állni egy feladathoz, imád is a VIDI család! |
|
| ahihetetlengyula |
válasz |
2013.02.08. 12:40 (167784) |
| Nem is értem,hogyan engedhetik a pályára a srácot. Ez az orvosok felelőssége,akik alkalomadtán ki fognak bújni alóla sajnos!! |
|
|
[1] ... [24347] [24348] [24349] [24350] 24351 [24352] [24353] [24354] [24355] [24356] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)