[1] ... [32] [33] [34] [35] 36 [37] [38] [39] [40] [41]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| Gé22 | válasz | 2006.09.26. 14:41 (57676) |
| Akkor nyilván erről is tudsz:
Dinnyés - Videoton BK 5:2 Gólszerzőink: Hujber, Orosz Videoton BK - Baracska 1:2 Gólszerzőnk: Hujber :( |
|
| fehérvár | válasz | 2006.09.24. 18:34 (57627) |
| Jobbulást a mai mérkőzésen megsérült VBK-s játékosnak! | |
| Full_Man | válasz | 2006.09.24. 18:03 (57626) |
| nem járok meccsre?
de hát minden meccsen ott vagyok! :D |
|
| kriszta | válasz | 2006.09.24. 18:02 (57625) |
| köszönjük de a kapusunk nagyon jo:sőt alumona is egyre jobban játszik,de ezt már nehezen veszik észre,szidni viszont nagyon tudják,pedig a szombati meccsen is többen nagyot hibáztak,de csak az nem hibázik aki nem csinál semmit. | |
| nixi | válasz | 2006.09.24. 16:43 (57624) |
| sziasztok!kik azok a hülyék akik szitkozottak meg minden és azért nem köszönthettük a csapatot!most legelöször voltam ott mármint ugy hogy pacsizhassak!de ez miatt nem lehetett!kúrva mérges voltam!!!!!!!!!!!!még meggondolom hogy az rbd-ekhez menjek vagy másik szurkoloi csapatba!eddig rbd-svoltam!arra kérlek titeket hogyha lesz a vidi-tatabánya akkor létszi ne legyetek ilyenek mer én szeretném köszönteni a csapatot!oké?remélem ugy lesz!könyike!!!na cyasztok!
|
|
| nixi | válasz | 2006.09.24. 16:43 (57623) |
| sziasztok!kik azok a hülyék akik szitkozottak meg minden és azért nem köszönthettük a csapatot!most legelöször voltam ott mármint ugy hogy pacsizhassak!de ez miatt nem lehetett!kúrva mérges voltam!!!!!!!!!!!!még meggondolom hogy az rbd-ekhez menjek vagy másik szurkoloi csapatba!eddig rbd-svoltam!arra kérlek titeket hogyha lesz a vidi-tatabánya akkor létszi ne legyetek ilyenek mer én szeretném köszönteni a csapatot!oké?remélem ugy lesz!könyike!!!na cyasztok!
|
|
| nixi | válasz | 2006.09.24. 16:43 (57622) |
| sziasztok!kik azok a hülyék akik szitkozottak meg minden és azért nem köszönthettük a csapatot!most legelöször voltam ott mármint ugy hogy pacsizhassak!de ez miatt nem lehetett!kúrva mérges voltam!!!!!!!!!!!!még meggondolom hogy az rbd-ekhez menjek vagy másik szurkoloi csapatba!eddig rbd-svoltam!arra kérlek titeket hogyha lesz a vidi-tatabánya akkor létszi ne legyetek ilyenek mer én szeretném köszönteni a csapatot!oké?remélem ugy lesz!könyike!!!na cyasztok!
|
|
| Nyaki100 | válasz | 2006.09.16. 23:06 (57357) |
| Köszönöm a bizalmat, de van kapusunk....Sajnos most csapatilag gyengék voltunk... | |
| Gé22 | válasz | 2006.09.14. 12:55 (57302) |
| Na, a szakértő!
Meccsre nem jár, a fórumon meg osztja az észt... :) |
|
| Full_Man | válasz | 2006.09.13. 06:18 (57277) |
| hoppá!
kapus csere? akkor tényleg gondok vannak kapusposzton :D hacsak nem a jégkorong vagy a kézilabda szabályai szerint lehet alacsonyabb osztályokban cserélni. :D Nyakit a kapuba! megoldódnának a gondok. ;) |
|
| isz-akos | válasz | 2006.09.12. 21:24 (57275) |
| Tegyuk hozza gyorsan, hogy hatalmas lesgol volt a 3.
|
|
| Gé22 | válasz | 2006.09.12. 18:46 (57272) |
| Csak hogy tisztázzuk, Ákos 2-őt kapott, a 3.-at már én szedtem ki a hálóból... :) | |
| Potyka | válasz | 2006.09.12. 12:25 (57225) |
| Ő most legalább csak hármat kapott. A ligacsapatunk ráállt az ötösre. | |
| Full_Man | válasz | 2006.09.12. 08:48 (57196) |
| atya világ!
ennyi gólt kapni! :D miért nem igazoltok le egy kapust? kapus nélkül nincs siker! :D |
|
| isz-akos | válasz | 2006.09.10. 21:38 (57143) |
| VBKE-Mány 0:3 (0:0) | |
[1] ... [32] [33] [34] [35] 36 [37] [38] [39] [40] [41]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
Tabella




