Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Videoton Baráti Kör Egyesület
Fórum » Fórum - Magyar » Videoton Baráti Kör EgyesületSúgó


609 hozzászólás 41 lapon Rendezés:

[1] ... [32] [33] [34] [35] 36 [37] [38] [39] [40] [41]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Gé22 válasz |  2006.09.26. 14:41  (57676)
Akkor nyilván erről is tudsz:
Dinnyés - Videoton BK 5:2 Gólszerzőink: Hujber, Orosz
Videoton BK - Baracska 1:2 Gólszerzőnk: Hujber
:(


fehérvár válasz |  2006.09.24. 18:34  (57627)
Jobbulást a mai mérkőzésen megsérült VBK-s játékosnak!


Full_Man válasz |  2006.09.24. 18:03  (57626)
nem járok meccsre?
de hát minden meccsen ott vagyok!
:D


kriszta válasz |  2006.09.24. 18:02  (57625)
köszönjük de a kapusunk nagyon jo:sőt alumona is egyre jobban játszik,de ezt már nehezen veszik észre,szidni viszont nagyon tudják,pedig a szombati meccsen is többen nagyot hibáztak,de csak az nem hibázik aki nem csinál semmit.


nixi válasz |  2006.09.24. 16:43  (57624)
sziasztok!kik azok a hülyék akik szitkozottak meg minden és azért nem köszönthettük a csapatot!most legelöször voltam ott mármint ugy hogy pacsizhassak!de ez miatt nem lehetett!kúrva mérges voltam!!!!!!!!!!!!még meggondolom hogy az rbd-ekhez menjek vagy másik szurkoloi csapatba!eddig rbd-svoltam!arra kérlek titeket hogyha lesz a vidi-tatabánya akkor létszi ne legyetek ilyenek mer én szeretném köszönteni a csapatot!oké?remélem ugy lesz!könyike!!!na cyasztok!


nixi válasz |  2006.09.24. 16:43  (57623)
sziasztok!kik azok a hülyék akik szitkozottak meg minden és azért nem köszönthettük a csapatot!most legelöször voltam ott mármint ugy hogy pacsizhassak!de ez miatt nem lehetett!kúrva mérges voltam!!!!!!!!!!!!még meggondolom hogy az rbd-ekhez menjek vagy másik szurkoloi csapatba!eddig rbd-svoltam!arra kérlek titeket hogyha lesz a vidi-tatabánya akkor létszi ne legyetek ilyenek mer én szeretném köszönteni a csapatot!oké?remélem ugy lesz!könyike!!!na cyasztok!


nixi válasz |  2006.09.24. 16:43  (57622)
sziasztok!kik azok a hülyék akik szitkozottak meg minden és azért nem köszönthettük a csapatot!most legelöször voltam ott mármint ugy hogy pacsizhassak!de ez miatt nem lehetett!kúrva mérges voltam!!!!!!!!!!!!még meggondolom hogy az rbd-ekhez menjek vagy másik szurkoloi csapatba!eddig rbd-svoltam!arra kérlek titeket hogyha lesz a vidi-tatabánya akkor létszi ne legyetek ilyenek mer én szeretném köszönteni a csapatot!oké?remélem ugy lesz!könyike!!!na cyasztok!


Nyaki100 válasz |  2006.09.16. 23:06  (57357)
Köszönöm a bizalmat, de van kapusunk....Sajnos most csapatilag gyengék voltunk...


Gé22 válasz |  2006.09.14. 12:55  (57302)
Na, a szakértő!
Meccsre nem jár, a fórumon meg osztja az észt... :)


Full_Man válasz |  2006.09.13. 06:18  (57277)
hoppá!
kapus csere?
akkor tényleg gondok vannak kapusposzton :D
hacsak nem a jégkorong vagy a kézilabda szabályai szerint lehet alacsonyabb osztályokban cserélni. :D
Nyakit a kapuba! megoldódnának a gondok. ;)


isz-akos válasz |  2006.09.12. 21:24  (57275)
Tegyuk hozza gyorsan, hogy hatalmas lesgol volt a 3.


Gé22 válasz |  2006.09.12. 18:46  (57272)
Csak hogy tisztázzuk, Ákos 2-őt kapott, a 3.-at már én szedtem ki a hálóból... :)


Potyka válasz |  2006.09.12. 12:25  (57225)
Ő most legalább csak hármat kapott. A ligacsapatunk ráállt az ötösre.


Full_Man válasz |  2006.09.12. 08:48  (57196)
atya világ!
ennyi gólt kapni! :D
miért nem igazoltok le egy kapust?
kapus nélkül nincs siker! :D


isz-akos válasz |  2006.09.10. 21:38  (57143)
VBKE-Mány 0:3 (0:0)


[1] ... [32] [33] [34] [35] 36 [37] [38] [39] [40] [41]

(Új hozzászóláshoz lépj be)