Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Videoton Baráti Kör Egyesület
Fórum » Fórum - Magyar » Videoton Baráti Kör EgyesületSúgó


609 hozzászólás 41 lapon Rendezés:

[1] ... [7] [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14] [15] [16]  ... [41]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

VBKEakos válasz |  2009.06.09. 21:27  (82647)
Nincs focista és nem focista. Ez a VBKE és csak VBKE tagok vannak benne. (Ne izgulj, nem az a terv, hogy indítunk 5 serdülő korosztályt és mind beléptetjük a VBKE-be és így meglesz a 138 VBKE tag... ennél kicsit kreatívabb dolgok járnak a fejünkben, kíváncsi leszek, hogy mennyi segítséget fogunk kapni a terveink megvalósításához)


Full_Man válasz |  2009.06.09. 19:28  (82562)
szép terv az a 3 számjegy
az már majdnem ezer :)
de a focistákat nem ér beleszámolni, mert az már majdnem zsarolás, hogy csak az játszhat, aki baráti kör tag is.


VBKEakos válasz |  2009.06.09. 17:31  (82495)
Nyaralni voltam, nem voltam az általad említett közgyűlésen, nem tudom ott mi történt, csak annyit, ami itt a neten megjelent, úgyhogy erről nem tudok Neked nyilatkozni, de Győző már megtette ezt korábban.

A VBKE aktív tagjainak száma most kb 40 körül lehet, nem tudom az elnökség határozott-e meg terveket, hogy mondjuk 2 hónap múlva mennyi legyen, de a VBKE honlap 3 fős szerkesztősége már tűzött ki célokat, és mi mindent elkövetünk azért, hogy ezt a (3 számjegyű) célt elérjük.


giants válasz |  2009.06.09. 16:55  (82488)
Éppen ezért.....

Te is tudod, hogy nálam első a szurkoló, és csak utánna jön minden más...
Én ilyen Baráti Kört szeretnék...


Full_Man válasz |  2009.06.09. 16:29  (82487)
ne gyere ezzel a hülye "egyeztetnem kell" dumával, mert ettől a falra mászok.
nem vagy Te ilyen "beállok a sorba" fajta.
;-)


fan01 válasz |  2009.06.09. 16:09  (82483)
Ákos! Úgy látom, hogy te vagy a Vbk szócsöve, válaszolhatnál a feltett kérdéseimre!


giants válasz |  2009.06.09. 15:05  (82467)
A mai titokzatos időben én evvel még várnék...
Egyeztetnem kell...

:-))))


Full_Man válasz |  2009.06.09. 10:07  (82407)
alakul a dolog :)

a "szurkolóbarát" ötleteidre én is kíváncsi vagyok. nem lehetne közzé tenni?


giants válasz |  2009.06.09. 01:22  (82397)
Kedden és csütörtökön van edzés fél 8-tól a Sóstói stadion műfüves pályáján..

Ott megtalálsz minket!


VBKEakos válasz |  2009.06.09. 01:22  (82396)
70/3712211

hivj bátran, megbeszéljük


baggio85 válasz |  2009.06.08. 23:09  (82319)
hello mindenkinek!
azt kérdezném, hogy be lehet-e kerülni a Videoton Baráti Kör megye III-as felnőtt csapatába? én szívesen játszanék itt, csak nem tudom hol jelezzem e szándékomat.


giants válasz |  2009.06.08. 23:05  (82317)
Nagyon remélem, hogy a létszámunk rohamosan nőni fog.

Ebben bízom a te segítségedben is!

Nem utolsó sorban ebben a témában szeretnék beszélni az elnök úrral is. Vannak szurkolóbarát ötleteim.


SZEVI válasz |  2009.06.08. 09:31  (82055)
Számomra is megdöbbentő volt, hogy a közgyűlési döntés ellenére ismét megszavaztatta az elnök ezt a kérdést, de jobb a békesség alapon nem erőltettem tovább az októberre történő halasztást. Azt nem értem, hogy a január 15 miképpen lehet, ha a kétéves mandátum idén októberben jár le, de nincs értelme apróságokon vitázni. Bár nem az én tisztem a taglétszám elemzése, de nekem úgy tűnik, hogy a kötelező tagokon (futballcsapatok tagjai) kívül nagyon kevesen vagyunk már csak tagok.


fan01 válasz |  2009.06.07. 21:19  (82043)
Sziasztok!

Kicsit figyelem csak a BK eseményeit, de nem értek néhány dolgot.

"(A május 14-ei közgyűlésen érkezett egy módosító indítvány, hogy az októberi tisztújító gyűlésen válasszák meg az új elnökségi tagokat, amely megszavazásra került. Ebből kifolyólag akkor nem választottak új elnökségi tagokat a jelenlévők.)
Tegnap este a közgyűlés többsége viszont elfogadta azt a javaslatot, miszerint a most megválasztásra került elnökségi tagok és Juhász László elnök is 2010. január 15-ig vezeti a Baráti Kört. Jelölés Kupeczik Krisztiánra, Wéninger Ákosra és Nyerges Istvánra érkezett."

Ha május 14-én elfogadott dátummal valamit a közgyűlés, hogy lehetett ismét szavazásra bocsátani?

A másik kérdésem, hogy mennyi most a BK taglétszáma?

Köszi.


giants válasz |  2009.06.06. 21:58  (81974)
Minden elismerés a srácoké!

Jövőre megpróbálunk eredményesebbek lenni!

Rajtunk nem fog múlni!


[1] ... [7] [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14] [15] [16]  ... [41]

(Új hozzászóláshoz lépj be)