Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szurkolói nóták, dalok szövegei
Fórum » Fórum - Magyar » Szurkolói nóták, dalok szövegeiSúgó


309 hozzászólás 21 lapon Rendezés:

[1] ... [5] [6] [7] [8] 9 [10] [11] [12] [13] [14]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

dosztojevszkij válasz |  2007.07.24. 12:44  (70275)
Hello!
Mi annak a nótának a szövege amiben benne van az alábbi részlet:

"Életünk a Videoton
Itt halunk meg majd mi Sóstón"


Peti2 válasz |  2007.07.12. 12:59  (68644)
kössz


Bull-dozer válasz |  2007.07.12. 06:41  (68605)
csalodom a vége :)

Amúgy stimmel.


kisrocso91 válasz |  2007.07.11. 15:49  (68545)
Ahol te játszol én ott vagyok ,
Érted bárhova elutazom ,
Videoton én érted vagyok ,
És benned soha sem csalodok !!
lálálá


Peti2 válasz |  2007.07.11. 15:03  (68542)
szevasztok azt valaki le tudná nekem írni hogy : AHOLTE JÁTSZOL ÉN OTTVAGYOK...... megköszöném


Ginababy válasz |  2007.06.04. 20:25  (66713)
Nagyon szívesen máskor is.


Sziszka válasz |  2007.06.04. 18:07  (66705)
Igen.Nagyon szépen köszönöm,örök hálám!!!
Tényleg nagyon szépen köszike!!!Esetleg ha én is tudok valamiben segíteni akkor nyugodtan szólj.Jó?Na köszike! :) üdv:Szisz


Ginababy válasz |  2007.06.03. 20:58  (66674)
Remélem erre gondolsz:

Fehérváriak vagyunk,
a Vidinek szurkolunk,
piros-kék a mi szinünk
csak egy istenben hiszünk,
az eredmény nem vitás
gólkülönbség javítás
az ellenfél kapusa
sokszor nyúl a hálóba
nincsen nálunk boldogabb
újra itt a nagy csapat
áll a balhé áll a bál
újra győzött Fehérvár
minden magyarnak fia
ezután csak ezt fújja
HAJRÁ VIDI!!!


Sziszka válasz |  2007.06.03. 15:03  (66668)
Sziasztok remélem tud nekem valaki segíteni van egy dal amiből csak ennyit tudok "piros-kék a mi szinünk csak egy Istent ismerünk" sajnos csak ennyit tudok.Létszike ha valaki ismeri legyen szíves írja le nekem!!!Előre is köszike


pista_uu válasz |  2007.06.02. 21:28  (66658)
ez a nóta száll az égbe a pályának zöld gyepére
a lelátón vannak az ultrák
és e nótát most ők dalolják
ördögöknek nincsen párja
ha van akkor is a pokol várja
életünk a VIDEOTON
itt halunk meg mi majd a Sóstón
addig is szoljon a mi nótánk
amit igy énekelnek az ultrák:lolololo...


blade17 válasz |  2007.06.02. 19:49  (66653)
hellosztok
lécy vlaki segitsen ebben a notában hogy hogy van végig mert csak a végét tudom!!lécyke irja le vlaki végig ezt!!!!
életünk a videoton
itt halunk meg mi majd soston
addig szoljon ami notánk
amit igy énekelnek az ultrák!!! lolololo eddig tudom lécyke vlaki segitsen
köccike elöre


laci17 válasz |  2007.04.22. 20:33  (65017)
-Szeretlek téged kedvesem
-de a meccsre nélküled megyek
-kurvázni fogok ha nyerünk
-de neked is véged lesz ha nem nyerünk


Bull-dozer válasz |  2007.04.18. 17:39  (64847)
Győzni kell Győzni kell
A Vidinek győzni kell
Ha az ellenféltől nem fél
Mindig győz a jobbik fél

Léolé
Léolé


bunnyrabbit válasz |  2007.04.16. 21:56  (64759)
....az ellenségtöl ne félj mindig győőz a jobbik fél élolé éolé

ez h van végig? :$


bunnyrabbit válasz |  2007.04.13. 03:24  (64497)
mostanság elég népszerü szurkolói "dalok"

Gál takarodj Gál takarodj
K.rva gyenge krva gyenge krva gyenge
ez nem játék ez nem játék ez nem játék
harcoljatok harcoljatok harcoljatok :(

nade most komolyan:

álé álééé
nem érdekel más
csak a piros kék
csak a szurkolás
csak a FEHÉRVÁR


[1] ... [5] [6] [7] [8] 9 [10] [11] [12] [13] [14]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)