Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szurkolói nóták, dalok szövegei
Fórum » Fórum - Magyar » Szurkolói nóták, dalok szövegeiSúgó


309 hozzászólás 21 lapon Rendezés:

[1] ... [4] [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11] [12] [13]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

challo válasz |  2009.04.16. 19:47  (79844)
Magyarország szépe, dunántúli város,
a neve Fehérvár, és Vidisták lakják.
Fehérvár városa, királyok városa,
Sóstó földjén szurkol ördögöknek hada.
Fehérváron élünk, a Vidiért halunk,
és érte e földön, mindenhol ott vagyunk.
lálálálá...


tamasm válasz |  2008.10.21. 01:28  (77572)
Sziasztok!

Valaki légyszi írja le a következő nóta teljes szövegét:
Magyarország szépe, dunántúli város
Fehérvárnak hívják, és Vidisták lakják........
Köszi.


kisrocso91 válasz |  2008.06.04. 15:25  (75775)
Kös, nem vettem észre , hogy elirtam .
Ezt már megkell szokni.:D:D


márk,RBD válasz |  2008.06.04. 11:36  (75773)
"Ha van , akkor is a pokol VÁRJA" - nem bárja...


márk,RBD válasz |  2008.06.04. 11:32  (75772)
...a főnököm kirúgott,a barátnőm is elhagyott.
És nem is sejtik és nem is tudják,
hogy mit éreznek az Ultrák.
Szükség van most miránk,hát zúgjon hangosan Fehérvár:
és jöhet a lálá :)


koller27 válasz |  2008.05.17. 19:18  (75531)
Sziasztok szeretném ha valaki leírná nekem a pontos szövegét a Következő nótának: A csapatom kiesett sok ember kinevet...


Sipak28 válasz |  2008.05.17. 00:35  (75517)
Szerintem maradjunk a régi dallamoknál, mert ez elég gáz.
Főleg ami a kést illeti, az inkább a konyhába való.


challo válasz |  2008.05.16. 21:24  (75516)
azt a dalt amiből valami olyesmi maradt meg bennem valaki leírná?:)

Hogy ha bajnokok leszünk
Hogy ha kiesünk
Mi egyre többen leszünk VIDEÓÓTON


Dajika válasz |  2007.07.28. 16:21  (70519)
Baze kisrocsó, svájcban még szinte senki sem ismerte a lambadát, de elmondom hogy úgy indult, hogy hajrá VIDI lé lálálálálálálálálálá...


kisrocso91 válasz |  2007.07.27. 11:47  (70466)
Nemtom emlékeztek-e még Svájcban ,hogy énekeltük a Lambada-t !Úgy kéne most is mert sokkal jobban szólt akkor ! Most a ritmusát valahogyan más, hogy nyomjuk sajna!!


Dajika válasz |  2007.07.26. 22:10  (70458)
Fasza! kösz szépen!


Petya válasz |  2007.07.26. 18:16  (70442)
nagy szurkolás
sok harcolás
a csapapatot a győzelembe hajszolás
verekedés, kezedbe kés
az összes ember minket félve néz
videoton xxx videoton xxx
az ultrák itt szurkolnak most a lelátón xxx
ó fehérvár xxx ó fehérvár xxx
a redblue city győzelemre vár
lálálá


Dajika válasz |  2007.07.25. 08:56  (70316)
CSá!
Kisroccsó vagy valaki irja már le nekem azt a dalt amit a panathinaikos horto magico-jából írtatok át! Valami ilyesmi, hogy -a csapatot a győzelembe szurkolás, verekedés,- meg mittomén!
Kösz.


dosztojevszkij válasz |  2007.07.24. 18:10  (70296)
köszi


kisrocso91 válasz |  2007.07.24. 12:53  (70278)
Ez a nóta szál az égbe ,
A pályának zöld gyepére ,
A leláton vannak az ultrák ,
És a nótát most ők dalolják ,
Ördögöknek nincsen párja ,
Ha van akkor is a pokolbárja ,
Életünk a videoton ,
Itt halunk meg majd mi sóstó-n ,
Addig is szóljon ami nótánk ,
Amit így énekelnek az ultrák ,
lálá.....


[1] ... [4] [5] [6] [7] 8 [9] [10] [11] [12] [13]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)