[1] ... [29869] [29870] [29871] [29872] 29873 [29874] [29875] [29876] [29877] [29878] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| Pipec76VBK | válasz | 2009.06.24. 00:22 (83891) |
| Szánalom... Abban igaza van Nyilasinak, hogy azért mert mi magyarok vagyunk, attól még nem lehet bármit megtenni velünk és nem is vagyunk kötelesek bármit eltűrni! Elkeserítő, hogy ettől függetlenül még is kezd komolytalanná válni ez az egész edző ügy és mi mégis eltűrjük... Ezek szerint ennyire rá vagyunk mi szorulva Matthausra? | |
| hundionysos | válasz | 2009.06.24. 00:10 (83890) |
| Lothar Matthäus lesz a Fehérvár edzője. Az 1990-ben világbajnoki címet szerző százötvenszeres német válogatott legenda már megnézte a klub utánpótlását jelentő felcsúti futballakadémiát, igaz, a szerződését még nem írt alá. Az edzések a korábbi edző, Varga István vezetésével folynak, miközben Fehérváron az elmúlt héten legutóbb a vasárnapot, majd a hétfőt és a keddet jelölték meg a világsztár érkezési időpontjaként, de a német szakember még mindig nem jött meg.
Nyilasi Tibor: – Ha magyar edző csinálná a tizedét annak, amit egyesek, akkor réges rég bottal kergették volna világgá. Velünk mindent meg lehet tenni, haza lehet repülni két fordulóval a bajnokság vége előtt, elég beesni a felkészülés közepén, ennyi jár a külföldinek. Lothar Matthäus esete azért speciális, mert vérpofi környezetben nevelkedett, ahol csak a pénz számít, így ő nem kapkod el semmit. Kemény Dénes: – Egy jól működő rendszerben az edző néhány napos hiányzása semmiképpen sem lehet nagy probléma, ettől még sikeres lehet a Fehérvár. Úgy emlékszem, szerepvállalása annak idején sok pozitívumot jelentett a magyar futballnak, akkor jöttek a brazilok, az argentinok, játszottunk a németekkel. Hogy a szakmai rész milyen, azt döntsék el a szurkolók. Hogy a klubnak ilyen formátumú világklasszis az edzője, az jó dolog, de a nézőket csak az érdekli majd, győz-e a csapat. Hajdú B. István: – A píárértéke felbecsülhetetlen, sokat beszélnek majd a klubról, és ha egy külföldi játékosnak lesz több ajánlata, de a Fehérvár hozzáteszi, hogy nálunk Lothar Matthäus az edző, az döntő lehet. No, nem Ronaldinhóra gondolok. Hogy ért a futballhoz, az nem vitás, de egyelőre aligha naprakész abból, hogy áll a Paks vagy a Nyíregyháza Spartacus. Az sincs kizárva, hogy Fehérváron az edző nevével ellátott mez lesz a legkelendőbb, igaz, Manchesterben sem árulnak Ferguson-rágót. |
|
| hundionysos | válasz | 2009.06.24. 00:09 (83889) |
| Lothar Matthäus szerződésének minden betűje fontos
Telnek-múlnak a napok – Lothar Matthäus viszont még mindig nem írta alá a szerződését. Habár korábban szó volt egy esetleges vasárnapi, majd hétfői és keddi érkezésről is, nagyon úgy tűnik, hogy Lothar Matthäus szerdán sem tart még edzést Fehérváron. A német szakember információnk szerint a Párizsban töltött két nap után hazatért Németországba, miután a francia fővárosban meghallgatta a Kameruni Labdarúgó-szövetség ajánlatát, tovább folytatta az egyeztetést a fehérvári klub vezetőivel. A hírek szerint a részletekben vesztek el a jogi és pénzügyi szakemberek, ezt megerősítette Berzi Sándor is. „Egyelőre azt várjuk, hogy a jogászok igent mondjanak a szerződésre – mondta érdeklődésünkre az FC Fehérvár ügyvezető igazgatója. – Az ezen a területen dolgozó szakemberek akkurátusak, így nem megy minden egyik pillanatról a másikra.” A keret tagjai mindenesetre a keddi két tréning után szerdán is két edzésen vesznek részt: a szakmai stáb a reggel kilencórás foglalkozás után délután négy órakor vezényli újra a pályára a labdarúgókat – az erőnléti és technikai gyakorlatok is előtérbe kerülnek. Csütörtökön viszont változik a program: a keret Felcsútra buszozik, ahol a játékosok a technikai centrumban átesnek az ilyenkor szokásos orvosi, erőnléti és technikai felmérőn. A labdarúgókat a lábujjuktól a fejük búbjáig átvizsgálják, különböző ügyességi gyakorlatokon esnek át, a szakmai stáb – így a minden bizonnyal hamarosan valóban Magyarországra érkező Lothar Matthäus is – teljes képet kap a fehérvári labdarúgók állapotáról. Az FC Fehérvár szombat este már felkészülési mérkőzésen is pályára lép: a 18 órakor kezdődő találkozón az ellenfél a szlovák első osztályban az elmúlt szezonban a hetedik helyen végző Tatran Presov lesz. |
|
| Pipec76VBK | válasz | 2009.06.23. 23:49 (83888) |
| Köszi az infót! Most már nekem is bejött! | |
| Pipec76VBK | válasz | 2009.06.23. 23:43 (83887) |
| Oksi!Benne vagyok! | |
| gambler | válasz | 2009.06.23. 23:41 (83886) |
| Csatlakozom ... | |
| Full_Man | válasz | 2009.06.23. 23:30 (83885) |
| válaszom: nem
;-) |
|
| gambler | válasz | 2009.06.23. 23:25 (83884) |
| Indítunk egy új tippjátékot ezzel kapcsolatban ? :) | |
| isti92 | válasz | 2009.06.23. 23:21 (83883) |
| Akkor neked még sportandmedia.eu-ként van meg!Írd átt az eu-t com-ra és máris minden jó lesz!:) | |
| Pipec76VBK | válasz | 2009.06.23. 23:09 (83882) |
| Vajon holnap aláír-e végre Matthaus? | |
| Full_Man | válasz | 2009.06.23. 22:58 (83881) |
| szerintem is :D | |
| gambler | válasz | 2009.06.23. 22:57 (83880) |
| Azt mindenki mondhassa ! :)
Szerintem, Te akkor még nagyban a csattogós lepkédet tologattad, és nem meccsre jártál ! :D |
|
| Full_Man | válasz | 2009.06.23. 22:52 (83879) |
| Pontosan középen a felezővonalnál, a B-középben
;-) |
|
| gambler | válasz | 2009.06.23. 22:49 (83878) |
| Hol voltál Te ott ? :D | |
| Pipec76VBK | válasz | 2009.06.23. 22:06 (83877) |
| Bemásolnád, mert valamiért nekem március 6.-a óta nem ír ki semmilyen új cikket... köki! :-) | |
[1] ... [29869] [29870] [29871] [29872] 29873 [29874] [29875] [29876] [29877] [29878] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
Tabella




