Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [28705] [28706] [28707] [28708] 28709 [28710] [28711] [28712] [28713] [28714]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Breki válasz |  2010.07.23. 08:34  (101961)
"Én szurkolóként két dolgot nem szeretek: 1. Ha lélektelen játékkal kiábrándító vereséget szenved a csapatunk, 2. ha mellette még hülyének is néznek."
Ez a lényeg és nincs is mit megmagyarázni rajta!
Hajrá VIDI !


DVSCfan válasz |  2010.07.23. 08:29  (101960)
Legjobb keret? :D ne nevettess már :D


Atecs válasz |  2010.07.23. 08:23  (101959)
Mezey a vidi.hu-n: "Egy kicsit rózsaszín ködben lebegett a fehérvári futball, a tavalyi év átmeneti sikerei irreális irányba vitték el a szurkolók várakozásait."

Mi irreális elvárás? Az, hogy küzdést, hajtást, tüzet szeretnénk látni a csapatban? Az, hogy ütőképes gárdát akarunk az NB I legjobb keretéből? Az, hogy elvárjuk, hogy szántsák fel a pályát? Az, hogy elegünk van a bérelt helyekből nulla játékért? Szerintem itt a fórumon senki nem várta el az EL megnyerését, tudtuk, hogy bravúr lenne a csoportkörbe jutás is. de a Maribor a verhető kategória!
Mi az, hogy átmeneti sikerek? A jövőben se számítsunk jobbra?
"A játékosaim teljesítményével egy magyar bajnokin nincs gond, ezzel lehet nyerni, de ismétlem, nemzetközi szinten ez kevés.”
Mester,ezzel a mentalitással magyar bajnokikon sem tudunk nyerni, példa rá a tavaszi szezon második fele, ezen úszott el az elsó bajnoki címünk!
Ém szurkolóként két dolgot nem szeretek: 1. Ha lélektelen játékkal kiábrándító vereséget szenved a csapatunk, 2. ha mellette még hülyének is néznek (én legalábbis most úgy érzem, hogy ahelyett, hogy az asztalra csapnánk, amíg nem késő, a szőnyeg alá akarjuk söpörni a bajokat - de ne legyen igazam!) És továbbra is hajrá Vidi!


DVSCfan válasz |  2010.07.23. 08:22  (101958)
Másodosztályu Kuli? Belga 2böl jött ami kb nb1 szintü és játszott belga 1ben is :D


DVSCfan válasz |  2010.07.23. 08:21  (101957)
a Basel nem is maribor szintű mert ez a maribor kb Zte szintü


DVSCfan válasz |  2010.07.23. 08:19  (101956)
Tirpák? :D te vidiparaszt a tirpákok kicsit északabbra vannak sététvári


Breki válasz |  2010.07.23. 08:17  (101955)
Te csak készülj a Baselre, ők nem paks szintűek mint ez az Észt csapat volt...


szurkolo válasz |  2010.07.23. 08:16  (101954)
kulabá hiába jött a másodból mégis csak a loki húzó embere és ő leg jól játszik nem úgy mint alves...ezt elismerem...de h mi a kukit jön ide ez a tirpák


zolibakos válasz |  2010.07.23. 08:13  (101953)
ezt most ne kezdjük. (másodosztályó kulibálival)


DVSCfan válasz |  2010.07.23. 08:04  (101952)
Hidvégi pár éve még nb2ben tolta nemzetközi porondon kevés lenne mint mackosajtban a brum-brum...
Össze vissza igazoltok...
Ez a csapat kevés lesz ellenünk megint...
amugy gratulálok az év edzőjének, a remek nemzetközi szerepléshez :D
jókat röhécseltünk rajtatok :D


vg99 válasz |  2010.07.23. 07:54  (101951)
de akkor minek igazolunk nagyon nagy pénzekért, egyébként jó balhátvédeket fél évente?
minek hozunk 2 svédet?
minek hozunk méregdrága csatárokat?

egyszerűen nem tudja beépíteni a csapatba őket.
néztem a cseresorunkat, más bexarna, ha ilyen kezdője lehetne...

még jó, hogy zsákszámra van pénz, és senkit nem zavar, hogy ennyire megy a pazarlás...

egyébként nem lesz semmi, és Siófokon talán nyerünk 2-1-re (a keretük kb NB3as)


Potyka válasz |  2010.07.23. 07:46  (101950)
Túl sok a szerelme, helyet kell szorítani mindenkinek. Elek is azért balhátvéd, hogy a Polonkai beférjen. Sándor és Farkas sem játszhatna egyszerre, mert mindketten nagyon lassúak. Alves pedig talán már azért játszhat, mert hozzá már a szerelemnél is komolyabb kapcsolatok fűzik...?


zolibakos válasz |  2010.07.23. 07:44  (101949)
:)
Na most lesz igazi káosz. Melyik sztárunk fogja koptatni a padot?
Jó, még eladjuk Alvest ás Perát esetleg Nagyot.
A kérdésem továbbra is áll a város évi 100 000 000 támogatja az utánpótlást az adófizetők pénzéből és most a város pénzéből felújította a stadiont is. Amivel nincs is baj, de nem tartom helyesnek, hogy van egy emberünk akinek senki nem kontroll.
Gyuri bácsinak remek ötletei, meglátásai vannak, de köztudott, hogy egy ember egymaga nem képest mindent megcsinálni. Szerintem túlvállalta magát.

Ha "szakmázunk" akkor észre kellene venni, hogy gáz van a középpályán. Addig ment amíg a kisszakály elek ls polo rotálva volt. azóta sajnos nem oké a dolog. Én polot már nem erőltetném. Nyilván ha gond van a középpályán akkor nem megy a csatároknak sem. Bozovic - Lázár Lipták Vaskó Andic - Elek Sándor Szakály - Gosztonyi Vujovic Nagy


szurkolo válasz |  2010.07.23. 07:42  (101948)
már most rajtunk röhög az ország.....ide jutott a csapat fél év alatt....siralmas


vg99 válasz |  2010.07.23. 07:37  (101947)
ha lenne benne egy kis tartás, most lemondana, mert ilyen háttérrel ez szánalmas.
- mi költünk legtöbbet átigazolásokra
- nálunk keresnek a legtöbbet
- nálunk van a legnagyobb szakmai csapat
- minden körülmény adott
és????
legjobb edző? vicc.
valaki mesélje már el mit is produkált a mester az elmúlt 24 évben? az edzőképzésre és utnpótlásra annyira nem lehetünk büszkék, mi még??

Ok, hogy most nem a város 100 millióját herdelják el az aranylábúak, de szerintetek a Mol és társainak pénze nem a mi adónkból van?? és cserébe ezért ezt
0-át kapjuk.

1 db támadás 1 meccsen, amikor egyértelmű, hogy gólt kell lőni. milyen öszeszokottság, dühítőek a nyilatkozatok, és a játékosok hozzáállása.

marha nagy pénzbüntetés, új kezdőcsapat és új edző kell!!
különben rajtunk röhög majd az egész ország!


[1] ... [28705] [28706] [28707] [28708] 28709 [28710] [28711] [28712] [28713] [28714]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)