Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [28703] [28704] [28705] [28706] 28707 [28708] [28709] [28710] [28711] [28712]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Jaxius válasz |  2010.07.23. 10:11  (101991)
most már csendesedjél...


kara17 válasz |  2010.07.23. 10:09  (101990)
Akkor tegnapi mérkőzésről csak annyit mondanék,h:KURVA GYENGE,semmi elszántság,elképzelés nem volt a játékunkban.
Egyedül a Gosztonyi aki hozta magát a TÖBBIEK SEMMI!.Az ALVES-nek meg bérelt helye van a Gyurinál,csak azt nem értem,h mit lát benne és miért erőlteti!?!Azért vásároltunk több 10 vagy 100 millióért játékosokat,h játszanak és ne kispadon üljenek!És Alves félék menjenek a pi...ba!Tehát egy szó mint száz:szégyent hoztatok a városra és klubra ilyen teljesítménnyel!!Mindegyik játékos gondolkodjon el na meg persze az edző is!!


DVSCfan válasz |  2010.07.23. 10:02  (101989)
miért? mit irtam rosszat? csak gratuláltam aa tudtaos csapatépitéshez aminek, jól látható gyümölcse van :D
meg az év edzőjének kiválo teljesitminyéhez amivel itt mindenki elégedett


Poppy válasz |  2010.07.23. 09:55  (101988)
Szépen kérlek, húzz már innen a retekbe, és máshol éld ki a komplexusaidat...
Senki sem kíváncsi se rád, se a csapatodra. Feltételezem, nektek is van saját fórumotok, ott azt írsz, amit akarsz, de ne rontsd már itt levegőt, a kurva életbe.


Bandika2 válasz |  2010.07.23. 09:54  (101987)
Lázárral nem volt semmi gond, de Elek qva gyenge hátul.


910621 válasz |  2010.07.23. 09:47  (101986)
Jó reggelt, már akinek jó, ilyen este után...
Tegnapi meccsel kapcsolatban annyit elmondanék, hogy ez a csapat már nem a régi. Akaratgyenge játékosok, Dottore se tudta őket feltüzelni... hihetetlen nagy csalódás.
Először is nem az a bajom, hogy kiestünk, hanem az, ahogyan kiestünk!
Most százszor leírnám, hogy mi volt ez a tegnapi mutatvány???
Az egész csapat, Gosztonyi és Lipi kivételével, szégyellje magát!!!
Ilyen lélektelen játékot az elmúlt 1 évben egyszer se láttam, pedig volt kikaptunk például Debrecenben, de ott se adtuk fel a végéig se.
Nem tudom mi lesz így, ilyen játékkal a bajnokságot se fogjuk megnyerni.
Nagyon haragszom pár játékosra is, de a Doki is elb@szta nagyon, hogy Alvest, Sándort, Lázárt, Polonkait is a kezdőbe tette. Sándor Gyuri nagyon sz@r volt, ilyen könnyelmű játékot még az nb3-ba se fogadnak el. Ott van mellette a játékos, elviszi mellette simán, oda se lép neki.
Remélem következő meccsen még a keretbe se lesz, sőt, tőlem vissza is mehet Újpestre.
Alvest meg el kell adni, nincs mese! Már olyan érzésem van, hogy direkt csinálja, ellenkezik, ő menni akar, de nem engedjük...
És el kell mondani, a Maribor csapatként jobb, ezerszer!
A szurkolók meg jók voltak, nálunk is, az első félidőben. Remélem hallották a hangunkat a tv-ben. Csürhe szlovénok, "buzi magyaroztak" az utcán, rohadjon meg az összes.
Ja, még annyit, hogy ezek után várhatják, hogy sok szurkoló kimegy a meccsekre, idegenbe én tuti nem fogok még egyszer ilyen messze menni addig, amíg azt nem látom, hogy minden meccsen megszakadnak a pályán a játékosok, egytől-egyig!!
Nincs mese, így hogy kiestünk, a bajnokságot simán kell hoznunk!
Az élet megy tovább, Hajrá Vidi!


Bandika2 válasz |  2010.07.23. 09:47  (101985)
A szájbakúrt édes anyádat, te majom.


DVSCfan válasz |  2010.07.23. 09:43  (101984)
setétvári...van a abjnokságnak egy kiirása... ami lefeketeti a hiány esetén a feltöltés mikéntjét... Mint ahogy a Vasas is nem visszavásárolta magát amire pénze sem lett volna....


DVSCfan válasz |  2010.07.23. 09:41  (101983)
Bandika nektek ahhoz nagyon sok kell hogy előttünk legyetek mint észrevetted mi is igazoltunk és magyar szinten nem is szar játékosokat A Basel ellen nem várok továbbjutást de EL csoportkörbe egy szerencsés sorsolással még bejuthatunk... ne irigykedj setétvári


Bandika2 válasz |  2010.07.23. 09:40  (101982)
Most írod, hogy visszavásároltátok magatokat.


DVSCfan válasz |  2010.07.23. 09:26  (101981)
nem vásároltunk semmit vissza :D és a az a pár év az 9 jah... és mi akkor is nyertünk valamit...és mi legalább nyertünk meccset kiesőként nemzetközi kupában veletek ellentétben


Bandika2 válasz |  2010.07.23. 09:24  (101980)
Azért Vujo lőtt az újpestnek 3 gólt pár napja, de a csapatba nem került be, pedig még egyet cserélhettünk volna...nem is cértem, miért nem hozta be az öreg...


zsoltee77 válasz |  2010.07.23. 09:22  (101979)
Tényleg nem az a baj hogy kikaptunk,hanem az ahogy, ilyen lélektelenül,akaratlanul,nemhogy a támadó focit,de még a labdarúgás alapjait is nélkülöző,a pályán semmiféle gyorssaságot nem látható,sétálgatós alibifocit bemutatva esünk ki,úgy hogy a Mariboriak ez lehet kicsit túlzás de szinte technikailag megaláztak,gondolok itt a háttal sarokkal kapásból továbbitott átadásukra,a labdára lépős kicselezésükre,és még volt pár hasonló,egyszóval annak ellenére hogy a mi játékosaink állítólag képzettebbek,technikásabbak,mégis ők játszoták a focit,a tavalyi kreatív kombinatív látványos támadófelfogású játékunkal szerintem sokkal jobban játszottunk volna,és tovább is jutottunk volna,de ez a tegnapi semmittevés mégegyszer MEGENGEDHETETTLEN,ja és Alvest,Lencsét,valamint Vujovicsot is el kell adni,és helyettük még most igazolni 3-minőségi igazi vérbeli támadó játékosokat,akik tudnak is gólt rúgni,mert Alves már szerintem több időt is kapott a kelleténél arra hogy bizonyitson,de képtelen a régi formáját hozni,Lencse is kapott már lehetőséget arra hogy beilleszkedjen,de valahogy mikor játszik semmi különösre nem képes,Vujovics pedig híába hogy jól és gólerősen játszott,a sok sérülése után ő sem képes azt nyújtani amit a sérülése előtt,a mai labdarúgásban ennyi időt nem lehet várni egyettlen játékos formája visszanyerésére sem,mert élő példa mi vagyunk sajnos sorra mennek el a mérkőzések,úgy hogy nem tudunk gólt lőni,vissza a tavalyi kreatív támadófelfogású játékunkat!


Bandika2 válasz |  2010.07.23. 09:17  (101978)
Szerintem Lencse xar volt, Elek járkált előre, de az oldalán átjáróház volt a védelmünk. talán 1-szer szerelt, az is sárga lett. Eleknek a középpályán a helye. Gosztonyi volt a legjobb, az biztos.


Bandika2 válasz |  2010.07.23. 09:14  (101977)
Belga bajnokság nem erősebb, max. az Anderlecht lóg ki a bajnokságukból, többi magyar szint...Dvscfanny nincs magánál. :)


[1] ... [28703] [28704] [28705] [28706] 28707 [28708] [28709] [28710] [28711] [28712]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)