[1] ... [28703] [28704] [28705] [28706] 28707 [28708] [28709] [28710] [28711] [28712] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| Jaxius | válasz | 2010.07.23. 10:11 (101991) |
| most már csendesedjél... | |
| kara17 | válasz | 2010.07.23. 10:09 (101990) |
| Akkor tegnapi mérkőzésről csak annyit mondanék,h:KURVA GYENGE,semmi elszántság,elképzelés nem volt a játékunkban.
Egyedül a Gosztonyi aki hozta magát a TÖBBIEK SEMMI!.Az ALVES-nek meg bérelt helye van a Gyurinál,csak azt nem értem,h mit lát benne és miért erőlteti!?!Azért vásároltunk több 10 vagy 100 millióért játékosokat,h játszanak és ne kispadon üljenek!És Alves félék menjenek a pi...ba!Tehát egy szó mint száz:szégyent hoztatok a városra és klubra ilyen teljesítménnyel!!Mindegyik játékos gondolkodjon el na meg persze az edző is!! |
|
| DVSCfan | válasz | 2010.07.23. 10:02 (101989) |
| miért? mit irtam rosszat? csak gratuláltam aa tudtaos csapatépitéshez aminek, jól látható gyümölcse van :D
meg az év edzőjének kiválo teljesitminyéhez amivel itt mindenki elégedett |
|
| Poppy | válasz | 2010.07.23. 09:55 (101988) |
| Szépen kérlek, húzz már innen a retekbe, és máshol éld ki a komplexusaidat...
Senki sem kíváncsi se rád, se a csapatodra. Feltételezem, nektek is van saját fórumotok, ott azt írsz, amit akarsz, de ne rontsd már itt levegőt, a kurva életbe. |
|
| Bandika2 | válasz | 2010.07.23. 09:54 (101987) |
| Lázárral nem volt semmi gond, de Elek qva gyenge hátul. | |
| 910621 | válasz | 2010.07.23. 09:47 (101986) |
| Jó reggelt, már akinek jó, ilyen este után...
Tegnapi meccsel kapcsolatban annyit elmondanék, hogy ez a csapat már nem a régi. Akaratgyenge játékosok, Dottore se tudta őket feltüzelni... hihetetlen nagy csalódás. Először is nem az a bajom, hogy kiestünk, hanem az, ahogyan kiestünk! Most százszor leírnám, hogy mi volt ez a tegnapi mutatvány??? Az egész csapat, Gosztonyi és Lipi kivételével, szégyellje magát!!! Ilyen lélektelen játékot az elmúlt 1 évben egyszer se láttam, pedig volt kikaptunk például Debrecenben, de ott se adtuk fel a végéig se. Nem tudom mi lesz így, ilyen játékkal a bajnokságot se fogjuk megnyerni. Nagyon haragszom pár játékosra is, de a Doki is elb@szta nagyon, hogy Alvest, Sándort, Lázárt, Polonkait is a kezdőbe tette. Sándor Gyuri nagyon sz@r volt, ilyen könnyelmű játékot még az nb3-ba se fogadnak el. Ott van mellette a játékos, elviszi mellette simán, oda se lép neki. Remélem következő meccsen még a keretbe se lesz, sőt, tőlem vissza is mehet Újpestre. Alvest meg el kell adni, nincs mese! Már olyan érzésem van, hogy direkt csinálja, ellenkezik, ő menni akar, de nem engedjük... És el kell mondani, a Maribor csapatként jobb, ezerszer! A szurkolók meg jók voltak, nálunk is, az első félidőben. Remélem hallották a hangunkat a tv-ben. Csürhe szlovénok, "buzi magyaroztak" az utcán, rohadjon meg az összes. Ja, még annyit, hogy ezek után várhatják, hogy sok szurkoló kimegy a meccsekre, idegenbe én tuti nem fogok még egyszer ilyen messze menni addig, amíg azt nem látom, hogy minden meccsen megszakadnak a pályán a játékosok, egytől-egyig!! Nincs mese, így hogy kiestünk, a bajnokságot simán kell hoznunk! Az élet megy tovább, Hajrá Vidi! |
|
| Bandika2 | válasz | 2010.07.23. 09:47 (101985) |
| A szájbakúrt édes anyádat, te majom. | |
| DVSCfan | válasz | 2010.07.23. 09:43 (101984) |
| setétvári...van a abjnokságnak egy kiirása... ami lefeketeti a hiány esetén a feltöltés mikéntjét... Mint ahogy a Vasas is nem visszavásárolta magát amire pénze sem lett volna.... | |
| DVSCfan | válasz | 2010.07.23. 09:41 (101983) |
| Bandika nektek ahhoz nagyon sok kell hogy előttünk legyetek mint észrevetted mi is igazoltunk és magyar szinten nem is szar játékosokat A Basel ellen nem várok továbbjutást de EL csoportkörbe egy szerencsés sorsolással még bejuthatunk... ne irigykedj setétvári | |
| Bandika2 | válasz | 2010.07.23. 09:40 (101982) |
| Most írod, hogy visszavásároltátok magatokat. | |
| DVSCfan | válasz | 2010.07.23. 09:26 (101981) |
| nem vásároltunk semmit vissza :D és a az a pár év az 9 jah... és mi akkor is nyertünk valamit...és mi legalább nyertünk meccset kiesőként nemzetközi kupában veletek ellentétben | |
| Bandika2 | válasz | 2010.07.23. 09:24 (101980) |
| Azért Vujo lőtt az újpestnek 3 gólt pár napja, de a csapatba nem került be, pedig még egyet cserélhettünk volna...nem is cértem, miért nem hozta be az öreg... | |
| zsoltee77 | válasz | 2010.07.23. 09:22 (101979) |
| Tényleg nem az a baj hogy kikaptunk,hanem az ahogy, ilyen lélektelenül,akaratlanul,nemhogy a támadó focit,de még a labdarúgás alapjait is nélkülöző,a pályán semmiféle gyorssaságot nem látható,sétálgatós alibifocit bemutatva esünk ki,úgy hogy a Mariboriak ez lehet kicsit túlzás de szinte technikailag megaláztak,gondolok itt a háttal sarokkal kapásból továbbitott átadásukra,a labdára lépős kicselezésükre,és még volt pár hasonló,egyszóval annak ellenére hogy a mi játékosaink állítólag képzettebbek,technikásabbak,mégis ők játszoták a focit,a tavalyi kreatív kombinatív látványos támadófelfogású játékunkal szerintem sokkal jobban játszottunk volna,és tovább is jutottunk volna,de ez a tegnapi semmittevés mégegyszer MEGENGEDHETETTLEN,ja és Alvest,Lencsét,valamint Vujovicsot is el kell adni,és helyettük még most igazolni 3-minőségi igazi vérbeli támadó játékosokat,akik tudnak is gólt rúgni,mert Alves már szerintem több időt is kapott a kelleténél arra hogy bizonyitson,de képtelen a régi formáját hozni,Lencse is kapott már lehetőséget arra hogy beilleszkedjen,de valahogy mikor játszik semmi különösre nem képes,Vujovics pedig híába hogy jól és gólerősen játszott,a sok sérülése után ő sem képes azt nyújtani amit a sérülése előtt,a mai labdarúgásban ennyi időt nem lehet várni egyettlen játékos formája visszanyerésére sem,mert élő példa mi vagyunk sajnos sorra mennek el a mérkőzések,úgy hogy nem tudunk gólt lőni,vissza a tavalyi kreatív támadófelfogású játékunkat! | |
| Bandika2 | válasz | 2010.07.23. 09:17 (101978) |
| Szerintem Lencse xar volt, Elek járkált előre, de az oldalán átjáróház volt a védelmünk. talán 1-szer szerelt, az is sárga lett. Eleknek a középpályán a helye. Gosztonyi volt a legjobb, az biztos. | |
| Bandika2 | válasz | 2010.07.23. 09:14 (101977) |
| Belga bajnokság nem erősebb, max. az Anderlecht lóg ki a bajnokságukból, többi magyar szint...Dvscfanny nincs magánál. :) | |
[1] ... [28703] [28704] [28705] [28706] 28707 [28708] [28709] [28710] [28711] [28712] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
Tabella




