Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - A mezőny legjobbja
Fórum » Fórum - Magyar » A mezőny legjobbjaSúgó


370 hozzászólás 25 lapon Rendezés:

[1] 2 [3] [4] [5] [6] [7]  ... [25]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

SZEVI válasz |  2006.04.18. 08:30  (46435)
A Pécs ellen Dvéri Zsolt.


Jaxius válasz |  2006.04.16. 18:55  (46405)
VadII :)


guci válasz |  2006.04.16. 17:26  (46398)
TUDOR TUDOR és TUDOR


isz-akos válasz |  2006.04.15. 22:56  (46337)
Toronymagasan TUDOR! Hihetetlen nehéz, ha egy kapusnak 90 percig semmi dolga nincs, majd 2 perc alatt 2 földöntúli bravúrt bemutatva sikerül a 3 pontot itthon tartani. Erre csak a LEGJOBBAK képesek!!!


obuch_zoli válasz |  2006.04.03. 11:34  (45880)
Béla


Gé22 válasz |  2006.04.03. 11:19  (45878)
Szerintem Sitku, Csizmadia és nemcsak a gólok miatt.


Bagesz válasz |  2006.04.03. 01:33  (45861)
Sitku, Vincze, Alumona


LONSDALE válasz |  2006.04.01. 13:39  (45752)
Szerintem tegnapi sorrend: Sitku, Drazsé és a Vince! Bár lehet hogy meg leszek érte kövezve de nem volt annyira rossz az Alumona sem!) Sok labdát szerzett és nagyon harcos volt...


geriszu válasz |  2006.04.01. 13:12  (45751)
1. Sitku
2. Schwarz
3. Tudor


isz-akos válasz |  2006.03.31. 22:42  (45739)
Így igaz!

Sitku óriásit fejlődött a szemünk láttára itt a Vidiben. Én azt mondom, ha így folytatja, ő lesz a tavasz legjobbja, leszorítva a trónról Tudort!
És nem azért mert Tudor rosszabb lenne mint ősszel, de Sitku mostmár nem csak eredményes, hanem parádés gólokat lő. A mai első gólja igazi klasszis teljesítmény volt!!!!!


Potyka válasz |  2006.03.31. 22:26  (45738)
A REAC ellen: Sitku Illés.


Bagesz válasz |  2006.03.07. 13:56  (44904)
Úgy tűnik megint nem tudok dönteni: Schwarcz és Drazsé.
Na jó, azért Drazsé mert a Zoli a kevés dolgát tökéletesen megoldotta, de Dvéri most önmagához képest is jól játszott, egyedüliként az első félidőben.


Potyka válasz |  2006.03.06. 07:29  (44884)
A Diósgyőr ellen SCHWARCZ!


Bagesz válasz |  2006.03.01. 14:46  (44703)
ööö Kuttor (vagy Mario?) hát nem tudom.


abc18 válasz |  2006.02.27. 09:13  (44627)
Fradi ellen: KUTTOR


[1] 2 [3] [4] [5] [6] [7]  ... [25]

(Új hozzászóláshoz lépj be)