Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - A mezőny legjobbja
Fórum » Fórum - Magyar » A mezőny legjobbjaSúgó


370 hozzászólás 25 lapon Rendezés:

[1] ... [21] [22] [23] [24] 25

(Új hozzászóláshoz lépj be)

tarzan válasz |  2003.08.25. 07:55  (38949)
Ilyenkor egy kicsit morbid a topic címe: Hercegfalvi


SZEVI válasz |  2003.08.25. 07:34  (38945)
Haladás - Videoton: Senki sem játszott kiemelkedően, de én most is Hercegfalvira szavazok.


vidipet válasz |  2003.08.18. 17:37  (38919)
Az olvasottak alapján mert nem voltam jelen:
Győr ellen: Hercegfalvi
Pénzügyőr: Voicu


seco válasz |  2003.08.18. 12:39  (38916)
Pénzesek
Voicu
És végre a Savu is rúgott gólt + gólpassz!


SZEVI válasz |  2003.08.18. 10:39  (38913)
Pénzügyőr: Voicu


kasbal válasz |  2003.08.18. 09:42  (38910)
Pénzügyőr:
Vass László: jól élt együtt a játékkal, állandóan jó tanácsokat osztott, és nem ilyeneket, hogy fuss már. Szalait, Magasföldit és Hercegfalvinak segített helyezkedni. A második félidőben majdnem minden jobboldalon futó akcióban benne volta a keze munkája. (Igaz, sok veszélyt ezek nem jelentettek)


Robi válasz |  2003.08.18. 09:30  (38907)
A Győr ellen nekem a Szabó Tibi tetszett a legjobban.


tarzan válasz |  2003.08.18. 09:04  (38906)
Hercegfalvi


seco válasz |  2003.08.18. 08:43  (38904)
A Győr meccsen szerintem is a Falu Hercege...


SZEVI válasz |  2003.08.18. 07:58  (38903)
Akkor vidipet ötlete nyomán írjátok meg ebbe a topicba, hogy az előző forduló mérkőzésén melyik játékost tartottátok a Vidi legjobbjának.

Videoton - Győr: Hercegfalvi


[1] ... [21] [22] [23] [24] 25

(Új hozzászóláshoz lépj be)