Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Honlappal kapcsolatos hibák
Fórum » Fórum - Magyar » Honlappal kapcsolatos hibákSúgó


315 hozzászólás 21 lapon Rendezés:

[1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

MOHOS2 válasz |  2006.08.17. 06:03  (55076)
Szivesen atnezem es kijavitom: traderbambu kukac yahoo.com



HAJRA VIDI


fetomy válasz |  2006.08.17. 01:55  (55075)
bárki aki illetékes:

A valamilyen angol tudásommal lefordítottam a klubtörténetet angolra. A semminél sokkal jobb, sőt sztem egész jó lett, bár nem ártana valakinek átnézni. Itt írta Chip, hogy ha Mark lefordítja akkor ő meg beteszi. Nos a jelek szerint Mark nem vállalkozott rá, én viszont igen. Szal ha egy oldalszerkesztő esetleg szánna rá egy kis időt, hogy átolvassa, akkor esetleg lehetne angolul is történelmünk :)

Ja ha érdekel valakit, akkor ha ad egy emilcímet elküldöm. Microsoft Word 2003-al készített egyszerű dokumentum.


fetomy válasz |  2006.08.16. 15:05  (55011)
Hát ez lool az angol nyelvű fő oldalon




Robi válasz |  2006.08.16. 13:29  (54997)
Miért nem lehet tippelni a Pécs elleni meccsre? Már csak három nap van addig!
Már van 1 pontom, és szeretném megduplázni!!! :D


pilboy válasz |  2006.08.10. 13:26  (54620)
nem hiba, csak egy ötlet:
most, h kavarc van a jegyekkel és szektorokkal, célszerű lenne egy stadion alaprajzot feltenni a "Jegy és bérletárak"-hoz, vagy a "Stadion" menüponthoz!
sztem többek nem vágják fejből a szektorok jelzéseit!
köszi!


Chip válasz |  2006.08.04. 15:37  (54084)
Mark! Ha leforditod, szivesen felrakom oket. ;)


márk,RBD válasz |  2006.08.04. 14:50  (54081)
A honlap angol nyelvű változatában a klub történelméről semmi nincs.
Elgondolkodtató,h egy külföldi,h tájékozódhat így klubunkról.
A német verzió pedig fejlesztés alatt...
Gondolom a svájci érdeklődők közül azért páran örültek volna neki.


SZEVI válasz |  2006.08.01. 16:18  (53790)
Bocsáss meg, de "sajnos" a honlap tartalom feltöltésért felelős személye egyelőre a stadion lelátóján szurkol a sikerért. Persze célunk, hogy megoldódjon ez a probléma, de akinek jogosultsága van a szerkesztéshez, az mind-mind a helyszínen szorít a csapatért.


forzevidi válasz |  2006.08.01. 01:53  (53733)
Az angol résznél a szavazásnál, van egy kicsi hiba. Ki lesz a bajnok? Vidi vagy FC Fehérvár. Persze angolul van kérdezve:D


vidimu válasz |  2006.07.31. 15:13  (53699)
Ma nem lesz online-közvetítés? (Azok kedvéért, akik nem tudnak ellátogatni minden meccsre...)


Mozilla válasz |  2006.07.31. 11:12  (53667)
Ok rendben, közben már SZEVI-vel is megbeszéltem h köszöni az ötletet, de majd meglátjátok h mi lesz jó.
Én csak a fejlődés érdekében írtam. Ami az adatbázist illeti, lehet sztem külső adatbázis kezelőhöz is telepíteni, habár ezt még nem próbáltam. (még)
Ami a fizetős részét illeti, hát.. szóval tudjátok, az csak elvileg fizetős, gyakorlatilag nem. De remélem kitaláltok vmi jót és élvezhetjük a megújulást.

Hajrá VIDI


Chip válasz |  2006.07.31. 10:13  (53664)
Az "Invision Power Board" -al kapcsolatban: Utananeztem es ahogy elnezem ez egy fizetos rendszer MySQL, MS-SQL ill. Oracle szerverhez igazitva. A honlapunk meg PGSQL-t hasznal. Sajat felhasznalo adatbazissal/etc. Idovel lehet, hogy uj forumot kap a honlap, de tobb mint valoszinu, hogy nem ezt. Sorry.


Mozilla válasz |  2006.07.29. 11:11  (53557)
Rendben köszi a választ.

HAJRÁ VIDI


SZEVI válasz |  2006.07.29. 09:08  (53550)
Éppen pár hozzászólással korábban köszöntem meg mindenkinek az észrevételeket. A fórum részbeni új alapokra helyzése is folyamatban van.


Mozilla válasz |  2006.07.28. 21:49  (53531)
Nem akarom eröltetni a válaszokat, de legalább egy : köszi, de nem - reagálást elfogadnék.

Hajrá Vidi




[1] [2] 3 [4] [5] [6] [7] [8]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)