Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Honlappal kapcsolatos hibák
Fórum » Fórum - Magyar » Honlappal kapcsolatos hibákSúgó


315 hozzászólás 21 lapon Rendezés:

[1] [2] [3] 4 [5] [6] [7] [8] [9]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

sucneb válasz |  2006.07.25. 19:53  (53204)
A Beléptető oldal címe ez: FC FEHÉRVÁR
Tovább lépve: FC Fehérvár - Hivatalos oldal
Sztem jobb lenne ha ugyanaz lenne!
Ja és a beléptető oldalon nincs favicon, tovább lépve pedig a régi címerünk a favicon.
És a lap alján ez áll: A videotonfcf.hu és a vidi.hu oldalakat.....
sztem jobb lenne az fcfehervar.hu /fcfehervar.com

Remélem tudtam segíteni!


forzevidi válasz |  2006.07.25. 19:22  (53203)
Nagyon kis hiba, de sztem lehetne új szavazást csinálni a szuper Kupa helyet :D


SZEVI válasz |  2006.07.25. 12:44  (53186)
Köszönjük az észrevételeket, folyamatosan próbáljuk az adatokat frissíteni, de a szabadidőnk eléggé véges, s nem fér bele minden egyszerre. Köszi ismét, hogy szóltál.


Fairko válasz |  2006.07.25. 09:34  (53179)
Nem kötekedni akarok és biztos tudtok is róla, de azért szólok, hogy a játékosok menüre is ráfér a frissítés. Csizi pl. ott 0 gólnál jár és 1990. január 1-én jár le a szerződése :)


Mozilla válasz |  2006.07.23. 17:01  (53133)
Nos ez egy javaslat, nem pedig hiba bejelentés lenne. :)
Biztos a honlap szerkesztői is találkoztak már és ismerik is a fórummotorokat. Ezek közül pedig az egyik, hanem a legjobb az Invision Power Board. Egy ilyen alapú fórumot üzemeltetek, amit a figyelmetekbe ajánlok.
Kizárólag Vidi szurkolóknak.
http://fcfehervar.try.hu
Nemrég lett új külső, csak még átalakítás alatt áll, ezért néha kikapcsolom.
Ha lehetne egy javaslatom, akkor egy ilyen alapú fórummotor sokkal jobb és dizájnosabb lenne, mint a mostani. Több funkciót tartalmaz, és nem utolsó sorban egyszerű is a kezelése. Persze a feladatnak ez is megfelel, gondoltam felvetem ezt a lehetőséget is. A reagálásokat nagyon várnám;)
Ui.: a külsővel ne cikizzetek, ezt én csináltam nagyrészt, szóval tudom, h gagyi, de azon lehet változtatni.

Hajrá VIDI


cs01 válasz |  2006.07.21. 08:24  (53018)
Ha esetleg cserélni akarod a cikket, íme:

"The Hungarian favourites did not have a lot of time to relax, for only one month had passed since the end of the previous season and they had to prove again. Before the commencement of the next season, spectators could check the condition of our team against one which had already and regurarly been in play. It was another interesting point to see how the team performed in a line-up that had never been tried before."

A "mediastore" szót nem tudom hova tenni (gondolom a médiatár tükörfordítása akar lenni), szerintem helyette sokkal egyszerűbb lenne: "Click for pictures"

Egyébként kérdésedre válaszolva: nem tudom milyen sűrű elfoglaltságot jelent a fordítgatás (értsd milyen gyakran kellene fordítgatni), de úgy két hetente lefordíthatom a cikkeket angolra vagy esetleg kijavíthatom az általad írt cikkekben a hibákat.


Bagesz válasz |  2006.07.20. 18:51  (52990)
Hi!

A VIDI-tippmixen az 2szeres szorzós uefa-meccsért, csak 1szeres pontot kaptam... Gondolom már észrevettétek a hibát és dolgoztok a kijavításán:)

A honlap egyébként nagyon jó lett, ezek a színek jobbak, mint az előző verzió!


Chip válasz |  2006.07.20. 16:44  (52983)
Koszi a kritikat. Bevallom En kovettem el az Angol szoveget szimpla teszt gyanant igy nem igazan figyeltem oda a minosegre. Ha neked ilyen jol megy az angol, volna kedved a magyar hireket angolra forditgatni? Mert akkor adnek ra jogosultsagot.


cs01 válasz |  2006.07.20. 14:42  (52976)
Csak jószándékból kritizálok:

a honlap angol verziója elég gyenge angolsággal íródott, van benne egy pár hiba: mind nyelvtani (pl. doesn't had stb.- ilyen ugye nincs ) mind szóhiba (értem itt ez alatt, hogy pl. a "visitors" szó nem fedi a "néző" szót focimeccs kapcsán, hanem a "spectators" szót használják, rövidítve "specs". A visitors jó pl. múzeumlátogatóra.

kicsit olybá tűnik - és ezzel tényleg nem akarom megbántani az illetőt -, hogy egy jó középfokú angoltudással rendelkező volt a fordító.

Egyébként a honlap nagyon igényes és tetszik, méltó a hivatalos honlap címhez. Gratulálok a munkátokhoz és sok sikert.

Come on Videoton!


SZEVI válasz |  2006.07.19. 16:48  (52943)
Az oldal legtetején van a kép felett!


Pete válasz |  2006.07.19. 16:38  (52940)
Halihóóóóóóóóóó, hova dugtátok a főoldal c menüt, kérem vissza, köszöntem, sziasztok...


pilfer válasz |  2006.07.17. 12:02  (52852)
Oh, a "Teljes lista" link elkerülte a figyelmemet. :o) Köszi! :)


fototaki válasz |  2006.07.17. 11:49  (52851)
A főoldal jobb oldalán keresd ezt a menüpontot, ott megtalálod a friss hírek alatt!


pilfer válasz |  2006.07.17. 08:57  (52843)
Azt szeretném megkérdezni, h a honlap képtárát hogyan lehet elérni.
Esetleg lehetne egy külön menüpont a képtár elérésére. ;)


Bull-dozer válasz |  2006.07.14. 20:15  (52757)
Ez már tényleg csak szőrszálhasogatás részemről, de a viditippmixben az UEFA-kupa meccsünknek kétszeres szorzója volt :)


[1] [2] [3] 4 [5] [6] [7] [8] [9]  ... [21]

(Új hozzászóláshoz lépj be)