Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [28726] [28727] [28728] [28729] 28730 [28731] [28732] [28733] [28734] [28735]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Roli válasz |  2010.07.20. 14:14  (101643)
Ránéztem az eto.hu-ra ott még semmi ilyesmi sincs...


Mr Barca válasz |  2010.07.20. 14:14  (101642)
A felröppent hírekkel ellentétben, továbbjutásunk esetén nem Győrben, hanem Székesfehérváron, a Sóstói Stadionban játssza csapatunk az Európa Liga 3. körének első mérkőzését - közölte honlapunkkal a Fehérvár FC Kft. ügyvezetője, Berzi Sándor. - Erről a Magyar Labdarúgó Szövetség hivatalosan is értesítette az UEFA-t, sőt a nekik írt levélből az is kiderül, hogy a találkozó kezdési időpontjaként 20.30 órát választottunk.
Nyugalom! ;)


Roli válasz |  2010.07.20. 14:11  (101641)
Én meg küldtem neked egy levelet myvipen,azt olvasd már el:D


Mordor válasz |  2010.07.20. 14:02  (101640)
pont most akartam bemásolni...
Amúgy a multkor sem hittük elsőre hogy ott játszunk mert még cáfolta is a klub...


Roli válasz |  2010.07.20. 13:59  (101639)
info by nb1.hu szal nem tudom,hogy mi igaz belőle...(de bennem is felmerült,hogy leadhatták az egész sorozatra a győri stadion nevét...)


seco válasz |  2010.07.20. 13:58  (101638)
eddig szó nem volt róla, hogy ne itthon játszanánk, ha továbbmegyünk!!!
vagy mindent utoljára tudunk meg?
ezzel az erővel az egész sorozatra leadhatták a győri stadion nevét...


Roli válasz |  2010.07.20. 13:53  (101637)
Remélem is, mert akkor nagyon mérges lennék...


márk,RBD válasz |  2010.07.20. 13:52  (101636)
egyszerűen nem tudom elképzelni,h ha továbbjutunk,ne itthon játszunk.


Roli válasz |  2010.07.20. 13:50  (101635)
Nah,ez most megint kibaszta nálam a biztosítékot,ha ez IGAZ...


Könnyen előfordulhat, hogy nem a Montpellier elleni első meccset játssza otthon az ETO, hanem a visszavágót. Ennek oka, hogy a győriek a Videotonnal osztoznak a pályájukon az Európa Ligában, és az UEFA döntése értelmében amennyiben a Vidi továbbjutott, ő kezd "otthon", és a Montpellier-Győr pályaválasztói jogát cseréli fel az UEFA.


Roli válasz |  2010.07.20. 13:44  (101634)
Szerintem sima zakó lesz kint (2-0,esetleg 2-1...)(ismétlem sajnos)!!!

"Hazai" pályán amikor játszottunk akkor is hasonló volt az odds:

Vidi-Maribor: 1,80 volt hazai...(ennyivel mi se voltunk jobbak)...


seco válasz |  2010.07.20. 12:58  (101633)
ennyivel nem jobb csapat a szlovén!
kb hasonló, mint a mienk és ők játszanak otthon, ez persze előny.
de, hogy több, mint 2x-es a győzelmi esélyük, azt én spec sokallom...


Roli válasz |  2010.07.20. 12:45  (101632)
Szerintem teljesen reális(sajnos)
Amúgy ugyanezek az oddsok voltak,fordítva,múlt héten...


seco válasz |  2010.07.20. 12:39  (101631)
oddsok Maribor - Videoton:
bet-at-hom: 1,80 - 3,30 - 3,95
betclic: 1,75 - 3,25 - 3,75
sportingbet: 1,80 - 3,30 - 3,80

szal, ha nyerünk, az majd négyszeres pénzt hoz mindenhol.
kicsit sokallom, hogy a fogadóirodák kb 2x-es esélyét látják a szlovén győzelemnek, de rájuk kell cáfolni!


Gimour válasz |  2010.07.20. 12:28  (101630)
Valaki nem tud megszánni 1db ingyenjeggyel, nagyon úgy nézz ki hogy amire alapoztam... az nem jön össze...
utólag meghálálnám :(


Mordor válasz |  2010.07.20. 11:55  (101629)
Igen!

"A buszra regisztrálni és az utazásra jogosító szelvényt megvásárolni csak a Sóstói Stadionban lehet kedden és szerdán 15 és 18 óra között."


[1] ... [28726] [28727] [28728] [28729] 28730 [28731] [28732] [28733] [28734] [28735]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)