[1] ... [28726] [28727] [28728] [28729] 28730 [28731] [28732] [28733] [28734] [28735] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| Roli | válasz | 2010.07.20. 14:14 (101643) |
| Ránéztem az eto.hu-ra ott még semmi ilyesmi sincs... | |
| Mr Barca | válasz | 2010.07.20. 14:14 (101642) |
| A felröppent hírekkel ellentétben, továbbjutásunk esetén nem Győrben, hanem Székesfehérváron, a Sóstói Stadionban játssza csapatunk az Európa Liga 3. körének első mérkőzését - közölte honlapunkkal a Fehérvár FC Kft. ügyvezetője, Berzi Sándor. - Erről a Magyar Labdarúgó Szövetség hivatalosan is értesítette az UEFA-t, sőt a nekik írt levélből az is kiderül, hogy a találkozó kezdési időpontjaként 20.30 órát választottunk.
Nyugalom! ;) |
|
| Roli | válasz | 2010.07.20. 14:11 (101641) |
| Én meg küldtem neked egy levelet myvipen,azt olvasd már el:D | |
| Mordor | válasz | 2010.07.20. 14:02 (101640) |
| pont most akartam bemásolni...
Amúgy a multkor sem hittük elsőre hogy ott játszunk mert még cáfolta is a klub... |
|
| Roli | válasz | 2010.07.20. 13:59 (101639) |
| info by nb1.hu szal nem tudom,hogy mi igaz belőle...(de bennem is felmerült,hogy leadhatták az egész sorozatra a győri stadion nevét...) | |
| seco | válasz | 2010.07.20. 13:58 (101638) |
| eddig szó nem volt róla, hogy ne itthon játszanánk, ha továbbmegyünk!!!
vagy mindent utoljára tudunk meg? ezzel az erővel az egész sorozatra leadhatták a győri stadion nevét... |
|
| Roli | válasz | 2010.07.20. 13:53 (101637) |
| Remélem is, mert akkor nagyon mérges lennék... | |
| márk,RBD | válasz | 2010.07.20. 13:52 (101636) |
| egyszerűen nem tudom elképzelni,h ha továbbjutunk,ne itthon játszunk. | |
| Roli | válasz | 2010.07.20. 13:50 (101635) |
| Nah,ez most megint kibaszta nálam a biztosítékot,ha ez IGAZ...
Könnyen előfordulhat, hogy nem a Montpellier elleni első meccset játssza otthon az ETO, hanem a visszavágót. Ennek oka, hogy a győriek a Videotonnal osztoznak a pályájukon az Európa Ligában, és az UEFA döntése értelmében amennyiben a Vidi továbbjutott, ő kezd "otthon", és a Montpellier-Győr pályaválasztói jogát cseréli fel az UEFA. |
|
| Roli | válasz | 2010.07.20. 13:44 (101634) |
| Szerintem sima zakó lesz kint (2-0,esetleg 2-1...)(ismétlem sajnos)!!!
"Hazai" pályán amikor játszottunk akkor is hasonló volt az odds: Vidi-Maribor: 1,80 volt hazai...(ennyivel mi se voltunk jobbak)... |
|
| seco | válasz | 2010.07.20. 12:58 (101633) |
| ennyivel nem jobb csapat a szlovén!
kb hasonló, mint a mienk és ők játszanak otthon, ez persze előny. de, hogy több, mint 2x-es a győzelmi esélyük, azt én spec sokallom... |
|
| Roli | válasz | 2010.07.20. 12:45 (101632) |
| Szerintem teljesen reális(sajnos)
Amúgy ugyanezek az oddsok voltak,fordítva,múlt héten... |
|
| seco | válasz | 2010.07.20. 12:39 (101631) |
| oddsok Maribor - Videoton:
bet-at-hom: 1,80 - 3,30 - 3,95 betclic: 1,75 - 3,25 - 3,75 sportingbet: 1,80 - 3,30 - 3,80 szal, ha nyerünk, az majd négyszeres pénzt hoz mindenhol. kicsit sokallom, hogy a fogadóirodák kb 2x-es esélyét látják a szlovén győzelemnek, de rájuk kell cáfolni! |
|
| Gimour | válasz | 2010.07.20. 12:28 (101630) |
| Valaki nem tud megszánni 1db ingyenjeggyel, nagyon úgy nézz ki hogy amire alapoztam... az nem jön össze...
utólag meghálálnám :( |
|
| Mordor | válasz | 2010.07.20. 11:55 (101629) |
| Igen!
"A buszra regisztrálni és az utazásra jogosító szelvényt megvásárolni csak a Sóstói Stadionban lehet kedden és szerdán 15 és 18 óra között." |
|
[1] ... [28726] [28727] [28728] [28729] 28730 [28731] [28732] [28733] [28734] [28735] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
Tabella




