Tabella
 
1. Csákvár 4  10
2. Honvéd
4
 9
3. Szeged 4  8
4. Mezőkövesd 4  7
5. Karcag 4  7
6. Ajka 4  7
7. Kecskemét 4  6
8. Vasas 4  6
9. Szentlőrinc 4
 5

10.

Békéscsaba 4  5
11. Tiszakécske 4  5

12.

BVSC

4

 3

13. Soroksár 4  3
14. Kozármisleny 4  2
15. VIDEOTON 4  2
16. Budafok 4  1
  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
Xerez – Videoton 0–0
Döntetlennel zártuk az edőtábort
 
 A vidi.hu tudósítása szerint Alves már a 2. percben gólt lőhetett volna a tavaly még a spanyol élvonalban vitézkedő Xereznek, majd utána Nikolics hagyott ki négy nagy ziccert is.

Az első félidőben futószalagon jöttek a Vidi-helyzetek, és ugyan a második játékrészben már nem volt ekkora a fehérváriak fölénye, Lencse így is egy hatalmas kapufát lőtt. Végül maradt a 0-0-s döntetlen, a találkozó után Mezey György egy gyorsértékelésre is vállalkozott a klub honlapjának.

- Ez a meccs remek tükörképe a jelenlegi helyzetünknek. Az első félidőben parádés játékot mutattunk, közel tucatnyi gólhelyzettel. Kritika amiatt érheti a csapatot, hogy ezek közül egyet sem tudott gólra váltani. Hozzáteszem, a pálya sajnos nagyon göröngyös volt, s én ebben látom a pontatlanság legfőbb okát, de el kell ismernem, hogy mind a támadásban, mind pedig a védekezésben szinte hibátlanul játszottunk. A második félidő ma is azt mutatta, amit az eddigi mérkőzések: ha kicsit összekeverem a csapatot, hogy játéklehetőséget adjak mindenkinek, máris akadozottabb a játék, bár így is volt helyzetünk. A Xerez gyors, jó együttes, nem véletlenül vannak versenyben a feljutásért. Összességében elégedett vagyok, jó zárása volt ez a mérkőzés az edzőtábornak. A győzelem talán szebb lett volna, de ennek nincs jelentősége – nyilatkozta dr. Mezey György a vidi.hu-n.

A csapatunk pénteken repülőre száll és a késő esti órákban érkezik meg Magyarországra.

 
 
 FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Xerez (spanyol, II.)–Videoton 0–0
VIDEOTON,
1. félidő: Bozovic – Milanovic, Lipták, Vaskó, Andic – Nagy (Gosztonyi), Farkas, Sándor, Polonkai – Nikolics, Alves
2. félidő: Sebők – Milanovic, Lipták (Izing), Vaskó, Hidvégi – Gosztonyi (Lencse), Farkas (Szolnoki), Djordjic, Szakály (Ponczók) – Vasziljevics, Vujovic
 
2011.02.10. 23:01
 
Vissza    Nyomtatás