4:1

Játékvezető
: Farkas Ádám
Asszisztensek: Kelemen Attila, Tóth István

Gól: Sitku (5. perc, 36. perc), Nagy (39. perc), Alison (büntetőből - 87. perc) illetve Jovánczai (90. perc)

Csere: Soares helyett Szepessy (42. perc)
Nagy helyett Szabó, Lázár helyett Lipták, Elek helyett Móri (mindhárom a szünetben) Dvéri helyett Polonkai (57. perc) Sitku helyett Olasz illetve Pest helyett Kerekes (mindkettő a 63. percben) Maróti helyett Keresztes (78. perc) Brdanin helyett Tabi (81. perc)

Sárga lap: Szakály (85. perc), Bőle (87. perc)

Edző: Prukner László

90. perc Gól 4:1 (Jovánczai)
Jovánczai 26 méterről lőtt hatalmas gólt.

87. perc GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL 4:0 (Alison)
Az eddig két gólpasszt kiosztó Alison magabiztosan értékesített a büntetőt.

87. perc sárga lap
Bőle Lukács szabálytalankodott a 16-oson belül, büntetőt ítélt a játékvezető

85. perc sárga lap
Szakály sípszó után rúgta el a labdát, sárgát kapott érte.

82. perc piros lap
Meglepő események történnek a pályán, ugyanis a partjelző bemondására kiállította a játékvezető Olasz Dénest, de igazából senki nem érti, hogy miért.

81. perc
Brdanin helyett Tabi a pályán a vendégeknél.

78. perc
Maróti helyére Keresztes állt be.

76. perc
Helyzetek nélkül peregnek a percek...

A második félidőben már nem rohamozza az ellenfél kapuját olyan nagyerővel a Vidi, mint tette azt az első 45 percben.

63. perc
Csere mindkét oldalon. Sitku helyett a Paks elleni LK meccs hőse Olasz Dénes érkezik, míg a vendégeknél a csapatkapitány - Pest Krisztián - helyére Kerekes István áll be.

57. perc
Dvéri hagyja el a pályát, helyére Polonkai érkezik.

55. perc
Szakály gyönyörű sarkazással hozta helyzetbe Siftert, aki 13 méterről nagy erővel lőtt középre, Horváth azonban ismét védeni tudott.

50. perc
Alison került helyzetbe, ballal kapura lőtt, Horváth ujjheggyel tolta szögletre a labdát.

46. perc
A félidőben hármat cserélt Dr. Mezey György. Lejött a pályáról Nagy Dani, Lázár Pál és Elek Ákos, helyettük Lipták Zoltán, Szabó Tamás és Móri Tamás a pályán.

Nem csak a pályán erős ma (is) a Vidi, hanem a V.I.P.-ben is. Íme a névsor a teljesség igénye nélkül: Orbán Viktor, Berzi Sándor, Kovács Ferenc, Varga István, Farkas Balázs, Farkas II. Balázs, Horváth Gábor

45. perc
Vége az első félidőnek, mely hatalmas Vidi fölényt hozott és ez gólokban is megmutatkozott.

42. perc
Kényszerű csere a vendégeknél, Soares megsérült helyére Szepessy állt be.

39. perc GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL 3:0 (Nagy)
Ismét egy szemet gyönyörködtető gól. Alison passzolt középre, Nagy Dani egy közel 20 méteres sprintet követően lőtt 12 méterről a kapuba.

36. perc GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL 2:0 (Sitku)
Sitku gyönyörű mozdulattal pörgette a labdát a hálóba, de Dvérinek is hatalmas szerepe van a gólban, hiszen szenzációsan játszotta meg a labdát.

34. perc
Ezúttal Nagy Dani dolgoztatta meg a vendégek kapusát, miután 13 méterről kínálta meg egy életerős lövéssel, de eddig szenzációsan véd a kaposvári kapus.

33. perc
Sitku hozta nagy helyzetbe Dvérit, Horváth azonban ismét nagyot védett.

28. perc
Dvéri szögletére ismét Elek robbant be, ezúttal azonban fölé fejelte a labdát.

Óriási fölényben játszik a Vidi, igaz ez főleg a labdabirtoklás arányában látszódik, de azért több szép helyzetet is sikerült már kidolgozni a gól mellett.

16. perc
Sitku került hatalmas helyzetbe, 11 méterről leadott lövését nagy bravúrral védte Horváth.

14. perc
Dvéri jobb oldali szögletét Elek fejelhette 6 méterről kapura, Horváth óriási bravúrral védett.

7. perc
Sitku újabb gólt szerzett, ezúttal Nagy Dani passzolt középre a jobb szélről, de a partjelző lesállást jelzett, ezért Farkas játékvezető érvénytelenítette az egyébként nagyon szép gólt.

5. perc GÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLL 1:0 (Sitku)
Alison passzolt a bal szélről középre, Sitku szép mozdulattal helyezte a labdát Horváth lábai között a kapuba.

2. perc
Vidi helyzettel kezdődött a találkozó, Alison került helyzetbe, de nem született gól az első hazai akcióból.

Mellettem a sajtópáholyban Matók János Farkas II. Balázzsal nézi a mérkőzést, a Fejér Megyei Hírlap sportrovatának felelőse közben interjút készít a Vidi új válogatott csatárával.

1. perc
A Vidi kezdte a találkozót.

kezd1.JPG - 30.26 Kb kezd2.JPG - 25.92 Kb

Meglepően erős kerettel lép pályára ma a Videoton FC a soron következő Liga Kupa mérkőzésén. Sajnos ennek ellenére a Liga Kupa továbbra sem örvend túl nagy népszerűségnek, percekkel a kezdés előtt talán 100 néző lehet a fedett lelátó szektoraiban. Az időjárás tökéletes egy kis szerda esti Liga Kupa mérkőzésre.

2009.08.19. 18:00