Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Cikkszerkesztőknek!!!
Fórum » Fórum - Magyar » Cikkszerkesztőknek!!!Súgó


67 hozzászólás 5 lapon Rendezés:

[1] [2] [3] [4] 5

(Új hozzászóláshoz lépj be)

TCs válasz |  2001.12.04. 23:52  (35969)
És azt hogyan tudnám elérni, hogy a 2. oldalon a kiskép helyett a nagy jelenjen meg?


Chip válasz |  2001.12.04. 11:18  (35965)
Latom mar 'erzed a stilust'. :) Csak ha beraksz 1 pici kepet, ne felejtsd el hozza mellekelni a nagyot is! ;) Azert vannak!


TCs válasz |  2001.12.04. 00:21  (35963)
Gyönyörűen lehet szerkeszteni a cikkek szövegét, köszönet Chipnek!
Rögtön ki is próbáltam egy Vidi-Úte előzetessel, ami természetesen letörölhető, ha
-nem tetszik vagy
-van jobb.


Chip válasz |  2001.12.01. 23:57  (35957)
Inkabb csak ird le sajat szavaiddal, hogy egy elso kiegyenlitett felido utan olyan szarul jatszottunk, hogy 3 szep golt rugattunk a kispesttel.. :)
Kepet ugy rakhatsz be: #1# -ot irsz a szovegbe es oda rakja a bal/jobb oldalra a rendszer (ahogy fent beallitottad). A _k kicsi kep, az kerul a cikkbe, a _k nelkuli meg akkor lathato ha valaki rakattint.


TCs válasz |  2001.12.01. 23:26  (35954)
Chip,
a Kispest meccsről elég a szokásos eredmény-összeállítás téme, és mellé a DK-ban már közzétett Vasas drukker beszámoló? Legalább egy kivülállói cikk is megjelenik:)


Chip válasz |  2001.12.01. 23:02  (35952)
Latom nem nagyon motival titeket a dolog. :( Azert elinditom a rovatot. Szal aki elsokent irja a cikket annak javaslok kepecsket is a meccsrol (sajat) hamar.jpg cimmel. A kicsi valtozata ertelem szeruen hamar_k.jpg neven lett feltoltve. Egs!


Chip válasz |  2001.11.30. 23:50  (35950)
Nah keremszepen. Ime egy ujabb VIP topic. Az osszetuzesek/balhek es verekedesek elkerulese vegett ide iron be az aki szandekozik egy cikket (meccsbeszamolot) megirni. Hogy miert? Mert ne legyen az, hogy egyszerre 2-en is megirnak egy-egy beszamolot. Ezen okokbol keretik ide belesni mielott nekiallsz egy cikket megirni. Oki? ;) Ellenjavallatok is johetnek ide, de ugy is teszunk rajuk. :D


[1] [2] [3] [4] 5

(Új hozzászóláshoz lépj be)