Csermelyi
 Sánta

90. perc
Vége a mérkőzésnek, egy megnyert meccset sikerült döntetlenre hozni.

89. perc Gól 1:1 (Eugene)
Védőink elaludtak, ugyanis a félpályáról íveltek a vendégek előre egy szabadrúgást, amit az egyik vendég játékos szerzett meg, majd továbbította a 16-oson belül üresen lévő Eugene-nek, akinek még arra is volt ideje, hogy átvegye a labdát, majd 7 méterről a bal alsó kapufát találta el, onnan a labda a kapuba pattant.

DSCF0426a.JPG - 26.96 Kb

87. perc sárga lap
Kocsis G. reklamált sárga lapot érően. Alig telt el 20 másodperc, amikor egy kemény de szabályosnak tűnő szerelést követően Présinger is besárgult.

77. perc
Alison és Fejes helyére Kocsis és Szolnoki álltak be.

Megmondom őszintén nem jó a mérkőzés, sok hibával játszanak a csapatok és szinte semmi nem történik a pályán.

73. perc
A vendégeknél Dinjar helyére Pákolicz állt be.

65. perc GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL 1:0 (Máté)
Máté kapott remek labdát a jobb szélről, a fiatal támadó áttette a gyengébbik lábára a játékszert és ballal kilőtte a hosszú alsó sarkot 17 méterről!

DSCF0424_.JPG - 25.91 Kb

59. perc
Dvéri helyére Máté érkezik a Vidibe.

56. perc
Ismét cserélnek a vendégek: Dudás helyére Nyári állt be.

54. perc
Dvéri 27 méterről nagy erővel lőtt kapura egy szabadrúgást, a hétvégén hasonló erősségű lövést védett be a kecskemétiek kapusa, de Molnár magabiztosan öklözte ki a labdát.

53. perc
Kiss Máté helyére Nicorec állt be.

46. perc
Mindkét csapat cserélt. A győrieknél lejött Copa helyére Sánta állt be, a Vidinél Vujovic és Radovic jöttek le, helyükre Kocsis D. és Bencze álltak be.

A szünetben egy érdekes információt kaptam a sajtópáholyban mellettem ülő Matók Jánostól, miszerint a mérkőzés játékvezető ellenőre Dubraviczky Attila, aki Győrben született és a Győr-Moson-Sopron megyei Labdarúgó Szövetség Játékvezető Bizottság elnöke.
Tisztelt MLSZ! Nem kellene az ilyen apró részletekre (is) odafigyelni?

ONLINE JÁTÉK

A tavalyi Liga Kupa negyeddöntőjében már találkozott egymással a Vidi és az ETO és sajnos a mai mérkőzéshez hasonlóan, azon a mérkőzésen is megsérült súlyosan egy vendég játékos. Hogy hívják és milyen nemzetiségű az említett győri játékos, akinek súlyosan megsérült a lába?
A helyes válaszokat péntek este 20:00 óráig lehet elküldeni a videotonbke@gmail.com címre.

45. perc
Vége az első félidőnek, mely nem hozott magas színvonalat.

41. perc sárga lap
Radovic szállt bele ellenfelébe a félpályánál, ő is besárgult.

38. perc sárga lap
Vető szabálytalankodott Milanoviccsal szemben, a játékvezető mégis Dinjarnak mutatta fel a sárga lapot.
Fél perccel később Sifter szabálytalankodott, ő is besárgult.

36. perc sárga lap
Zámbó szabálytalankodott a félpályánál, Farkas kezében villant a sárga.

33. perc
Alison kergette örületbe védőjét cseleivel, miután tiszta lövőhelyzetet teremtett magának, kapura lőtt 17 méterről, de Molnár magabiztosan védett.

31. perc
Alison üresen vezethette Molnárra a labdát, de a vendégek kapusa belevetődött a brazil játékos lövésébe.
A mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete maradt ki.

Amilyen jól kezdődött a mérkőzés, annyira leült a félidő közepére. A játékosok a két 16-os között játszanak, helyzet egyik oldalon sem alakult ki.

20. perc
Szép összjáték után Dvéri került lövőhelyzetbe Molnár kapujától 18 méterre, de sajnos a lapos, pattogós lövésnek már nem volt ereje, így nem okozott gondot a labdát megszelidítenie a vendégek hálóőrének.

18. perc
Dudás végezhetett el szabadrúgást 25 méterre a Vidi kapujától, lövése fél méterrel kerülte el a kaput.

10. perc
Dorogit a mentő vitte le a pályáról helyére Csermelyi állt be. Fejes úgy néz ki folytatni tudja. Az ETO-nak nincs sok szerencséje LK meccsen Székesfehérváron, reméljük Dorogi sérülése hamar rendbe jön!

DSCF0425_.JPG - 26.18 KbDSCF0426_.JPG - 23.98 Kb

7. perc
Fejes és Dorogi fejeltek össze a győriek 16-osán belül, mindkét játékos a földön maradt, ápolni kell őket, sőt egyelőre nem biztos, hogy folytatni tudják.

2. perc sárga lap
Vadász Viktor kapott sárgát, miután a kapunk előterében szabálytalankodott. Ügyes szabadrúgás-kombinációt követően a vendégek támadója 5 méterről találta telibe a felső lécet. Az ellentámadásból a Vidi szerezhetett volna gólt, hiszen Móri robogott el a jobb szélen, beadását egy vendég védő az utolsó pillanatban vágta szögletre. Jól kezdődik a meccs!

1. perc
A Vidi kezdte a találkozót.

A Vidi játékosai szokás szerint 30 perccel a kezdés előtt kocogtak ki a centerpályára, hogy elkezdjék a bemelegítést. Disztl vezetésével kezdte el Tujvel és Czirjék a bemelegítést.