Paks - VIDEOTON FC 0:1 (0:0)

Játékvezető
: Kiss Norbert
Asszisztensek: Kepe Arnold, Nagy Tímea

Csere: Demjén helyett Zimányi (44. perc), Kocsis D. helyett Olasz, Mészáros helyett Pap (mindkettő a szünetben), Máté helyett Lelkes (60. perc), Nagy István helyett Cziráki Attila (66. perc)

Sárga lap: Zimányi (65. perc), Szabó (76.perc)

Edző: VARGA István

90. perc
A gólt követően Kiss Norbert lefújta a mérkőzést. Emlékezhetünk, hogy legutóbb a Győr elleni LK meccsen a mérkőzés végén veszítettünk el 2 pontot, a DVTK ellen a 93. percben nyertünk 2 pontot, most pedig a 90. percben ismét 2 pontot nyertünk. Hajrá Vidi!

89. perc GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL 0:1 (Olasz Dénes)
A hazai védők és a hazai kapus nem értették meg egymást, a labda Olasz elé került, aki 15 méterről az üres kapuba lőtt.

86. perc
Báló a 16-os sarkáról lőtt kapura, a rövid sarokra tartó labdát Tujvel bravúrral, vetődve öklözte oldalra.

83. perc
Fiola nagyszerűen ugratta ki Czirákit a Vidi védői közül, 13 méterről alig lőtt kapu mellé a hazaiak fiatal támadója. Hatalmas helyzet volt.

81. perc
Lelkes gyönyörűen verekedte magát helyzetbe, 15 méterről kapura is tüzelt, de sajnos centikkel elkerülte a jobb kapufát a labda.

76. perc sárga lap
Szabó rossz ütemben próbált becsúszva szerelni és felrúgta Bálót. Heffler veszélyes helyről végezhette el a szabadrúgást, de ívelése a sorfalról visszapattant a mezőnybe

72. perc
Fejes 25 méterről vállalt el egy szabadrúgást, de a labda a sorfalban elakadt.

68. perc
Kerékgyártó gyönyörű kapáslövést eresztett meg 14 méterről, a gólba tartó lövésbe egy hazai védő önfeláldozóan vetődött bele, így marad a 0:0.

66. perc
Nagy István helyére állt be Cziráki Attila a hazaiaknál.

65. perc sárga lap
Zimányi rántotta le ellenfelét a félpályánál, jogos a sárga.

60. perc
Máté helyett Lelkes folytatja a játékot.

paksvidi1.JPG - 30.23 Kb paksvidi2.JPG - 30.51 Kb
paksvidi3.JPG - 28.58 Kb paksvidi4.JPG - 24.96 Kb
paksvidi5.JPG - 21.22 Kb paksvidi6.JPG - 24.88 Kb
paksvidi7.JPG - 30.56 Kb paksvidi8.JPG - 33.34 Kb
(Fotó: Csik Tamás, VBKE)

Varga István szerencsére megnyugtató hírekkel szolgált, ugyanis Demjén sérülése nem súlyos, csupán elővigyázatosságból cserélte le őt edzője.

46. perc
Mindkét csapat cserélt: Kocsis Dávid helyére Olasz Dénes állt be nálunk, a hazaiaknál pedig Mészáros István helyett Pap Roland folytatja a játékot.

A félidőben Bencze Zsolt megerősítette nekünk, hogy Demjén sérülés miatt hagyta el a pályát. Bízunk benne, hogy nincs komoly baja a Debrecenből érkező fiatal játékosnak, amint bővebbet megtudunk az állapotáról, természetesen közölni fogjuk.

45. perc
Vége az első félidőnek.

44. perc
Demjén bicegett az öltözőbe, helyére Zimányi Ádám állt be.

42. perc
Az első helyzetecske a mérkőzésen Heffler Tibor nevéhez fűződik, történt ugyanis, hogy a hazai játékos addig vihette a labdát, míg lövőhelyzetbe nem került és 23 méterről leadott, életerős lövését csak öklözni tudta Tujvel. Ha 4-5 percenként történnének hasonló események, akkor igen élvezetes lenne a mérkőzés.

32. perc
Továbbra sem láthatott helyzetet az a 300 néző, aki úgy döntött, hogy az ASE pályán tölti a szerda kora estéjét. Nincs is ezzel gond, ha a mérkőzés bármelyik szakaszában egyszer megvillan a Vidi és eldönti a mai mérkőzést.

A mérkőzés 20. percében elállt az eső és a nap is előbújt. Ezzel egyidőben a Paks elvégezte a mérkőzés első szögletét.

A mérkőzés 17. percében elkezdett szakadni az eső.

15. perc
Az első negyed óra igazi gólhelyzet nélkül telt el és kiegyenlített küzdelmet hozott.

Annak ellenére, hogy a mérkőzést nem a hivatalos paksi stadionban játszák, meglepően jó minőségű játéktér fogadta a csapatokat.