Versenykiírás

VIDEOTON BARÁTI KÖR EGYESÜLET

XI. Kispályás Labdarúgó Kupa 2010.

Verseny rendezője:                           Videoton FCF Baráti Kör Egyesület

Verseny helyszíne                             Videoton Oktatási Központ, Székesfehérvár Berényi út 101.

Verseny időpontja:                            2010. december 27-28-29-30.

Csoportmérkőzések időpontja:         2010.december 28-29.

Helyosztók és döntők időpontja:      2010.december 30.

Versenybizottság tagjai:                   Kupeczik Krisztián, Vid Péter, Juhász László

Verseny lebonyolítása:                     A torna 40x22 m-es játéktéren, 3x2 m-es kézilabda kapukkal, oldalpalánkkal kerül megrendezésre. A csapatok maximum 12 főből állhatnak (5+1 és 6 cserejátékos). A benevezett csapatok előbb csoport, majd a továbbjutók (első két helyezett) egyenes kieséses rendszerben játszanak.

Verseny díjazása:                              Összdíjazás 1.000.000.- Ft értékű sportfelszerelés, vagy vásárlási utalvány, oklevél és díszes kupák.

Vereség           0 pont

Játékidő:                                          2 x 13 perc.

Az egyenes kieséses mérkőzéseken, döntetlen esetén büntetőkkel döntik el a csapatok a továbbjutást (5-5 büntető). A büntetőket a 12 benevezett játékos közül felváltva az előzetesen kijelölt 5 fő végezheti el!
A csoportokon belül körmérkőzés keretén belül döntik el a helyezéseket a csapatok, utána egyenes kieséses rendszerben zajlanak a találkozók.

Egyéb információk:

Minden csapatnak az első mérkőzése megkezdéséig le kell adnia a benevezett játékosok névsorát a Versenybizottságnak, melyen a továbbiakban változtatni már nincsen lehetőség. A mérkőzéseken csak az előzetesen benevezett játékosok vehetnek részt!

Igazolásul bárminemű fényképes igazolvány szükséges, ennek hiányában nem lehet a tornán szerepelni. A csapatok egységes, számozott mezben kötelesek pályára lépni.

Egy játékos csak egy csapatban szerepelhet! Attól a csapattól, amelyben jogosulatlanul szerepelt egy játékos, annyiszor 3 pont kerül levonásra, ahányszor az illető játékos pályára lépett.
A mérkőzéseken 2 perc, 5 perc és végleges kiállítás alkalmazható. A kiállított játékos a következő mérkőzésen automatikusan nem szerepelhet, további büntetéséről a Versenybizottság dönt. A tornán mindenféle becsúszó szerelés tilos! Aki ezen szabály ellen vét, 2 perces kiállítással büntetendő. A játékvezetők a palánkra lökést is kiállítással büntetik. Hazaadás vonatkozásában a nagypályás szabályok a mérvadók. Oldalról kézzel és lábbal egyaránt játékba hozható a labda. Szabadrúgásnál, oldalról berúgásnál 5 m-re kell állni a letett labdától.
Óvás a mérkőzés alatt, vagy a mérkőzés befejezését követő 5 percen belül jelenthető be. Ezen idő alatt a csapat tagjainak a Versenybizottság rendelkezésére kell állnia, igazolásuk ellenőrzése érdekében. Az óvás díja 5.000.- Ft (ezt az összeget a csapatok nem kapják vissza semmi esetben sem).

A TORNÁN MINDENKI A SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE SZEREPELHET!!!

Nevezési díj:                                               30.000-Ft

Nevezési határidő:                            Max. a 32-es létszám eléréséig!

Nevezni lehet:

• Uri Melindánál a 0620/477-87-31-es telefonszámon történt egyeztetést követően illetve a videotonbke@gmail.com email címen.

A nevezés csak a nevezési díj egyidejű befizetésével és a csapatvezető nevének, címének, telefonszámának és e-mail címének megadásával érvényes!

Amennyiben Székesfehérváron kívüli csapat kíván nevezni, azt megteheti elektronikus levélben is a következő címen: videotonbke@gmail.com

A tornáról bővebb felvilágosítást az alábbi telefonszámon kérhető:

• Uri Melinda 06-20/ 477-87-31

A csapatok a torna időrendi lebonyolítását legkésőbb december 20-ig megkapják e-mailben és telefonon.

Külön értesítést a résztvevők nem kapnak!
2010.10.31. 10:09