Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Kérdések feltevése az ankétra
Fórum » Fórum - Magyar » Kérdések feltevése az ankétraSúgó


60 hozzászólás 4 lapon Rendezés:

[1] [2] [3] 4

(Új hozzászóláshoz lépj be)

uefa válasz |  2002.04.30. 13:36  (36452)
Várhidi Péternek hívnám fel a figyelmét néhány NB1/B-ben szereplő játékosra, akik szerintem megfizethetőek lennének.

Kocsis István Nyíregyháza
Tüske Roland Lombard
Novák és Kotula Szolnoki MÁV

Rajtuk kívül a debreceni Kiss Zoltán is igen lendületes kis játékos. Mi a véleménye róluk, képben vannak-e a nyári átigazolásnál a felsoroltak?


whatever válasz |  2002.04.29. 12:09  (36445)
Mi a helyzet a honlapokkal?


alex válasz |  2002.04.25. 20:40  (36428)
Tisztelt Várhidi ÚR!!!!

Mit szól Ön az utobb hetekben mutatott,szerintem katasztrofális játékhoz??Az ankéton különböző okok miatt nem tudok ott lenni,de a meccseken kinn vagyok mindig,és szörnyű,ahogy a csapat játszik.Tavasszal mi történt??A Terjék mást se csinál,csak földobja magát a 16-os on belül,a Földes egy labdát nem tud levenni,a védelem pedig...Egyedül a Dvéri,aki valamit tesz a csapatért.Milyen váltoásokat tervez az utolsó pár fordulóra??A tavaszt nem foghatjuk arra állandóan,hogy a bírok elfújták,holott tudom volt egy-két gyanús eset.Szóval a kérdésem,hogy mi van a háttérben,hogy a játékosok ilyen gyenge teljesítményt nyújtanak???????????????


kournikova válasz |  2002.04.11. 20:48  (36394)
Csak azt akarom megkérdezni, hogy Bölöni Zoltán mikor csatlakozott az utánpótlás csapathu.Egyébként jo játékos?


SZEVI válasz |  2002.04.02. 09:05  (36355)
Srácok!

Ez a topic a szurkolói ankétokra vonatkozik, tehát csak közvetlenül előtte írjátok be ide kérdéseiteket. A napi kérdéseket másik topicba várom!


Vjacheslav válasz |  2002.02.28. 11:45  (36219)
Folytatnak e estleg tárgyalásokat a Pomper Tibi és a Végh Zoli leigazolásáról?
Most milyen céllal vágunk neki a bajnokságnak (dobogó,Kupa)?
Milyen összeállitásban fut ki a csapat a Sopron ellen?
Milyen számú mezben játszanak az új játékosok, és hogy érzik magukat fehérváron?
Mi a vélemény a Várhidi úrnak a Gajics teljesitményéről, és játszatja-e a kezdőban?


VIDEOTOM válasz |  2002.02.27. 14:11  (36217)
Nem kíván-e a vezetés vmit tenni, annak érdekében, hogy többen járjanak ki meccsre. Van-e erre már esetleg vmi koncepciójuk?


Pextreme válasz |  2002.02.26. 11:35  (36216)
Kérdezzétek meg légyszi, hogy Dvéri kölcsönigazolása, és többi játékosé mennyibe került pontosan, mert erről nem szólnak a hírek.
Köszi:Pextreme


Chip válasz |  2002.02.26. 09:43  (36215)
Az elsore a valasz: Fedor Bt. A masodikra: uzleti titok.
En inkabb arra lennek kivancsi, hogy hogyan kaphatta meg a 'hivatalos' jelzot az az oldal? Ha pedig a KaEfTe nem hatalmazta fel oket, akkor miert hagyjak, hogy ott szerepeljen a 'hivatalos' szo? Ha pedig csak azt mondjak, hogy a juniorokkal foglalkozik ama oldal akkor miert szerepel a cimlapjan a csapat fotoja?
Ja! Es mi a bajuk a jelenlegi honlappal?????? Tisztaban vannak-e azzal, hogy ezt INGYEN ES BERMETVE a szabadidonkben, puszta csapatszeretetbol csinaljuk?


Roudi válasz |  2002.02.25. 15:42  (36212)
már a DK-ba is beírtam, de hátha itt több foganatja lesz:

Miért kellett így megszervezni a Magyar Kupa és a jégkorong meccset? Kinek jó az, ha valahol kevesebben vannak? Gondolom bevétel szempontjából sem utolsó, hogy akik elmennek a focimeccsre utána átugranának a hokira is.


yannus válasz |  2002.02.24. 03:56  (36207)
Sokmindenre kiváncsi vagyok!Kezdjük:Jegy-, és bérletárak ,Lesz-e további brazil erősítés mármint a nyáron, Várhidi szerződése is érdekel, Saját nevelésü játékosokat szemmel tartja-e a továbbiakban is a vezetés, Miért nincs a stadion mellett relikviabolt és érdekelne a felkészülésröl az edzöi beszámoló! Forza RBD!!!


The Evil válasz |  2002.02.23. 01:09  (36206)
Mit szol ahhoz hogy a vilag barmely pontjan felbukkanhat egy elszant Videotonos kulonitmeny?


VIDEOTOM válasz |  2002.02.15. 13:54  (36165)
Dvéri 100%, hogy nálunk fog játszani nyártól, és csak a tavaszi szereplése kérdéses vagy még ez sem biztos? ha addigra aktualitását veszti, akkor süllyesztőbe vele (mármint a kérdéssel:-))

Köszi


Chip válasz |  2002.02.15. 13:22  (36164)
Kezdetben 2.2 milliard forintrol vol szo a Stadionrekonstrukcioval kapcsolatban. Most mar csak 1.4 milliardrol pusmognak. Mi tortent a maradek 800 millioval? Hogyhogy nalunk csak egy tribun cserere es a tobbi resz 'foltozasara' tellik csak amig 2.4 milliardbol Ujpesten egy teljesen fedett stadiont keszitettek?


SZEVI válasz |  2002.02.15. 09:30  (36161)
Szeretném, ha itt feltennétek azokat a kérdéseket, amiket ott nem akartok személyesen, vagy nem tudtok, és amelyeket tolmácsolnom kellene a vendégeknek 28-án. Az ankét után azoknak, akik nem tudtak jelen lenni, ide felteszem a válaszokat.

Üdv:SZEVI


[1] [2] [3] 4

(Új hozzászóláshoz lépj be)