Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [30551] [30552] [30553] [30554] 30555 [30556] [30557] [30558] [30559] [30560]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

The Evil válasz |  2007.09.02. 14:11  (72919)
:D


VIDSZURKOLO válasz |  2007.09.02. 14:10  (72918)
Nem tudom ki hogy van a tegnapi meccsel?
Én a győzelemnek örültem,egy-két támadástól eltekintve nem láttam semmi taktikát a csapat játékában nem volt semmi elképzelés a játékunkban.
Simek akitől várjuk az elfutásokat a jobb szélen második félidőben talán 2 szer lépte át a félpályát.Dajicstól méterekre elpattant az át vett labda, Bozics megbénult a válogatottság lehetőségétől.Mohl soha nincs a helyén állandóan behúzódik középre. Miért?
Hol láttok csak egy kicsi elképzelést a tegnapi és az előző meccseken.
Mikor lesz szurkolói ankét amin meg kérdezhetjük Vlak úrtól milyen taktikával küldi pályára a csapatot és abból mennyi valósul meg.
Egyébként azt igérték 5 forduló után lesz ankét. Mikor ?


Roli válasz |  2007.09.02. 13:56  (72917)
Emlékeztek 2006-ra?
akkor is valahogy a 6,7forduló környékén találkoztunk a Reaccal,és akkor 2-1-re nyertünk,ha jól emlékszem Béla két góljával!!És tudjátok mi lett annak a szezonnak a vége?!Kupagyőzelem 3.ik hely!!!Remélem a történelem ismétli önmagát legalább egy kupagyőzelem erejéig!!!Illetve kívánok még egyet,hogy télen probáljuk megtartani a játékosainkat!!!
Amúgy GRAT a tegnapi győzelemhez,csak így tovább!!A Sopron ellen iszonyú nehéz lesz,mert Döme elég jól összerakta azt a csapatot,szóval csak nyugodtan játszani,nem siettetni a gólszerzést!!


fototaki válasz |  2007.09.02. 13:54  (72916)
Erre pofázom már egy ideje, hogy nem ismeritek a tényeket! NEM AKART 11-est RÚGNI!!! Nagyképűség. :D:D


gyéká válasz |  2007.09.02. 13:43  (72915)
Okkal örültek a fehérvári drukkerek, amikor a régi kedvenc, a romániai légióskodásból hazatérő Simek Péter végül ismét a Sóstói-stadiont választotta. A szélső jó teljesítménnyel hálálta meg az újabb lehetőséget, a REAC elleni, szombati bajnokin például mindkét gól az ő érdeme volt - még akkor is, ha az elsőnél az élesen középrelőtt labdát csúnyán bevédő Farkas Balázst is meg kell említeni...

- Mennyire cselekedett tudatosan a góljánál, számított rá, hogy Farkas Balázs hibázik?
- Sokszor láttam erősebb bajnokságokban, például Roberto Carlostól, hogy az alapvonal közelébe érve fel sem nézve, erőből lövik középre a labdát, hátha bepattan. Nos, most bepattant...
- A csapata igencsak elkapta a fonalat, a múlt heti 7-0-s siker után most értékes idegenbeli győzelemnek örülhetnek...
- Rosszul kezdődött számunkra a bajnokság, sokan már előre, szerintem nagyon korán leírták a csapatot, de én úgy érzem, magyar viszonylatban remek keretünk van, ráadásul Sitku Illés visszatérésével még tovább erősödtünk, és ez végre látszik is.
- Ezzel együtt a második félidőben nem játszott túl meggyőzően a csapat...
- Az igazság az, hogy a második játékrész végére elkészültünk az erőnkkel, ráadásul sérülések is hátráltatták a csapatot, hiszen Dvéri, Vayer és Nagy Dániel is rúgást kapott a mérkőzésen.
- Mik lehetnek idén a célok?
- Úgy vélem, most már az élmezőnybe kerülés, a nemzetközi kupaszereplés kell, hogy legyen a cél. Mint már mondtam, jó keretünk van, magyar viszonylatban, remek játékosaink vannak, így reális cél az élmezőnybe kerülés.
(rosta)


lbej válasz |  2007.09.02. 13:41  (72914)
Dajics szerintem sem rossz futballista, jelenleg helye van a cspatban nálam is, de csak azért, mert Sitku mellett nincs más igazi csatárunk.
A viselkedése viszont kritikán aluli, egy nagyképű bohóc a pályán, kedvem lenne néha felképelni.
Akkora királynak érzi magát, mintha rajta állna vagy bukna leginkább a Vidi sikere.
Valakinek helyre kellene billentenie, hogy nem a vezéregyéniségek, hanem a kiegészítő emberek közé tartozik, s így kellene viselkednie is.


lbej válasz |  2007.09.02. 13:38  (72913)
ja, kötődik a Vidihez
csak éppen nem NB1-es szintű futballista, ezt felejtsd el.
Szerencséje, hogy Csertői kedvence volt, és egy fél éven keresztül mindenki másnál több bizalmat kapott. Egy-két meccsen tényleg élt vele (a 30-ból).
De a végén már Csertői is rájött, hogy inkább kerékkötője a csapatnak, nem véletlenül tette ki.
Legalább annyira kilógott a csapatból már akkor is, mint Alumona, vagy inkább még jobban. Csak őt kevesen fikázták akkor.


gyéká válasz |  2007.09.02. 13:35  (72912)
hát akkor lássuk a fatert...:-)


vidisjanika válasz |  2007.09.02. 13:25  (72911)
A dajics csak 2 gólt rugott nem hármat. amugy ha a fater a mankos lábával annyi lehetőségek kapna mint ez az ügyetlen akkor már több gólnál járna az biztos.


The Evil válasz |  2007.09.02. 12:53  (72910)
Attól, hogy valaki nem csatár, még lehet gólerős :) Lásd Sallói, Zombori, Julinho, Vancsa, Dvéri hogy csak néhányat említsek.
Dani korábban többször játszott éket is, ha nem csal az emlékezetem.

De nem fikázni akarom, mert öröm nézni, ahogy játszik, de Juszufot nálam per pill nem túrná ki a csapatból.


RBD-Hoho válasz |  2007.09.02. 12:38  (72909)
Ja, nézd meg, mennyi ember jön a vesztes meccsek után, "szar", "fos", stb jelzőkkel.
S mennyivel kevesebb a győztes meccsek után, akkor is tele vagyunk fanyalgásokkal. Jó példa erre még a Vasas elleni 5-2, ahol fütyülés volt a végén, a tegnapi idegenbeli 2-0, ahol körülöttem jó páran elégedetlenkedtek, hát igen nem nyertünk újra 7-0-ra... ill. az olaszok elleni válogatott győzelem, ahol meg minden szir-szar indokot kitaláltak már egyesek a győzelem után.
Ahelyett, hogy örültek volna. Sokkal egyszerübb és jobb is... :)


RBD-Hoho válasz |  2007.09.02. 12:32  (72908)
De azt elfelejted, hogy Juszuf csatár, Latyi meg Dani nem?


The Evil válasz |  2007.09.02. 12:21  (72907)
és 4 zsinórban nyert meccs után? :)


The Evil válasz |  2007.09.02. 12:20  (72906)
Latyit is és Danit sem csípem kevésbé, mint Juszufot, de gólerősnek szerintem addig nem lehet nevezni őket, amíg nem lőnek 7-8 gólt egy bajnokságban.


Chip válasz |  2007.09.02. 12:03  (72905)
Nekem meg attol lesz herotom, hogy ha nem nyerunk akkor mindenkit szidnak, ha nyerunk akkor is. Soha a budos eletbe nem tudtok mar orulni semminek? Allandoan csak a fikazas megy okkal/ok nelkul. Csak tudnam mi az elvezet benne... Juszuf jateka nekem sem tetszett tegnap, de 3 zsinorban megnyert meccs utan ne ez legyen mar a tema! Szerintem...


[1] ... [30551] [30552] [30553] [30554] 30555 [30556] [30557] [30558] [30559] [30560]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)