Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [30146] [30147] [30148] [30149] 30150 [30151] [30152] [30153] [30154] [30155]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

challo válasz |  2009.04.10. 20:21  (79643)
Meg még a Right Said Fred - Stand up.


challo válasz |  2009.04.10. 20:19  (79642)
Az tényleg jó lenne.


Veni válasz |  2009.04.10. 19:52  (79641)
Szerintem saját Vidi dalokat kellene játszani. újpesten elég királyul szól
Pl. RBD csinált pár számot!


GABA76 válasz |  2009.04.10. 19:47  (79640)
Gól után a nosztalgia okán: Boney-M: Brown girl in the ring.
Egyébként jó a Carneval d' Paris (nem tudom jól írtam-e).


VBKEakos válasz |  2009.04.10. 19:25  (79639)
zenei ötletek nagyszerűek, holnap reggelig még várok ötleteket (most már konkrét együttes neve és szám címe kell)
illetve Vidi gól után milyen zene lenne odaillő szerintetek?


GABA76 válasz |  2009.04.10. 19:05  (79638)
Nagyon tudom ajánlani a REDNEX együttes, FOTBALL IS OUR RELIGION (futball a vallásom) című számát. A youtube-on fent van, érdemes meghallgatni.


mötley crüe válasz |  2009.04.10. 18:34  (79637)
Főleg az RBD-nek ajánlom, nézzék meg a youtube-on,a Paok- Olympiakos before the match 1,2,3, videót!


mötley crüe válasz |  2009.04.10. 09:46  (79635)
Én még be tennék egy-két együttest az AC/DC mellé,/MÖTLEY CRÜE, METALLICA, TANKCSAPDA/


mötley crüe válasz |  2009.04.10. 09:39  (79634)
Én is az AC/DC szavaztam! Pl: voltam többször Bayern meccsen, és ott is végig nyomták a legjobb AC/DC számokat! A hangosítás ott nagyon jól szólt! Nagyon ütős volt!Az AC/DC-töl, én a HIGHWAY TO HELL-re szavazok,nagy ütös szám! Úgy érzem hogy nyártól komolyra fordul futball Fehérváron, és igazi jó csapatunk lesz!Szombaton remélem sokan leszünk sóstón, és be kaszáljuk a három pontot!


bobday válasz |  2009.04.10. 09:04  (79633)
Én is AC/DC-re szavaztam. Back in Black legyen! Kismészölynek örülnék, mert mindenhol rendet vág, de főleg azért mert kapnánk a fújást keményen a fater besegítene. :D


mötley crüe válasz |  2009.04.10. 08:19  (79632)
Tegnapi sportban olvasom hogy tárgyalunk Mészöly Gézával! Tud erről valaki valamit,vagy csak a NS pletykálya!Más!Alakul a szavazás,nagyon sokan AC/DC hallgatnák meccs előtt, és a szünetben!Remélem hogy szombaton a meccs előtt és a szünetben is a legjobb AC/DC számok szólnak a hangfalakból!


SZEVI válasz |  2009.04.10. 06:42  (79631)
Gratulálok a tulajdonosnak és a vezetőknek, hogy nemzetközi licenszünk van, s már az első körben. Ilyenre eddig még nem volt példa, remélem, hogy a pályán nyújtott játék is hamarosan követi ezt a színvonalat!


Breki válasz |  2009.04.09. 19:36  (79630)
Akárcsak mi őket:-) HAJRÁ VIDEOTON !!!


Full_Man válasz |  2009.04.09. 19:24  (79629)
pécsiek imádnak ám bennünket
;-)
de legalább Videotont énekelnek :D


MOHOS2 válasz |  2009.04.09. 09:49  (79627)
Köszi! :-)


[1] ... [30146] [30147] [30148] [30149] 30150 [30151] [30152] [30153] [30154] [30155]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)