[1] ... [30146] [30147] [30148] [30149] 30150 [30151] [30152] [30153] [30154] [30155] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| challo |
válasz |
2009.04.10. 20:21 (79643) |
| Meg még a Right Said Fred - Stand up. |
|
| challo |
válasz |
2009.04.10. 20:19 (79642) |
| Az tényleg jó lenne. |
|
|
| Veni |
válasz |
2009.04.10. 19:52 (79641) |
Szerintem saját Vidi dalokat kellene játszani. újpesten elég királyul szól
Pl. RBD csinált pár számot! |
|
| GABA76 |
válasz |
2009.04.10. 19:47 (79640) |
Gól után a nosztalgia okán: Boney-M: Brown girl in the ring.
Egyébként jó a Carneval d' Paris (nem tudom jól írtam-e). |
|
|
| VBKEakos |
válasz |
2009.04.10. 19:25 (79639) |
zenei ötletek nagyszerűek, holnap reggelig még várok ötleteket (most már konkrét együttes neve és szám címe kell)
illetve Vidi gól után milyen zene lenne odaillő szerintetek? |
|
| GABA76 |
válasz |
2009.04.10. 19:05 (79638) |
| Nagyon tudom ajánlani a REDNEX együttes, FOTBALL IS OUR RELIGION (futball a vallásom) című számát. A youtube-on fent van, érdemes meghallgatni. |
|
| mötley crüe |
válasz |
2009.04.10. 18:34 (79637) |
| Főleg az RBD-nek ajánlom, nézzék meg a youtube-on,a Paok- Olympiakos before the match 1,2,3, videót! |
|
| mötley crüe |
válasz |
2009.04.10. 09:46 (79635) |
| Én még be tennék egy-két együttest az AC/DC mellé,/MÖTLEY CRÜE, METALLICA, TANKCSAPDA/ |
|
| mötley crüe |
válasz |
2009.04.10. 09:39 (79634) |
| Én is az AC/DC szavaztam! Pl: voltam többször Bayern meccsen, és ott is végig nyomták a legjobb AC/DC számokat! A hangosítás ott nagyon jól szólt! Nagyon ütős volt!Az AC/DC-töl, én a HIGHWAY TO HELL-re szavazok,nagy ütös szám! Úgy érzem hogy nyártól komolyra fordul futball Fehérváron, és igazi jó csapatunk lesz!Szombaton remélem sokan leszünk sóstón, és be kaszáljuk a három pontot! |
|
|
| bobday |
válasz |
2009.04.10. 09:04 (79633) |
| Én is AC/DC-re szavaztam. Back in Black legyen! Kismészölynek örülnék, mert mindenhol rendet vág, de főleg azért mert kapnánk a fújást keményen a fater besegítene. :D |
|
|
| mötley crüe |
válasz |
2009.04.10. 08:19 (79632) |
| Tegnapi sportban olvasom hogy tárgyalunk Mészöly Gézával! Tud erről valaki valamit,vagy csak a NS pletykálya!Más!Alakul a szavazás,nagyon sokan AC/DC hallgatnák meccs előtt, és a szünetben!Remélem hogy szombaton a meccs előtt és a szünetben is a legjobb AC/DC számok szólnak a hangfalakból! |
|
| SZEVI |
válasz |
2009.04.10. 06:42 (79631) |
| Gratulálok a tulajdonosnak és a vezetőknek, hogy nemzetközi licenszünk van, s már az első körben. Ilyenre eddig még nem volt példa, remélem, hogy a pályán nyújtott játék is hamarosan követi ezt a színvonalat! |
|
| Breki |
válasz |
2009.04.09. 19:36 (79630) |
| Akárcsak mi őket:-) HAJRÁ VIDEOTON !!! |
|
|
| Full_Man |
válasz |
2009.04.09. 19:24 (79629) |
pécsiek imádnak ám bennünket
;-)
de legalább Videotont énekelnek :D |
|
| MOHOS2 |
válasz |
2009.04.09. 09:49 (79627) |
| Köszi! :-) |
|
|
[1] ... [30146] [30147] [30148] [30149] 30150 [30151] [30152] [30153] [30154] [30155] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)