Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [29825] [29826] [29827] [29828] 29829 [29830] [29831] [29832] [29833] [29834]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

gambler válasz |  2009.06.30. 00:49  (84560)
Sofort, sofort ! Weiter machen ! :) :D


bobday válasz |  2009.06.30. 00:48  (84559)
Noch 10 Runden Báláss! Mach schnell! Eilung! Eilung!


gambler válasz |  2009.06.30. 00:46  (84558)
Kiköpött kápó ! :)


bobday válasz |  2009.06.30. 00:41  (84557)
Az a fejszerkezet! :o Farkas Bazsi meg lesz hajtva :D


bobday válasz |  2009.06.30. 00:40  (84556)




Mozilla válasz |  2009.06.30. 00:37  (84555)
Annyira megéreztem hogy a holnapi ns címlapon a következő edző-jelöltünk lesz, hogy dobok fel holnap egy lottót :D
Ami az edzőt illeti, jól hangzik, de... majd ha aláírt.


márk,RBD válasz |  2009.06.30. 00:35  (84554)
Elégedett lennék vele,mint edző - végülis a 90-es világbajnok német csapat a kedvencem...

Sanyi bácsi a műpacsizós gólörömeivel meg ...pfff,rossz rá gondolni.Ő meg a Kócos,áááá.Nálam kicsapják a biztosítékot.

Másrészről Bajzátot itt egyesek a góljai számával már elfogadnák,de én nem felejtem el,hányszor mutogatott ki nekünk,vágta az arcokat.És hányszor zúgott a sorainkból a nemi identitását megkérdőjelező(v inkább állást-foglaló) kórus.Szépen alliterál :)


seco válasz |  2009.06.30. 00:35  (84553)
majdnem lemaradt!
ma csak így egyszerűen:
Kérjük a Vezetőséget, hogy a csapat visszakapja A nevét:
VIDEOTON!


bobday válasz |  2009.06.30. 00:29  (84552)
Nem rossz név mint edző, sőt kifejezetten kurva jó, hiszen stabil bundásmúltja van, sőt a Bayernnél is volt Kaiser Franz mellett, de a szájtátó szántóvetőket nem vonzza majd ki csak a neve. Itt munka kell majd.

Mosolygós pacsizós rajzolós Sanyi bácsi meg menjen ahova akar, csak ide ne jöjjön. A fedett lelátó az első félidőben hazakergetné.


gambler válasz |  2009.06.30. 00:19  (84551)
"...bár Mezey György korábban informálisan beszélgetett az esetleges közös munka lehetőségéről Egervári Sándorral..."
Jajjj !


hundionysos válasz |  2009.06.30. 00:10  (84550)
Klaus Augenthaler is a jelöltek között
Tulajdonosi óhaj: szerdáig meg kell találni az új trénert
Szombaton mindenki számára világossá vált, nem Lothar Matthäus lesz az FC Fehérvár edzője, arról azonban a klub irányítói nem nyilatkoznak, milyen újabb alternatívájuk van. A német vonal alighanem továbbra is él, ugyanis információink szerint Berzi Sándor ügyvezető igazgató a hét első napján Németországban tárgyalt edzőkérdésben, s a hírek szerint Klaus Augenthalerrel egyeztetett.
Már mindent tud a szakmából
51 esztendős, rutinos edző irányíthat Fehérváron
Úgy fest, nem szegte a fehérváriak vállalkozókedvét a hetek óta húzódó – és végül kínos visszautasítással végződő… – Matthäus-történetfolyam, hiszen a piros-kékek vezetői továbbra is külföldi, méghozzá német anyanyelvű szakembert csábítanának az együttes kispadjára.

Noha a nagy edzőkeresés során szóba került már Jörg Berger, valamint Thomas von Heesen neve is (emlékezzünk csak: mindkét szakvezető elismerte lapunk érdeklődésére a megkeresést), most újabb jelölt neve keveredett elő a „varázscilinderből”.

Az ötvenegy esztendős Klaus Augenthaler aligha ismeretlen a honi futballszurkolók előtt, hiszen sikeres játékos-pályafutásán túl a korábbi wolfsburgi vezetőedző (2007 májusáig irányította a Bundesliga élvonalában a kieséstől fenyegetett csapatot) neve már akkoriban is felbukkant a magyar sportsajtó hasábjain, amikor Kisteleki István maratoni utazásba kezdett, hogy megtalálja Várhidi Péter utódját a válogatott kispadjára.

Lapunk úgy értesült, a fehérváriak képviseletében az ügyvezető igazgató, Berzi Sándor utazott Németországba, hogy személyesen tárgyaljon a korábbi 27-szeres válogatott játékossal, az 1990-es vb-győztes német csapat bivalyerős lövéseiről ismert liberójával. Vesztegetnivaló idő nincs, hiszen a felkészülés már javában zajlik, ezért nem lehet kizárni, hogy már szerdán bemutatják az FC Fehérvár új vezetőedzőjét, ami információink szerint a tulajdonos, Garancsi István kifejezett óhaja.

A nagy kérdés persze az: kit mutatnak be fehérvári vezetőedzőként?

Klaus Augenthaler mindenesetre alaposan meghökkent, amikor érdeklődtünk esetleges fehérvári munkavállalásáról: „Nem tudok róla, hogy Magyarországon vállalnék munkát – fogalmazott óvatosan a szakember. – Még csak azt sem mondhatom, hogy bárki is megkeresett a fehérváriaktól. Ötvenegy esztendős vagyok, az elmúlt hetekben, hónapokban rengeteget voltam úton az üzleti ügyeim miatt. Maradjunk annyiban, hogy elfáradtam, másra sem vágyom már, mint egy kis pihenésre. Most is itthon vagyok, s igyekszem a szabad időmet tartalmasan eltölteni.”

Meglehet, a fehérváriak fantáziája ennél messzebbre visz.

Ami biztos, a csapat nem maradhat tovább vezetőedző nélkül.

Az U21-es Európa-bajnokságról hazatérő Mezey György sportigazgató ismertette a heti feladatokat, a Lothar Matthäus se gítőjének szánt Bódog Tamás és Disztl Péter, valamint Bekő Balázs tartott edzést a labdarúgóknak. Kínálná magát a kérdés: lehetséges-e, hogy – ha mégsem sikerül a Németországban tárgyaló Berzi Sándornak megállapodást kötnie a kiszemelt szakemberrel – a fehérváriak magyar edzővel egyezzenek meg? A válasz határozott nem, mert bár Mezey György korábban informálisan beszélgetett az esetleges közös munka lehetőségéről Egervári Sándorral, ennél tovább nem jutottak.

Kedden mindenesetre kiderülhet, a futballisták közül ki utazik el az ausztriai edzőtáborba, és nem zárható ki, hogy Windischgartenben már az új vezetőedző elképzelései szerint zajlik a munka.


gambler válasz |  2009.06.30. 00:09  (84549)
Lassan mindenhol jobban is fociznak ...


bobday válasz |  2009.06.29. 23:15  (84548)
Hmmm a Haladás tavaly kezdő középpályájának fele eligazolt. Azután, hogy Vörös Üzbegisztánba ment most Sípos ment Ciprusra. Csak azoknak, akik azt szajkózzák mennyire túlfizetik itthon a játékosokat... Már lassan mindenhol jobban fizetnek, ahol nem dolgoznak a foci mellett...


pamper válasz |  2009.06.29. 22:39  (84547)
Már mér' puffogtok a Kócos miatt: hisz a válogatott kispadján is ő követte a tartós (?) eLeM-et... Mondjuk ahogy a Matyi nem tanált ide, remélem ő se fog :-)


Mr Barca válasz |  2009.06.29. 22:18  (84545)
Tényleg nem kéne ide az alibi király, még azt a talyi 42 gólt sem rúgnánk meg pedig az se valami sok.Maradjon csak a Vesta-nál meg az olasz meccseken okoskodjon nem kell ő ide !!!


[1] ... [29825] [29826] [29827] [29828] 29829 [29830] [29831] [29832] [29833] [29834]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)