[1] ... [29799] [29800] [29801] [29802] 29803 [29804] [29805] [29806] [29807] [29808] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| kasbal |
válasz |
2009.07.04. 09:49 (84951) |
| Kerékgyártó, Zimányi és Olasz érkezett 'barcikáról. Gondolom az NBII-es csapatba. |
|
| Khadath |
válasz |
2009.07.04. 09:36 (84950) |
| Azért az Aranyos jó játékos volt. A többi.. hát elég kutyaütők. |
|
|
| Khadath |
válasz |
2009.07.04. 09:36 (84949) |
| Szerintem nem Polonkai a csereirányító! Tavasszal Szakály volt az első számú csere pedig Drazsé. |
|
|
| kuveros |
válasz |
2009.07.04. 09:27 (84948) |
| Oláh jó vásár lenne. |
|
|
| 910621 |
válasz |
2009.07.04. 09:16 (84947) |
Az FCF vasárnap 18.30-kor a CSZKA Szófiával játszik. Friss hír, hogy július 10-én, hazafelé a Mattersburggal(!) játszanak.
Tényleg jó csapatokkal játszunk, remélem most már nyerünk is egy meccset. :D |
|
| jack |
válasz |
2009.07.03. 23:13 (84946) |
| Taki nekem is nagy kedvencem volt, ez a trió egyébként nagyon együtt volt.Ha egy pesti csapatban játszott volna, legalább 15-20 a válogatottban is számításba veszik.A sors igazságtalansága, hogy nagyságrendekkel gyengébb fagyi, újpesti vagy honvéd játékosok játszottak ebben az időben a nemzeti csapatban (Ivanics, Páling, Bükszegi, Aranyos, Geress, Kovács Béla stb). |
|
|
| Mr Barca |
válasz |
2009.07.03. 22:47 (84945) |
| Szerintem egy irányító középpályás mindenképp kéne,Dvéri nagyon sérülékeny Polo játékába nincs sok fantázia.Bal oldali kp is kéne,egy csatár szerintem még bőven elférne ha Sitkut el akarjuk adni.2-3 poszt és tényleg meg lenne a csapat. ( ez csak az én eszme futtatásom volt ! :) ) |
|
| mötley crüe |
válasz |
2009.07.03. 22:36 (84944) |
| Úgy tudom Oláh Lórántot is árulja a Loki!Jó lenne ide hozni! |
|
| 910621 |
válasz |
2009.07.03. 22:35 (84943) |
| Szerinted ezek a játékosok kellenek? megvannak a posztok a 4-3-3-as játékrendszerben, mondjuk ha Sitku elmenne, egy csatár nem ártana, mondjuk ha már szóba került Bajzát... mondjuk Polonkai helyett jöhetne Kanta, de csak ha távoznának, amúgy nem kell senki már. |
|
|
| Mr Barca |
válasz |
2009.07.03. 22:26 (84942) |
| Július 11-én, reggel 10-kor Sóstón játszik az első csapat az NB2-es csapatunkal.Ezen kívül szrintem még lesznek edző mérkőzések. |
|
|
| mötley crüe |
válasz |
2009.07.03. 22:21 (84941) |
| Tudja valaki hogy Sóstón lesz edző meccs a bajnokság kezdete előtt,és kivel? |
|
| mötley crüe |
válasz |
2009.07.03. 22:15 (84940) |
| Olvasom több fórumon a hozzászólásokat,és mosolygok egy-két íráson! Az Ausztriai edzőtábor nem arról szól hogy nálunk jóval erősebb bajnokságban edződött csapatokat szarrá kell verni!Ezek a meccsek arról szólnak hogy erősebb ellenfelek ellen felmérjük a játékosokat,hogy bírják erővel és mentálisan a megterhelést!Ne feledjük érdemi munka július elsejétől folyik,tehát kesergésre semmi ok!Mezey doki a bajnokság kezdetére összerakja a csapatot,a Pesti kritikusok fognak még sírdogálni a velünk szembe elvesztett derbi után!Ugye mindenki jól emlékszik az Újpesti sírdogálókra?! |
|
| vg99 |
válasz |
2009.07.03. 22:08 (84939) |
Sajnos 2 dolog továbbra is biztos:
- a támadó szekciót erősíteni kell, a gól hiánycikk
- a magyar foci már lépéshátrányban van a ciprusival szemben, jó messze az orosztól és fényévre a nyugattól.
Jöhetnének: Sidibe, Kanta, Zsidai, Cvitovics
esetleg: Németh N., Laczkó, Pál
|
|
| 910621 |
válasz |
2009.07.03. 22:06 (84938) |
| Még mindig tartom hogy nem jön senki az első csapathoz, de majd meglátjuk :-) Távozók biztos lesznek: Perás valószínű most már elmegy, de Polonkai is mehetne. |
|
|
| dervadel |
válasz |
2009.07.03. 21:41 (84937) |
| Azért a Horváth-Sallói-Takács hérmas sem volt rossz. Akkor szerettem meg a Vidit! Sok négy rúgott gólos hazai meccsel. |
|
[1] ... [29799] [29800] [29801] [29802] 29803 [29804] [29805] [29806] [29807] [29808] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)