Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [29797] [29798] [29799] [29800] 29801 [29802] [29803] [29804] [29805] [29806]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

tejesbableves válasz |  2009.07.04. 20:35  (84981)
Neked valamiféle üldözési mániád van, vagy csak qrvára egyedül érzed magad?!


mötley crüe válasz |  2009.07.04. 20:35  (84980)
Bajnokság kezdete előtt játszunk külföldi csapattal sóstón?Tud erről valaki valamit?


mötley crüe válasz |  2009.07.04. 20:32  (84979)
Én nem tudom mi van a magyar csapatokkal, de elnézve a mai találkozókat, majdnem mindegyik külföldi csapattal szemben alulmaradtak a magyar csapatok!Ennyire gyengék vagyunk?Mi van az erőnléttel? Fejben nem bírjuk?


RBD-Hoho válasz |  2009.07.04. 20:26  (84978)
Nem te vagy egyedül, sok hozzád hasonló van. Jelzőt nem teszek, mert besértődnétek páran.
Nem azt szeretnétek, hogy legalább az egyik megvalósuljon, mert ha az egyik megvalósul,akkor előrukkolsz azzal, hogy mi szösz van a másik kettővel... Akkor az a gondod,hogy a másik kettő miért nem valósult meg...
Érted,bátyám?


pool válasz |  2009.07.04. 20:25  (84977)
Te még komolyan azt hiszed hogy fogunk még igazolni. Mert el kell hogy keseritselek, de nem fogunk....max egy-két jugo akiket a hartyániák látnak.

Szóval ez a keretünk, amivel valljuk be öszintén közel nem vagyunk bajnokesélyesek, bár a tavalyinál kicsit erösebb...de iylen gyenge bajnokság nem lesz több mint a tavalyi...

De lelkesedéssel ki lehet küszöbölni néhány gyenge képességet


tejesbableves válasz |  2009.07.04. 20:09  (84976)
Öcsém, ez mekkora egy lúzer duma! Persze biztosan csak én vagyok egyedül Európa 52 tagállamában, aki azt várná, hogy a három közül legalább ez egyik megvalósuljon (nem mind a három, már, ha érted).


sil válasz |  2009.07.04. 20:05  (84975)
Én most a magyar bajnokságról és a klubunk anyagi helyzetéből adódó előnyös vásárlásokról beszélek. Egy kis ésszel magyar szinten látványos csapatot lehetne összevásárolni, mert akiket idáig leigazoltunk,... hát majd meglátjuk. Reménykedjünk a legjobbakban.


RBD-Hoho válasz |  2009.07.04. 19:52  (84974)
Ha visszaemlékezel az elmúlt 10 év bajnokcsapataira, még azoknál is bele lehetne kötni nyugodtan egyik-másikba, s akkor még nem beszéltünk a bajnoknál gyengébb helyen végzett csapatról (akiknél ugye nyomban az eredményesség ami nem stimmel)
A mostani Loki a meccsei nagy részén minden volt, csak látványos támadójátékot bemutató együttes nem. Leszarnám a látványos focit, ha eredményesek vagyunk.
De sorolhatnánk számtalan példát külföldről is. Akár olyan bajnokságokból, ahol a pénz nagysága össze nem vethető a miénkkel. (Liverpool, Ajax, PSV, Arsenal, Bayern - hogy csak nagyobbakat említsek, akik a dobogón vagy akörül végeztek, de több volt az olyan meccsük ami nem felelt meg a modern focis kritériumoknak, mint ami megfelelt...) Banyek, ha ti ezeknek szurkolnátok, akkor se csinálnátok mást csak "kárognátok", ráadásul akkor a pénz miatt még jobban lehetne...


sil válasz |  2009.07.04. 19:43  (84973)
Na, azért ebben az acélos magyar bajnokságban röhögve meg lehetne felelni ennek a három elvárásnak. A Matthaus-ra fordított pénzből meg is lehetne oldani ezt a "harci feladatot". De sajnos mint mindig, valószínű most is szarul fogunk igazolni. De ne legyen igazam.


RBD-Hoho válasz |  2009.07.04. 19:28  (84972)
Kérlek sorold fel akkor Európa 52 tagállamából (kb 700 első osztályú klub) azt a néhány csapatot, amely megfelel a modern focis rögeszméteknek: látványos, gólgazdag, eredményes
Hihetetlen, hogy emberek nem képesek felfogni, hogy van egy ellenfél is a pályán. Nektek még az MU/Real/Inter se lenne megfelelő. Soroljam, hány és hány olyan meccsük volt, amelyiken nem feleltek meg a kritériumodnak?


papika válasz |  2009.07.04. 19:17  (84971)
"Amúgy jó olvasni, h Mezey a magáénak érzi a Vidit. Szerintem mi Vidi szurkolók is egy kicsit magunkénak érezhetjük Mezey urat, és ez nem kis büszkeséggel tölthet el minket, hiszen mégiscsak a legbefolyásosabb magyar szakember a világ labdarúgásában" -áruld már el nekem,fizetnek Neked azért,hogy naponta min. 2 szer feleslegessé tedd a Dottórénak a budipapírt? Ő már tavaly is itt volt amikor a kevésbé neves szakemberek által vezetett Siófok,KTE elhúzta a nótánkat ? Leült a padra? Leültették,ha jól olvasok a sorok között,miután a tulajdonos Garancsi "MEGKÉRTE",hogy legyen Ő az edző,ha már olyan nagy volt az arca : "ide magyar edző NEM KELL" .Egy kevésbé "neves szaktekintéllyel"mondjuk egy fiatal edzővel szerintem többre mentünk volna. Ez a megoldás-visszalépés :(


Kcs válasz |  2009.07.04. 18:41  (84970)
Komolyan azt hiszed, hogy 4-5 góllal fogunk mindenkit verni? Vagy hogy az lenne az elvárható, hogy ez így legyen?


fun thomas válasz |  2009.07.04. 18:36  (84969)
Azt azért tudni illik, hogy Matthaeus nem azért lett volna az edzőnk, mert szakmailag akkora zseni, hanem piár és marketing szempontok által vezérelve.
Mezey szerintem is felkészültebb edző nála - ami persze nem nehéz... - mindez viszont nem azt jelenti, hogy nem lett volna számtalan jobb megoldás az ő kinevezésénél.
De hát most már ez van, ezt kell szeretni (?)...


spanika válasz |  2009.07.04. 18:28  (84968)
Köszönöm


tejesbableves válasz |  2009.07.04. 18:21  (84967)
A modern fociban, mert minden bizonnyal attól modern, ezek szerint nem várható el látványos, gólgazdag és eredményes játék. Vegyük végre tudomásul, hogy a modern labdarúgás -- a Vidi gondolom modern labdarúgást fog játszani -- okán egy nagy rakást szart fogunk kapni.
Köszönjük Kcs!


[1] ... [29797] [29798] [29799] [29800] 29801 [29802] [29803] [29804] [29805] [29806]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)