[1] ... [29790] [29791] [29792] [29793] 29794 [29795] [29796] [29797] [29798] [29799] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| fun thomas |
válasz |
2009.07.05. 20:37 (85087) |
Bízom benne, hogy kacsa...
|
|
|
| Tököl |
válasz |
2009.07.05. 20:29 (85086) |
A 90-es évektől bízom egy jobb sorozatban!
De mint szokták mondani:
A remény hal meg utóljára! |
|
|
| Gabee |
válasz |
2009.07.05. 20:27 (85085) |
| Mennyi lett a meccs? |
|
| geri.barandi |
válasz |
2009.07.05. 20:24 (85084) |
| Ne mond h 0-0 a vége. Velem is sikerült elhitetni, de szerencsére SZEVI kiigazított. Köszönöm neki, te pedig ne írj marhaságokat! |
|
|
| SZEVI |
válasz |
2009.07.05. 20:21 (85083) |
| Támogatom tiszta szívvel!!! |
|
|
| 910621 |
válasz |
2009.07.05. 20:21 (85082) |
| Ahogy nézem, Polonkai kezdő volt! Szerintem a Dr. kedvence nem fog kikerülni a kezdőből. :D |
|
| 910621 |
válasz |
2009.07.05. 20:20 (85081) |
| Áh, nyugtassuk meg a kételkedőket, ez nagyszerű eredmény ekkora csapat ellen, bárhogy is álltak ki. :) amúgy köszi az eredményt! |
|
|
| seco |
válasz |
2009.07.05. 20:20 (85080) |
Kedves Barátaim!
Ismét eltelt egy hét, és továbbra is kitartóan várjuk
és kérjük Tisztelt Vezetőségünket, hogy mindent tegyenek meg
annak érdekében, hogy csapatunk visszakapja dicső nevét:
VIDEOTON! |
|
| SZEVI |
válasz |
2009.07.05. 20:18 (85079) |
| Ma éppen kettőt rúgtunk és nyertünk. Lásd: www.sportandmedia.com |
|
|
| 910621 |
válasz |
2009.07.05. 20:17 (85078) |
| Mert téged fel lehet, olyanokat írsz már pár napja, hogy egyenesen inkább lépek tovább innen, mert úgy csinálsz itt pár egyszintű társaddal, mint a legnagyobb Vidi szurkolók, akik tudnak mindent a csapatról és a körülötte lévő kialakult környezetről. Be lehetne fejezni, főleg ha nem tudsz semmit. |
|
|
| libatolvaj |
válasz |
2009.07.05. 20:13 (85077) |
| Ti húztok fel engem. |
|
|
| 910621 |
válasz |
2009.07.05. 20:11 (85076) |
| Uhhh, ne húzzál már fel légyszíves! |
|
|
| StevenGerrard |
válasz |
2009.07.05. 20:08 (85075) |
| Ennek nagyon örülök,hogy legalább ott vagy!Amúgy én jobban örülök a fiataloknak,akiket igazoltunk,mintha egy hazai "sztárt"(pl;Bajzát),hoztunk volna ide.Abban én is bízom,hogy jön még 1-2 rutinosabb erősítés.Aztán meglátjuk mi lesz.:-)Eredmény kell,az biztos. |
|
|
| libatolvaj |
válasz |
2009.07.05. 20:07 (85074) |
| Mezey másfél éve vette át a csapatot, nem 4 napja, ami azóta történik, minden őt "dícséri". |
|
|
| mötley crüe |
válasz |
2009.07.05. 20:06 (85073) |
| Valaki írta hogy Janckert ide akarjuk hozni befejező csatárnak!Tárgyaltunk vele,vagy csak kacsa volt? |
|
[1] ... [29790] [29791] [29792] [29793] 29794 [29795] [29796] [29797] [29798] [29799] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)