Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [29790] [29791] [29792] [29793] 29794 [29795] [29796] [29797] [29798] [29799]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

fun thomas válasz |  2009.07.05. 20:37  (85087)
Bízom benne, hogy kacsa...


Tököl válasz |  2009.07.05. 20:29  (85086)
A 90-es évektől bízom egy jobb sorozatban!
De mint szokták mondani:
A remény hal meg utóljára!


Gabee válasz |  2009.07.05. 20:27  (85085)
Mennyi lett a meccs?


geri.barandi válasz |  2009.07.05. 20:24  (85084)
Ne mond h 0-0 a vége. Velem is sikerült elhitetni, de szerencsére SZEVI kiigazított. Köszönöm neki, te pedig ne írj marhaságokat!


SZEVI válasz |  2009.07.05. 20:21  (85083)
Támogatom tiszta szívvel!!!


910621 válasz |  2009.07.05. 20:21  (85082)
Ahogy nézem, Polonkai kezdő volt! Szerintem a Dr. kedvence nem fog kikerülni a kezdőből. :D


910621 válasz |  2009.07.05. 20:20  (85081)
Áh, nyugtassuk meg a kételkedőket, ez nagyszerű eredmény ekkora csapat ellen, bárhogy is álltak ki. :) amúgy köszi az eredményt!


seco válasz |  2009.07.05. 20:20  (85080)
Kedves Barátaim!
Ismét eltelt egy hét, és továbbra is kitartóan várjuk
és kérjük Tisztelt Vezetőségünket, hogy mindent tegyenek meg
annak érdekében, hogy csapatunk visszakapja dicső nevét:
VIDEOTON!


SZEVI válasz |  2009.07.05. 20:18  (85079)
Ma éppen kettőt rúgtunk és nyertünk. Lásd: www.sportandmedia.com


910621 válasz |  2009.07.05. 20:17  (85078)
Mert téged fel lehet, olyanokat írsz már pár napja, hogy egyenesen inkább lépek tovább innen, mert úgy csinálsz itt pár egyszintű társaddal, mint a legnagyobb Vidi szurkolók, akik tudnak mindent a csapatról és a körülötte lévő kialakult környezetről. Be lehetne fejezni, főleg ha nem tudsz semmit.


libatolvaj válasz |  2009.07.05. 20:13  (85077)
Ti húztok fel engem.


910621 válasz |  2009.07.05. 20:11  (85076)
Uhhh, ne húzzál már fel légyszíves!


StevenGerrard válasz |  2009.07.05. 20:08  (85075)
Ennek nagyon örülök,hogy legalább ott vagy!Amúgy én jobban örülök a fiataloknak,akiket igazoltunk,mintha egy hazai "sztárt"(pl;Bajzát),hoztunk volna ide.Abban én is bízom,hogy jön még 1-2 rutinosabb erősítés.Aztán meglátjuk mi lesz.:-)Eredmény kell,az biztos.


libatolvaj válasz |  2009.07.05. 20:07  (85074)
Mezey másfél éve vette át a csapatot, nem 4 napja, ami azóta történik, minden őt "dícséri".


mötley crüe válasz |  2009.07.05. 20:06  (85073)
Valaki írta hogy Janckert ide akarjuk hozni befejező csatárnak!Tárgyaltunk vele,vagy csak kacsa volt?


[1] ... [29790] [29791] [29792] [29793] 29794 [29795] [29796] [29797] [29798] [29799]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)