[1] ... [29561] [29562] [29563] [29564] 29565 [29566] [29567] [29568] [29569] [29570] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| Matók | válasz | 2009.09.11. 19:21 (88711) |
| Andicsnak edzésen kifordult a bokája, ezért nem uzatott el. | |
| mötley crüe | válasz | 2009.09.11. 18:59 (88710) |
| Én sem értem mi a baja Mezey dokinak Andiccal,de a Szombathelyi meccs óta nem játszik!Én sajnálnám ha a jövőben nem játszana,szurkolók kedvence, és ő benne van meg az az agresszív játék amit vár az ember hogy 90 percen át hajt, küzd gólokat lő, nem értem miért a mellőzése????????????!!!!!!!!!!Egyik legjobb játékosunk!Vannak sokkal többet hibázó játékos, és ők retorzió nélkül játszanak!Remélem a csapat látta a Magyar - Svéd meccset! Ugyan azt az agresszív támadó játékot várom el amit a Svédek játszottak!Erőfutballt játszottak, keményen letámadtak minket, és a mérkőzés végéig nyomás alatt tartottak minket!Ha visszatérünk a régi kerékvágásba, újra agresszív támadó futballt játszunk, akkor meg lesz a győzelem holnap!Holnap mindent bele kell a három pont!HAJRÁ VIDEOTON!!!!HAJRÁ VIDI!!!!!!!! | |
| papika | válasz | 2009.09.11. 18:38 (88709) |
| Bakker, ez tényleg haragszik az Andicsra.:( a gond csak az,hogy a többiek elhiszik,hogy CSAK AZ ANDICS A HIBÁS,és Ők mindent jól csináltak:( a Dottorénak lelke rajta. gondolom a Polo kezdeni fog. | |
| vg99 | válasz | 2009.09.11. 18:13 (88708) |
| Andics azon kevesek egyike, aki miatt érdemes meccsre menni. | |
| gyéká | válasz | 2009.09.11. 17:04 (88707) |
| Nem értem,hogy Andic miért nincs az utazó keretben?Mi baja van vele a doktornak?Pera is hibázik folyamatossan,gyűjti a lapokat,nincs csúcsformában és mégis kirobbanthatatlan a kezdőből.Sztem Andic nem érdemli ezt a mellőzést. | |
| 910621 | válasz | 2009.09.11. 16:57 (88706) |
| Csapatunk ma délután tartotta utolsó edzését a hétvégi, Nyíregyháza elleni bajnoki mérkőzés előtt. A tréninget követően az utazó 18 játékos, illetve a szakmai stáb autóbuszra szállt és Hajdúszoboszlóra utazott, ahonnan holnap mennek tovább a meccs helyszínére. Az edzés előtt dr. Mezey György vezetőedző nyilakozott honlapunknak.
"Furcsa helyzetben vagyok jelen pillanatban, hiszen mindenki - a szurkolók, a klubvezetés és a tulajdonosi kör - azt várja, hogy minden mérkőzésen nyerjen a csapat. Meg kell mondjam azonban, hogy egy tartósan az élvonalban szereplő együttes felépítése hosszú folyamat, s mi egyelőre félúton járunk. Túlzott önbizalomra nincs okunk, hiszen a Fehérvár idegenbeli szerepléseire sem régen nem volt jellemző, sem most nem az, hogy sorozatos sikereket érne el, bár az utóbbi másfél évben volt rá néhányszor példa. Ez a "szindróma" megfigyelhető a Debrecen együttesén is, amely korábban híres voltak arról, hogy amíg otthon száz százalékos teljesítményt nyújtott, addig idegenben állandóan bukdácsolt. Csak amióta összeállt és megerősödött a gárda - az utóbbi 4-5 évben -, jutott el odáig, hogy képes idegenben is biztosan hozni a meccseit. Egyelőre ott tartunk, hogy a saját csapatunk képes olyan győzelmeket aratni, mint a kecskeméti, meg olyan vereségeket is elszenvedni, mint a szombathelyi, ahol az ellenfélnek gyakorlatilag helyzete sem volt. Reményeim szerint eljutunk majd oda - ezt Barcelona-effektusnak hívom -, amikor szinte minden meccs előtt nagy eséllyel elmondhatom, nyerni fogunk. A héten elég sok személyi és szerkezeti problémával küzködtünk, amelyeket csütörtökre sikerült megoldani, a mai edzésen az utolsó simításokat is elvégeztük, s igyekeztem egy hangulatkeltő tréninget tartani. Örömmel tapasztaltam ugyanakkor, hogy az újonnan érkezett Purovics rendkívüli módon jön felfelé. Elég zűrös felkészültségi állapotban érkezett, de rutinjának és akaratának köszönhetően máris sokat javult. A kispadon szombaton már ott lesz." Ami pedig az utazó keretet illeti, Sebők, Tujvel, Lázár, Lipták, Horváth, Varga, Présinger, Demjén, Polonkai, Szakály, Farkas, Elek, Milanovic, Nagy, Sitku, Purovics, Alves, Alison ültek buszra az edzés után. Andic??????????? Radovic?? elég meglepő, sérülésről nem lehet tudni, és a tavaly tavaszi kezdők (Ilija, Marko) még a kispadot se koptathatják...sőt, olyanokat hallottam, hogy a légiósok hamarosan, de lassan repülnek... nem hiába van most itt Purovic is, kiemelkedő játékos, de csak 1 évre lesz itt... Alves, Vujovic meg nagyon piacképes, Milanovic meg bármiért mehet... Tujvel, Filipovic meg szintén, bármikor - bármiért... |
|
| foci3 | válasz | 2009.09.11. 13:06 (88705) |
| Jó lenne a Nyíregyháza ellen újból megérezni a győzelem édes ízét!
A kezdő nálam: Tujvel Andics-Lipták-Horváth-Varga Demjén-Farkas-Elek Nagy-Sitku-Alves Csere: Sebők, Lázár, Présinger, Szakály, Móri, Purovics HOMMÁRA és BOGDANOVICSRA FIGYELNI! HAJRÁ VIDI! |
|
| yahooboi | válasz | 2009.09.11. 12:52 (88704) |
| duma...Hajrá VIDI!tirpákland | |
| mötley crüe | válasz | 2009.09.11. 11:56 (88703) |
| Olvassa el mindenki a nagy átverést!Az idex.hu azon belül a sportgeza rovatban, A MAGYAR VB-ESÉLY ÁTVERÉS VOLT! című cikket! | |
| mötley crüe | válasz | 2009.09.10. 20:40 (88701) |
| Úgy tudom hogy Koeman azt hangoztatta hogy csak az kerül a keretbe, aki stabil kezdő játékos a csapatában! Most csupa olyan játékos volt a pályán aki tartalék, vagy nincs állandó játék lehetősége! Én azt mondom hogy nyugodtan lehetne az nb1-ben játszó játékosokat is válogatni!Lehet hogy ha Lokit küldjük pályára meglett volna tervezett négy pont!Nem kell itt nagy dolgokra gondolni, de az hogy a játékosoknak nincs önbizalmuk, nem hisznek magukban,fejben gyengék,lassúak, ezért az edzői stáb a felellős!Nem tudják felpörgetni a játékosokat,hitetlenül lépnek pályára! Félelemből,kis hitűséggel, nem lehet háborút nyerni! | |
| 910621 | válasz | 2009.09.10. 20:35 (88700) |
| Igen, ezt a vidizónában is elmondta, és azt is megtudhattuk, hogy valószínű (az egyik kedvence) Varga Robi fog kezdeni bal oldali védőként, szerintem nagyon jó játékost, sok jót lehetett hallani róla, remélem bizonyít is. :) Mutatták a 2005-ös Vidi - Nyíregyet, ahol 5:3-ra győztünk, Györök és az akkori 19 éves Nagy Dani szétszedte őket, Dani kettőt vágott Németh Vityának, úgy hogy mindkétszer kicselezte, remélem szombaton is kettőt vág Vojinovicnak. :)) HAJRÁ VIDI!!! | |
| bobday | válasz | 2009.09.10. 20:03 (88699) |
| Világrangéista alapján kerültek legutóbb csoportokba a válogatottak, nem az előző csoport helyezés alapján. Vagy szerinted a csehek meg a románok majd az ötödik-negyedik kalapban kezdenek? | |
| killer1987 | válasz | 2009.09.10. 19:56 (88698) |
| Azért az erős, hogy a Kisteleki kiadta, hogy ki kell esni... Én is csalódott voltam a 2 vereség miatt, de valljuk be, ez volt a realitás... Ha megfognánk a 3. helyet, akkor jobb csoportba kerülhetnénk jövőre, és akkor majd lehet esélyekről beszélni... Amúgy szerintem a Koeman jó munkát végez (a 2 vereség ellenére), de pár évvel ezelőtt több góllal kikaptunk volna ezektől a csapatoktól... És nem vertük volna oda-vissza Máltát és Albániát (pár éve még a Málta is megvert minket...), és azt se felejtsük el, hogy a csoport vezető dánok nem tudtak megverni minket... Ráadásul sok hiányzónk volt a védelemben, a középpályán csak Dzsudzsák van formában, viszont a csatár kérdéssel egyet értek, másnak is esélyt kellene adni... | |
| mötley crüe | válasz | 2009.09.10. 19:35 (88696) |
| Ismersz olyan bábut akit madzagon rángatnak,ezt hívják Koemannak!most hosszabította meg a főnöke a szerződését,napnál is világosabb azt kell csinálni amit mond a főnök!Ezért a be szaros játékért Koeman és Kisteleki felelős!Amikor az ellenfél edzője meg lepődve mondja hogy a magyarok nem is akartak nyerni!Deffenzív be szaros védekező focit játszottunk!Én szégyeltem amit láttam a két meccs alapján a magyaroktól!Ezt Koeman és Kisteleki baszta el! Kisteleki kiadta a parancsot ki kell esni! Miért ragaszkodtak ezekhez a játékosokhoz?Még hogy nincsen csatár,vicc???!!!Ottvan Németh, Szalai,Kovács Péter, Tököli,Szabics,Kabát,Rudolf,és még lehetne egy-két játékost említeni aki szerintem megszakadna a pályán csak játék lehetőséget kapjon!Elkeserítő volt ez a két meccs! | |
| papika | válasz | 2009.09.10. 18:59 (88695) |
| Hallgattam a VIDI:hu-n a Dottórét,Aki azt mondja,hogy 7 /hét/ kapott gólunkért az Andics a felelős,és keresik a helyettesét. :( én szakmailag nem értek a focihoz-de ha Ő mondja. Azért azt nem hinném,hogy a másik 10 játékos semmiről nem tehet. | |
[1] ... [29561] [29562] [29563] [29564] 29565 [29566] [29567] [29568] [29569] [29570] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
Tabella




