Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [29559] [29560] [29561] [29562] 29563 [29564] [29565] [29566] [29567] [29568]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

Csizi válasz |  2009.09.12. 14:29  (88741)
Légyszíves fogalmazd meg amiket rolam írsz és a nevemmel ne szorakozz,ha meg velem van problémád szolj személyesen!Felháborító és undorító amilyen szépeket írsz,ezt nem lehet szó nélkül hagyni!Én a Slaven Belupo játékosa vagyok, mi közöm a témához? Nem értem!Üdv.Csizmadia Csaba


Full_Man válasz |  2009.09.12. 14:21  (88740)
http://www.youtube.com/watch?v=23sPtBMdjkc&feature=channel

hehe...
ezt láttátok már?

szellemes :)


Gabee válasz |  2009.09.12. 13:53  (88739)
Veled csak az a baj ,hogy ha tehetnéd ********* Csizmadiát!!!Gondolom erre megy ki a játék....


mozsi65 válasz |  2009.09.12. 13:48  (88738)
Csatlakozom..
Otthon ******,ne itt!!!


Gabee válasz |  2009.09.12. 13:46  (88737)
Jól van haver!Huzzál vissza az ****!!!


röfi válasz |  2009.09.12. 13:01  (88736)
Ki a f***om az az Andic akit itt istenítesz,nézd már meg a Haladás meccs összefoglalóját,hány gólt is kaptunk róla?Amúgy meg semmi extrát nem mutat,amiket írtál róla az a Magyar futball szégyene,hogy ezzel ki lehet magasodni ebből a szarból,amit itt labdarúgásnak csúfolnak.....Amúgy meg mióta itt van,folyamatosan "romlik"a teljesítménye,bár ez sajnos jellemzőja az itt" állomásozó"idegenlégiósoknak.....


sil válasz |  2009.09.12. 11:44  (88735)
Igen. Az annyival jobb volt, hogy a mi csapatunk játszott és úgy elnézőbb az ember, de a Honvéd elleni produkciónkat meg sem közelítette.


Full_Man válasz |  2009.09.12. 11:32  (88734)
akkor őszinte részvétem
;-)

gondolom a Videoton - ZTE meccset is végigszenvedted, mert az sem volt semmi


sil válasz |  2009.09.12. 11:28  (88733)
Mint hátrébb írtam: végigszenvedtem. Hogy véleményt alkothassak. ;)


Full_Man válasz |  2009.09.12. 11:23  (88732)
"Ha élvezhető, vagy legalább nézhető játékot produkálnának"

ezek szerint nézhető volt, mert végignézted
különben hogy formálhatnál véleményt?


RBD-Hoho válasz |  2009.09.12. 11:01  (88731)
Andic sérült


Breki válasz |  2009.09.12. 10:51  (88730)
Nyerni kell ma. HAJRÁ VIDEOTON!


mötley crüe válasz |  2009.09.12. 10:50  (88729)
Andicot vissza kell tenni a csapatba!Adhatnák Mezey dokinak egy tanácsot,Andicot próbálja ki a középpályán! Csupaszív játékos,hajt küzd gólokat lő,ő a csapat motorja!Ő képviseli az agresszív futballt a csapatban! Ilyen harcosokra lesz szükség a csapatban!Küzdeni tudásból példát vehet róla a csapat! Sok Vidi szurkoló kedvence,vannak játékosok akiért érdemes ki menni sóstóra, ő az egyik!A lényeg Andicot a csapatba!Ma győzni kell,mert a Dvsc-nek már 12 pontja van és van két el maradt meccsük!Nem szakadhatunk le mert a két csapat között fog el dőlni a bajnoki cím sorsa!Ma harcoljatok, kell a három pont ,mindent bele,ma a vidinek győzni kell!
HAJRÁ VIDEOTON!!!!! HAJRÁ VIDI!!!!!


RBD-Hoho válasz |  2009.09.12. 10:46  (88728)
Ki mondta, hogy tapsikolni kell? Én sem tapsikolok, föleg nem egy magyar bajnokin, mert azon nem is szurkolok a Lokinak, mivel remélem, hogy riválisok vagyunk!

Nem attól lesz hülye a gondolkodásod, hogy benyalsz csontig... Eljutottak Europában olyan szintre, ahová magyar csapatnak nem sikerült ebben az évszázadban, s Vidi vonatkozásban pedig ne felejtsük el, hogy ez akár segíthet is a jövő évi kiemeléseknél.

S a szívedbe zárni se kell őket, de úgy látom te a végletek embere vagy, vagy a szívedbe zárod őket vagy oltári nagy baromságokat írsz (Europa legocsmányabb bajnokcsapata) a kettő között nincs átmenet???

Amúgy meg érdekes, azokra a gondolatokra nem reagáltál, amiket írtam...


mozsi65 válasz |  2009.09.12. 10:27  (88727)
Igen,egyetértek azokkal,akik Andicsot a csapatba követelik.Az Ő mentalitása (viszi előre a szíve)lehet-sőt biztos-jobban érvényesűlne a középpályán.Nálam tuti kezdő lenne.Az pedig,hogy a doki a nyakába varja a vereségeket,többmint vicces.A zete ellen azok a (elnézést)balfasz cserék pedig...na mindegy


[1] ... [29559] [29560] [29561] [29562] 29563 [29564] [29565] [29566] [29567] [29568]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)