[1] ... [29559] [29560] [29561] [29562] 29563 [29564] [29565] [29566] [29567] [29568] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| Csizi | válasz | 2009.09.12. 14:29 (88741) |
| Légyszíves fogalmazd meg amiket rolam írsz és a nevemmel ne szorakozz,ha meg velem van problémád szolj személyesen!Felháborító és undorító amilyen szépeket írsz,ezt nem lehet szó nélkül hagyni!Én a Slaven Belupo játékosa vagyok, mi közöm a témához? Nem értem!Üdv.Csizmadia Csaba | |
| Full_Man | válasz | 2009.09.12. 14:21 (88740) |
| http://www.youtube.com/watch?v=23sPtBMdjkc&feature=channel
hehe... ezt láttátok már? szellemes :) |
|
| Gabee | válasz | 2009.09.12. 13:53 (88739) |
| Veled csak az a baj ,hogy ha tehetnéd ********* Csizmadiát!!!Gondolom erre megy ki a játék.... | |
| mozsi65 | válasz | 2009.09.12. 13:48 (88738) |
| Csatlakozom..
Otthon ******,ne itt!!! |
|
| Gabee | válasz | 2009.09.12. 13:46 (88737) |
| Jól van haver!Huzzál vissza az ****!!! | |
| röfi | válasz | 2009.09.12. 13:01 (88736) |
| Ki a f***om az az Andic akit itt istenítesz,nézd már meg a Haladás meccs összefoglalóját,hány gólt is kaptunk róla?Amúgy meg semmi extrát nem mutat,amiket írtál róla az a Magyar futball szégyene,hogy ezzel ki lehet magasodni ebből a szarból,amit itt labdarúgásnak csúfolnak.....Amúgy meg mióta itt van,folyamatosan "romlik"a teljesítménye,bár ez sajnos jellemzőja az itt" állomásozó"idegenlégiósoknak..... | |
| sil | válasz | 2009.09.12. 11:44 (88735) |
| Igen. Az annyival jobb volt, hogy a mi csapatunk játszott és úgy elnézőbb az ember, de a Honvéd elleni produkciónkat meg sem közelítette. | |
| Full_Man | válasz | 2009.09.12. 11:32 (88734) |
| akkor őszinte részvétem
;-) gondolom a Videoton - ZTE meccset is végigszenvedted, mert az sem volt semmi |
|
| sil | válasz | 2009.09.12. 11:28 (88733) |
| Mint hátrébb írtam: végigszenvedtem. Hogy véleményt alkothassak. ;) | |
| Full_Man | válasz | 2009.09.12. 11:23 (88732) |
| "Ha élvezhető, vagy legalább nézhető játékot produkálnának"
ezek szerint nézhető volt, mert végignézted különben hogy formálhatnál véleményt? |
|
| RBD-Hoho | válasz | 2009.09.12. 11:01 (88731) |
| Andic sérült | |
| Breki | válasz | 2009.09.12. 10:51 (88730) |
| Nyerni kell ma. HAJRÁ VIDEOTON! | |
| mötley crüe | válasz | 2009.09.12. 10:50 (88729) |
| Andicot vissza kell tenni a csapatba!Adhatnák Mezey dokinak egy tanácsot,Andicot próbálja ki a középpályán! Csupaszív játékos,hajt küzd gólokat lő,ő a csapat motorja!Ő képviseli az agresszív futballt a csapatban! Ilyen harcosokra lesz szükség a csapatban!Küzdeni tudásból példát vehet róla a csapat! Sok Vidi szurkoló kedvence,vannak játékosok akiért érdemes ki menni sóstóra, ő az egyik!A lényeg Andicot a csapatba!Ma győzni kell,mert a Dvsc-nek már 12 pontja van és van két el maradt meccsük!Nem szakadhatunk le mert a két csapat között fog el dőlni a bajnoki cím sorsa!Ma harcoljatok, kell a három pont ,mindent bele,ma a vidinek győzni kell!
HAJRÁ VIDEOTON!!!!! HAJRÁ VIDI!!!!! |
|
| RBD-Hoho | válasz | 2009.09.12. 10:46 (88728) |
| Ki mondta, hogy tapsikolni kell? Én sem tapsikolok, föleg nem egy magyar bajnokin, mert azon nem is szurkolok a Lokinak, mivel remélem, hogy riválisok vagyunk!
Nem attól lesz hülye a gondolkodásod, hogy benyalsz csontig... Eljutottak Europában olyan szintre, ahová magyar csapatnak nem sikerült ebben az évszázadban, s Vidi vonatkozásban pedig ne felejtsük el, hogy ez akár segíthet is a jövő évi kiemeléseknél. S a szívedbe zárni se kell őket, de úgy látom te a végletek embere vagy, vagy a szívedbe zárod őket vagy oltári nagy baromságokat írsz (Europa legocsmányabb bajnokcsapata) a kettő között nincs átmenet??? Amúgy meg érdekes, azokra a gondolatokra nem reagáltál, amiket írtam... |
|
| mozsi65 | válasz | 2009.09.12. 10:27 (88727) |
| Igen,egyetértek azokkal,akik Andicsot a csapatba követelik.Az Ő mentalitása (viszi előre a szíve)lehet-sőt biztos-jobban érvényesűlne a középpályán.Nálam tuti kezdő lenne.Az pedig,hogy a doki a nyakába varja a vereségeket,többmint vicces.A zete ellen azok a (elnézést)balfasz cserék pedig...na mindegy | |
[1] ... [29559] [29560] [29561] [29562] 29563 [29564] [29565] [29566] [29567] [29568] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
Tabella




