[1] ... [29374] [29375] [29376] [29377] 29378 [29379] [29380] [29381] [29382] [29383] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| paulovicszoli |
válasz |
2010.01.26. 00:25 (91568) |
| Szerintem a hangositást kellene megoldani vhogy,mert elég pocsék,régebben körbe volt szerelve hangszórókkal a stadion,ja és még nem ártana némi keritésfestés sem, na HAJRÁ VIDI !!! |
|
| killer1987 |
válasz |
2010.01.25. 23:16 (91567) |
| Akik kíváncsiak voltak a vendégszektorra, azok a hírnél láthatnak róla egy képet. |
|
| babits |
válasz |
2010.01.25. 22:19 (91566) |
és mutatók se rosszak
http://www.soccerway.com/players/adin-dzafic/36569/ |
|
| gambler |
válasz |
2010.01.25. 22:17 (91565) |
| Ő az a legény, akit a Lokival is szóba hoztak pár napja, ha jól emlékszem. |
|
|
| piros-kék33 |
válasz |
2010.01.25. 21:44 (91564) |
| Ugy tudni,a kiszemelt csatár Adin Dzafic U21-es bosnyák válogatott. |
|
| killer1987 |
válasz |
2010.01.25. 21:42 (91563) |
| A hírek között megtalálsz mindent arról, ami az ankéton elhangzott. |
|
|
| papika |
válasz |
2010.01.25. 21:18 (91562) |
| Lehet így is gondolni,és sugallni dolgokat,DE azt azért ne felejtse el senki,hogy a VIDEOTON FC vezetése BARÁTSÁGOS labdarúgó mérkőzésre hívta a Szlovák csapatot ) Aki nem ez miatt jön ki a meccsre,azt megkérném,hogy maradjon otthon. A klubnak nincs szüksége olyan nemzetközi visszhangra mint amit a Fradinak sikerült elérnie a Hertha ellen. |
|
|
| mötley crüe |
válasz |
2010.01.25. 21:03 (91561) |
| Az ankétról tud valaki friss híreket? |
|
|
| r.jani |
válasz |
2010.01.25. 21:00 (91560) |
| más: nincs valakinek valami bennfentes információja csatár ügyben? |
|
| r.jani |
válasz |
2010.01.25. 20:57 (91559) |
| köszi, reméljük, bár a baj ettől függetlenül is elég nagy, de ez már télleg nem ide tartozik... |
|
| killer1987 |
válasz |
2010.01.25. 20:48 (91558) |
| Nyugalom, a szurkolói ankéton elhangzottak szerint nem lesznek vendég drukkerek, így a balhé esélyes is jóval csekélyebb... |
|
|
| r.jani |
válasz |
2010.01.25. 20:45 (91557) |
| nem akarok belemenni ezekbe a dolgokba, mert ez nem a megfelelő fórum, szóval röviden csak annyit, ha a szlovákokat utáljátok is, legalább gondoljatok az ott élő magyarokra. számukra létkérdés a normális együttélés a többségi társadalommal, és ezen konfliktus kiéleződése így nekik árt a legtöbbet. |
|
| r.jani |
válasz |
2010.01.25. 20:38 (91556) |
Kedves Márk,
nem gondolnám, h az én feladatom lenne elmondani nekik, az a szlovák értelmiség dolga. és igen, vannak ők is, csak róluk érdekes mód kevesebbet hallani...
|
|
|
| Szent Ivó |
válasz |
2010.01.25. 20:08 (91555) |
Egyetértek a Márk 1. mondatával!
A másodikat semmisnek veszem. |
|
| márk,RBD |
válasz |
2010.01.25. 20:02 (91554) |
Ezt a tótoknak is elmondhatnád,amikor Dunaszerdahelyen félholtra verik a magyarokat!
egyébként sztem holnap nem várható semmi "komoly" dolog,mint ahogy Pápán sem történt semmi... |
|
|
[1] ... [29374] [29375] [29376] [29377] 29378 [29379] [29380] [29381] [29382] [29383] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)