Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [29374] [29375] [29376] [29377] 29378 [29379] [29380] [29381] [29382] [29383]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

paulovicszoli válasz |  2010.01.26. 00:25  (91568)
Szerintem a hangositást kellene megoldani vhogy,mert elég pocsék,régebben körbe volt szerelve hangszórókkal a stadion,ja és még nem ártana némi keritésfestés sem, na HAJRÁ VIDI !!!


killer1987 válasz |  2010.01.25. 23:16  (91567)
Akik kíváncsiak voltak a vendégszektorra, azok a hírnél láthatnak róla egy képet.


babits válasz |  2010.01.25. 22:19  (91566)
és mutatók se rosszak

http://www.soccerway.com/players/adin-dzafic/36569/


gambler válasz |  2010.01.25. 22:17  (91565)
Ő az a legény, akit a Lokival is szóba hoztak pár napja, ha jól emlékszem.


piros-kék33 válasz |  2010.01.25. 21:44  (91564)
Ugy tudni,a kiszemelt csatár Adin Dzafic U21-es bosnyák válogatott.


killer1987 válasz |  2010.01.25. 21:42  (91563)
A hírek között megtalálsz mindent arról, ami az ankéton elhangzott.


papika válasz |  2010.01.25. 21:18  (91562)
Lehet így is gondolni,és sugallni dolgokat,DE azt azért ne felejtse el senki,hogy a VIDEOTON FC vezetése BARÁTSÁGOS labdarúgó mérkőzésre hívta a Szlovák csapatot ) Aki nem ez miatt jön ki a meccsre,azt megkérném,hogy maradjon otthon. A klubnak nincs szüksége olyan nemzetközi visszhangra mint amit a Fradinak sikerült elérnie a Hertha ellen.


mötley crüe válasz |  2010.01.25. 21:03  (91561)
Az ankétról tud valaki friss híreket?


r.jani válasz |  2010.01.25. 21:00  (91560)
más: nincs valakinek valami bennfentes információja csatár ügyben?


r.jani válasz |  2010.01.25. 20:57  (91559)
köszi, reméljük, bár a baj ettől függetlenül is elég nagy, de ez már télleg nem ide tartozik...


killer1987 válasz |  2010.01.25. 20:48  (91558)
Nyugalom, a szurkolói ankéton elhangzottak szerint nem lesznek vendég drukkerek, így a balhé esélyes is jóval csekélyebb...


r.jani válasz |  2010.01.25. 20:45  (91557)
nem akarok belemenni ezekbe a dolgokba, mert ez nem a megfelelő fórum, szóval röviden csak annyit, ha a szlovákokat utáljátok is, legalább gondoljatok az ott élő magyarokra. számukra létkérdés a normális együttélés a többségi társadalommal, és ezen konfliktus kiéleződése így nekik árt a legtöbbet.


r.jani válasz |  2010.01.25. 20:38  (91556)
Kedves Márk,
nem gondolnám, h az én feladatom lenne elmondani nekik, az a szlovák értelmiség dolga. és igen, vannak ők is, csak róluk érdekes mód kevesebbet hallani...


Szent Ivó válasz |  2010.01.25. 20:08  (91555)
Egyetértek a Márk 1. mondatával!
A másodikat semmisnek veszem.


márk,RBD válasz |  2010.01.25. 20:02  (91554)
Ezt a tótoknak is elmondhatnád,amikor Dunaszerdahelyen félholtra verik a magyarokat!

egyébként sztem holnap nem várható semmi "komoly" dolog,mint ahogy Pápán sem történt semmi...


[1] ... [29374] [29375] [29376] [29377] 29378 [29379] [29380] [29381] [29382] [29383]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)