Tabella
 
1. Vasas 30 64
2. Honvéd
30
59
3. Kecskemét 30 51
4. Kozármisleny 30 48
5. Mezőkövesd 30 46
6. Csákvár 30 46
7. BVSC 30 41
8. VIDEOTON 30 39
9. Szeged 30
36

10.

Tiszakécske* 30 35
11. Karcag 30 35

12.

Ajka

30

33

13. Soroksár 30 33
14. Szentlőrinc 30 33
15. Budafok 30 29
16. Békéscsaba 30 28
  részletes tabella    
 * Tiszakécskétől 4 pontot levontak
 Bejelentkezés
Fórum - Szóljon bele!
Fórum » Fórum - Magyar » Szóljon bele!Súgó


464224 hozzászólás 30949 lapon Rendezés:

[1] ... [29179] [29180] [29181] [29182] 29183 [29184] [29185] [29186] [29187] [29188]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)

910621 válasz |  2010.04.20. 20:13  (94539)
Hihetetlen milyen gól... kapushiba? Elég érdekes...


geri.barandi válasz |  2010.04.20. 20:12  (94538)
már 3-0 hogy b*szná meg


sil válasz |  2010.04.20. 20:12  (94537)
Hahaha!!! Kabaré ez a Nyíregyháza. :D


Gimour válasz |  2010.04.20. 20:11  (94536)
már 2-0...


Gimour válasz |  2010.04.20. 19:47  (94535)
Vezet a Loki :(


Calver válasz |  2010.04.20. 19:09  (94534)
nemakarok hülyeséget mondani, de nekem úgy rémlik minig az április 22-hez (föld napja) legközelebbi hétvégén tartják a cm-et. esetleg rakhatták volna vasánapra az igaz.


seco válasz |  2010.04.20. 19:02  (94533)
furcsa nekem kicsit, hogy a Nyíregyből hiányzik, és csak kispados két abszolute kezdő, köztük a legeredményesebb Homma


seco válasz |  2010.04.20. 18:58  (94532)
azért csak "gratulálni" tudok annak az überokos szervező teamnek, aki pont a fradi meccsünk elé szervezte ezt a roppant fontos rendezvényt


Calver válasz |  2010.04.20. 18:45  (94531)
elég valószínűtlennek hangzik főleg, hogy az általában kint lévők kb fele is bérletes. ez azt jelentené, hogy anélkül, hogy eladtunk volna egy jegyet is a bejáratnál a meccs előtt már ~4500an vagyunk.
bár kitudja, én örülnék neki :) csak akkor maradjnak is huzamosabb időre ilyen sokan! honnan hallottad amúgy?


Gabee válasz |  2010.04.20. 18:19  (94530)
Azt hallottam hogy már most elfogyott 3000 jegy!Hát azt nem kicsit durválanám...
Nem tud valaki reálisabbat?


márk,RBD válasz |  2010.04.20. 18:07  (94529)
Igen,ez a megoldás hordoz magában kockázatot.
Az én véleményem is az,h legyen vendégpénztár a meccs napján,mert különben a hazaiba fognak jönni,amiből lehet gubanc.
De ebben az ügyben nem kérték ki a véleményünket.


Szent Ivó válasz |  2010.04.20. 18:02  (94528)
A Prével mi a mandarin van? Nem tudja valaki? Azthiszem mostanság valamelyik meccsen játszott az nb2-es csapatba, de most akkor most épült fel és "beszoktatják", vagy már nem számít rá a Dottóre az nb1-nél ebbe a szezonba?
Nagyon el van tűnve...


Pipec76VBK válasz |  2010.04.20. 18:02  (94527)
A vendégszektor esetleges telítettsége miatt valószínűleg sok vidéki vendég szurkoló nem kap jegyet a fradi szektorba. Éppen ezért elképzelhető, hogy ők a hazai lelátókra vesznek majd jegyet (mivel a vendég pénztár eleve zárva lesz a meccs napján),hogy valahogy láthassák a meccset... Tartok tőle, hogy ebből nem kis balhé lesz majd. Illetve aggaszt az is, hogy esetleg sokan szándékosan is a hazai "B középbe jönnek majd közülük... Tud erről valaki valamit? Van már valami terv arra hogy ezt kivédhessük? A legjobb megoldás az lenne ha a meccs napján is lehetne vendég jegyet kapni (úgyse menne be VIDI szurkoló közéjük) és kinyitnának még 1-2 szomszédos szektort a vendég mellett is!


910621 válasz |  2010.04.20. 17:41  (94526)
Vaze, Újpesten lehet nagyobb a gond, egyenlőre nem kapták meg a licencet (Fradi, Dvtk se...), de úgy is néz ki, hogy lehet nem kapják meg... érdekes, szurkolóik nagyon feszültek.


Bull-dozer válasz |  2010.04.20. 17:22  (94525)
Ez nagyon jó hír.

Unleash Hell!


[1] ... [29179] [29180] [29181] [29182] 29183 [29184] [29185] [29186] [29187] [29188]  ... [30949]

(Új hozzászóláshoz lépj be)