[1] ... [29179] [29180] [29181] [29182] 29183 [29184] [29185] [29186] [29187] [29188] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)
| 910621 |
válasz |
2010.04.20. 20:13 (94539) |
| Hihetetlen milyen gól... kapushiba? Elég érdekes... |
|
|
| geri.barandi |
válasz |
2010.04.20. 20:12 (94538) |
| már 3-0 hogy b*szná meg |
|
| sil |
válasz |
2010.04.20. 20:12 (94537) |
| Hahaha!!! Kabaré ez a Nyíregyháza. :D |
|
| Gimour |
válasz |
2010.04.20. 20:11 (94536) |
| már 2-0... |
|
| Gimour |
válasz |
2010.04.20. 19:47 (94535) |
| Vezet a Loki :( |
|
| Calver |
válasz |
2010.04.20. 19:09 (94534) |
| nemakarok hülyeséget mondani, de nekem úgy rémlik minig az április 22-hez (föld napja) legközelebbi hétvégén tartják a cm-et. esetleg rakhatták volna vasánapra az igaz. |
|
|
| seco |
válasz |
2010.04.20. 19:02 (94533) |
| furcsa nekem kicsit, hogy a Nyíregyből hiányzik, és csak kispados két abszolute kezdő, köztük a legeredményesebb Homma |
|
| seco |
válasz |
2010.04.20. 18:58 (94532) |
| azért csak "gratulálni" tudok annak az überokos szervező teamnek, aki pont a fradi meccsünk elé szervezte ezt a roppant fontos rendezvényt |
|
|
| Calver |
válasz |
2010.04.20. 18:45 (94531) |
elég valószínűtlennek hangzik főleg, hogy az általában kint lévők kb fele is bérletes. ez azt jelentené, hogy anélkül, hogy eladtunk volna egy jegyet is a bejáratnál a meccs előtt már ~4500an vagyunk.
bár kitudja, én örülnék neki :) csak akkor maradjnak is huzamosabb időre ilyen sokan! honnan hallottad amúgy? |
|
|
| Gabee |
válasz |
2010.04.20. 18:19 (94530) |
Azt hallottam hogy már most elfogyott 3000 jegy!Hát azt nem kicsit durválanám...
Nem tud valaki reálisabbat? |
|
| márk,RBD |
válasz |
2010.04.20. 18:07 (94529) |
Igen,ez a megoldás hordoz magában kockázatot.
Az én véleményem is az,h legyen vendégpénztár a meccs napján,mert különben a hazaiba fognak jönni,amiből lehet gubanc.
De ebben az ügyben nem kérték ki a véleményünket. |
|
|
| Szent Ivó |
válasz |
2010.04.20. 18:02 (94528) |
A Prével mi a mandarin van? Nem tudja valaki? Azthiszem mostanság valamelyik meccsen játszott az nb2-es csapatba, de most akkor most épült fel és "beszoktatják", vagy már nem számít rá a Dottóre az nb1-nél ebbe a szezonba?
Nagyon el van tűnve... |
|
| Pipec76VBK |
válasz |
2010.04.20. 18:02 (94527) |
| A vendégszektor esetleges telítettsége miatt valószínűleg sok vidéki vendég szurkoló nem kap jegyet a fradi szektorba. Éppen ezért elképzelhető, hogy ők a hazai lelátókra vesznek majd jegyet (mivel a vendég pénztár eleve zárva lesz a meccs napján),hogy valahogy láthassák a meccset... Tartok tőle, hogy ebből nem kis balhé lesz majd. Illetve aggaszt az is, hogy esetleg sokan szándékosan is a hazai "B középbe jönnek majd közülük... Tud erről valaki valamit? Van már valami terv arra hogy ezt kivédhessük? A legjobb megoldás az lenne ha a meccs napján is lehetne vendég jegyet kapni (úgyse menne be VIDI szurkoló közéjük) és kinyitnának még 1-2 szomszédos szektort a vendég mellett is! |
|
| 910621 |
válasz |
2010.04.20. 17:41 (94526) |
| Vaze, Újpesten lehet nagyobb a gond, egyenlőre nem kapták meg a licencet (Fradi, Dvtk se...), de úgy is néz ki, hogy lehet nem kapják meg... érdekes, szurkolóik nagyon feszültek. |
|
| Bull-dozer |
válasz |
2010.04.20. 17:22 (94525) |
Ez nagyon jó hír.
Unleash Hell! |
|
|
[1] ... [29179] [29180] [29181] [29182] 29183 [29184] [29185] [29186] [29187] [29188] ... [30949]
(Új hozzászóláshoz lépj be)