Tabella
1. Ftc 25 55
2. VIDEOTON 25
47
3. Dvsc
25
40
4.
Újpest 25 40
5. Honvéd 25 39
6. Mezőkövesd 25
32
7. Mtk 25 31
8. Paks 25 31
9. Puskás AFC 25 30

10.

Dvtk 25

27

11. Kisvárda 25 25

12.

Haladás

25

16

  részletes tabella    
 
 Európa Liga tabella
1. CHELSEA 6 16
2. BATE 6
9
3. VIDEOTON
6
7
4.
PAOK 6 3
 
 Bejelentkezés
2018.12.27. Öregfiúk- és Szurkolói Kupa
Megkezdődtek a Futballfesztivál küzdelmei 
 
 
XIX. MASTERPLAST
VIDEOTON FCF Baráti Kör Egyesület 
Fehérvári Kispályás Ünnepi Futballfesztivál
Családi Sport-és Egészségnapok Határok Nélkül
 
December 27. 1. nap


 

A Masterplast Öregfiúk Kupa és a Szurkolói Kupa mérkőzései 1x17 percesek.

 

 


Masterplast Öregfiúk Kupa (MÖK) csapatai:

„A” NOVOTEL csoport

1. Jung Dodo Team            7p   8-5
2. BÁDOGOS Greco Petrol  6p    8-2
3. XXL Redőny Kft.            4p    9-5 (Legjobb III.)
4. VIDEOTON BKE             0p    0-13

„B” Fehér Ablak Kft. csoport

1. Fejó-Therm Kft.            7p      5-2
2. TEAM Sport - NK Build  5p      4-3
3. Duran Duran FC            4p      3-3
4. VÁLASZ FCF                  0p      3-7

„C” Albakor Kft. csoport

1. DLSZ + Dunaújváros        7p     6-1
2. Masterplast                       5p    6-1
3. Villanegra Old Boys          4p     3-1  (2.-ik. Legjobb III.)
4. ALBA-CSAVAR                 0p     0-12

RBD Szurkolói Kupa (RBDSZK) csapatai:
 
„A” RBD 1992 csoport

1. Barátok- Csíkszereda (Erdély) 6p
2. Debrecen                                  4p (6-6)
3. VIDEOTON BKE                        4p (5-5)
4. Fanatici                                     3p


„B” VTTV 1941csoport

1. YBS fanklub - DAC (Felvidék – Dunaszerdahely) 9p
2. Red Blue City                                                      6p
3. VÁLASZ FCF                                                        3p
4. Faház                                                                  0p
 
 

8:00-8:20 MÖK: VIDEOTON BKE - Jung Dodo Team 0:2

8:20-8.40 MÖK: BÁDOGOS Greco Petrol - XXL Redőny Kft. 1:0

8:40-9:00 MÖK: VÁLASZ FCF - Duran Duran FC 0:1

9:00-9:20 MÖK: Fejó-Therm Kft. - TEAM Sport - NK Build 0:0

9:20-9:40 MÖK: VIDEOTON BKE - XXL Redőny Kft. 0:5

9:40-10:00 MÖK: BÁDOGOS Greco Petrol - Jung Dodo Team 1:2

10:00-10:20 MÖK: VÁLASZ FCF - TEAM Sport - NK Build 2:3

10:20-10:40 MÖK: Fejó-Therm Kft. - Duran Duran FC 2:1

10:40-11:00 MÖK: VIDEOTON BKE - BÁDOGOS Greco Petrol 0:6

11:00-11:20 MÖK: XXL Redőny Kft. - Jung Dodo Team  4:4

11:20-11:40 MÖK: ALBA-CSAVAR - Villanegra Old Boys 0:3

11:40-12:00 MÖK: DLSZ + Dunaújváros - Masterplast 1:1

12:00-12:20 MÖK: VÁLASZ FCF - Fejó-Therm Kft. 1:3

12:20-12:40 MÖK: ALBA-CSAVAR - Masterplast 0:5

12:40-13:00 MÖK: Villanegra Old Boys - DLSZ + Dunaújváros 0:1

13:00-13:20 MÖK: TEAM Sport - NK Build - Duran Duran FC 1:1

13:20-13:40 MÖK: ALBA-CSAVAR - DLSZ + Dunaújváros 0:4

13:40 -14:00 MÖK: Villanegra Old Boys - Masterplast 0:0

 

 

14:00-14:20 I.      „A” NOVOTEL csoport 1.  - „B” Fehér Ablak Kft. csoport 2.

Jung Dodo Team  -  Team Sport-NK Build 1:0

 

14:20-14:40 II.       „A” NOVOTEL csoport 2.  – Legjobb III. helyezett

BÁDOGOS Greco-Petrol - XXL Redőny Kft. 3:0

 

14:40-15:00 III.   „B” Fehér Ablak Kft. csoport 1 - „C” Albakor Kft. csoport 2.

Fejó-Therm Kft. - Masterplast 1:0

 

15:00-15:20 IV.     „C” Albakor Kft. csoport 1. - 2.-ik legjobb III.helyezett

DLSZ+DunaújvárosVillanegra Old Boys 0:1

 

15:20 V. II.győztese BÁDOGOS Greco-Petrol III. győztese Fejó-Therm Kft. 2:0

15:40 VI. I.győztese Jung Dodo TeamIV. győztese Villanegra Old Boys 1:1 (b.:5:6)

 

16:00-16:20 RBDSZK: VIDEOTON BKE - Fanatici 0:2

 

16:20-16:40 MÖK: Öregfiúk torna III. helyért 

Fejó-Therm Kft - Jung Dodo Team 1:0 

16:40-17:00 MÖK: Öregfiúk torna DÖNTŐ

BÁDOGOS Greco-Petrol - Villanegra Old Boys 2:0

 

17:00 MÖK Eredményhirdetés, tombola

 

1.helyezett: BÁDOGOS Greco-Petrol
2. helyezett: Villanegre Old Boys
3. helyezett: Fejó-Therm Kft.
4. helyezett: Jung Dodo Team

 

Legjobb kapus: Posza Zsolt (Villanegra Old Boys)

Legjobb mezőnyjátékos: Farkas Viktor (Fejó-Therm Kft.)

Gólkirály: Bobory Balázs (BÁDOGOS Greco-Petrol)

 

 

17:03-17:20 RBDSZK: VIDEOTON BKE - Barátok- Csíkszereda 3:1

17:20-17:40 RBDSZK: Debrecen - Fanatici 4:1

17:40-18:00 RBDSZK: Red Blue City- Faház 3:1

18:00-18:20 RBDSZK: VÁLASZ FCF - YBS fanklub - DAC 1:2

18:20-18:40 RBDSZK: VIDEOTON BKE - Debrecen 2:2

18:40-19:00 RBDSZK: Fanatici - Barátok- Csíkszereda 0:5

19:00-19:20 RBDSZK: Red Blue City- YBS fanklub - DAC 0:3

19:20-19:40 RBDSZK: VÁLASZ FCF - Faház 2:0

19:40-20:00 RBDSZK: Debrecen - Barátok- Csíkszereda 0:3

20.00-20:20 RBDSZK: VÁLASZ FCF - Red Blue City 1:4

20:20-20:40 RBDSZK: Faház - YBS fanklub - DAC

 

 

20:40 Tombola

20:40-21:00                        RBD 1992 csop. 1. - VTTV 1941 csop. 2.

BARÁTOK-CSÍKSZEREDA  -  Red Blue City 3:1

21:00-21:20                     VTTV 1941 csop. 1.  -  RBD 1992 csop. 2.

      YbS fanklub-DAC - Debrecen 1:2

21:20-21:37 RBDSZK Bronzmérkőzés:

Red Blue City - YbS fanklub-DAC

21:38-21:55 RBDSZK DÖNTŐ

BARÁTOK-CSÍKSZEREDA - Debrecen
 
21:55 RBDSZK Eredményhirdetés

1.helyezett: DEBRECEN

2. helyezett: CSÍKSZEREDA-BARÁTOK

3. helyezett: YBS fanklub - DAC

4. helyezett: Red Blue City

 

Legjobb kapus: Komlósi Patrik (Debrecen)

Legjobb mezőnyjátékos: Arama Ovidin (BARÁTOK-CSÍKSZEREDA)

Gólkirály: Czibere Balázs (Debrecen)



TOMBOLA 200 Ft-ért kapható a büfében és a hoszteszeknél. Bevételéből az anyaországon túlról érkezett csapatok vendéglátását biztosítjuk.

Minden nap új sorsolás, új nyeremények várnak gazdára!

 
 
2018.12.27. 00:19
 
Vissza    Nyomtatás