Tabella
1. Ftc 16 36
2. VIDEOTON 16
31
3. Honvéd
16
28
4.
Mtk 16 24
5. Mezőkövesd 16 24
6. Újpest 16
24
7. Dvsc 16 24
8. Paks 16 21
9. Puskás AFC 16 17

10.

Dvtk 16

13

11. Kisvárda 16 12

12.

Haladás

16

9

  részletes tabella    
 
 Európa Liga tabella
1. CHELSEA 5 15
2. BATE 5
6
3. VIDEOTON
5
6
4.
PAOK 5 3
 
 Bejelentkezés
2017.12.29. Gyermek és Masterplast Kupa
 
 
XVIII. MASTERPLAST Fehérvári Futballfesztivál VIDEOTON BARÁTI KÖR Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa és Családi Sport- és Egészségnapok
 
December 29. 3. nap
 
MASTERPLAST Kupa D-E-F-G csoport, Gyermek U11 Kupa
 
A Nemzetközi Torna mérkőzései 2x13 percesek. A Gyermek U11 Kupa mérkőzései 1x13 percesek.
 
 
8:00-8:30 Bádogos Greco-Petrol - FK Odra Opola 0-2
8:30-9:00 Anonymus - Pázmány Futsal 1-2
9:00-9:30 Workerline-Villanegra - Valami Amerika 2-1
9:30-10:00 Dunaferr-Vasas - OFK Rapid Csallóközkürt 11-0
10:00-10:30 Bádogos Greco-Petrol - Pázmány Futsal 4-0
10:30-11:00 Anonymus - FK Odra Opola 3-4
11:00-11:30 Workerline-Villanegra - Dunaferr-Vasas 3-3
11:30-12:00 Valami Amerika - OFK Rapid Csallóközkürt 12-1
12:00-12:30 Bádogos Greco-Petrol - Anonymus 4-1
12:30-13:00 FK Odra Opola - Pázmány Futsal 1-1
13:00-13:30 Workerline-Villanegra - OFK Rapid Csallóközkürt 11-2
13:30-14:00 Dunaferr-Vasas - Valami Amerika 1-4
 
"D" Orinoco 2002 csoport végeredménye:
1. FK Odra Opola 7p (7-4)
2. Bádogos Greco-Petrol 6p (8-3)
3. Pázmány Futsal 4p (3-6)
4. Anonymus 0p (5-10)
 
"E" Ring-BNP csoport végeredménye:
1. Workerline-Villanegra 7p (16-6)
2. Valami Amerika 6p (17-4)
3Dunaferr-Vasas 4p (15-7)
4. OFK Rapid Csallóközkürt 0p (3-34)
 
 
14:00-14:15 Gyermek Kupa: Videoton FC piros - VBKE kék 7-0
14:15-14:30 Gyermek Kupa: Videoton FC kék - VBKE piros 13-0
14:30-14:45 Gyermek Kupa: Videoton FC piros - Dunafém-Maroshegy 9-0
14:45-15:00 Gyermek Kupa: Videoton FC kék - Beregvidék 0-1
15:00-15:15 Gyermek Kupa: VBKE kék - Dunafém-Maroshegy 3-5
15:15-15:30 Gyermek Kupa: VBKE piros - Beregvidék 0-6
 
"A" Stopli csoport végeredménye:
1. Videoton FC piros 6p (16-0)
2. Dunafém-Maroshegy 3p (7-0)
3. VBKE Kék 0p
 
"B" RBD csoport végeredménye:
1. Beregvidék 6p (7-0)
2. Videoton FC kék  3p (13-1)
3. VBKE piros 0p
 
 
15:30-16:00 Sárépszer Kft - BEREGVIDÉK 3-2
16:00-16:30 VÁLASZ - Kinder maffia 1-2
16:30-16:45 Gyermek Kupa: „A” Stopli csop.3. VBKE kék - „B” RBD csop.3. VBKE piros: mérkőzés az 5-6. helyért 2-0
16:45-17:15 Sárépszer Kft - Kinder maffia 4-1
17:15-17:30 Gyermek Kupa: I. „A” Stopli csop.1.  Videoton FC piros - „B” RBD csop.2. Videoton FC kék 0-4
17:30-17:45 Gyermek Kupa: II. „A” Stopli csop.2. Dunafém-Maroshegy - „B” RBD csop.1. Beregvidék 0-3
17:45-18:15 Kinder maffia - BEREGVIDÉK 1-5
18:15-18:28 Gyermek Kupa: mérkőzés a 3. helyért: I vesztese Videoton FC piros - II. vesztese Dunafém-Maroshegy 6-0
18:29-18:55 Sárépszer Kft - VÁLASZ 6-1
18:55-19:08 Gyermek Kupa döntő:  mérkőzés az 1. helyért: Videoton FC kék - Beregvidék 5-1
19:08-19:15 TOMBOLASORSOLÁS, Gyermek Kupa eredményhirdetés
 
Gyermek U11 Kupa végeredménye:
1. Videoton FC kék
2. Beregvidék
3. Videoton FC piros
4. Dunafém-Maroshegy
5. VBKE kék
6. VBKE piros
 
19:15-19:41 Masterplast - FK Csantavér 2-2
19:42-20:08 Beke Trans - VBKE 6-0
20:09-20:35 BEREGVIDÉK - VÁLASZ 4-0
20:36-21:02 FK Csantavér - VBKE 5-0
21:03-21:29 Masterplast - Beke Trans
21:35-22:01 Masterplast - VBKE 
22:02-22:28 FK Csantavér - Beke Trans

"F" Peugeot-Fábián csoport végeredménye:
1. Sárépszer Kft. 9p (13-4)
2. BEREGVIDÉK 6p (11-4)
3. Kinder maffia 3p (4-10)
4. VÁLASZ 0p (2-12)
 
"G" MINDIGVÁR NONSTOP csoport végeredménye
1. Masterplast 7p (10-3)
2. FK Csantavér 5p (9-4)
3. Beke Trans 4p (9-5)
4. VBKE 0p (0-16)
 
 
 
2017.12.29. 23:59
 
Vissza    Nyomtatás