Tabella
1. Ftc 19 41
2. VIDEOTON 19
38
3. Dvsc
19
31
4.
Honvéd 19 28
5. Újpest 19 26
6. Dvtk 19
25
7. Paks 19 24
8. Puskás AFC 19 23
9. Vasas 19 21

10.

Haladás 19

20

11. Balmazújváros 19 19

12.

Mezőkövesd

19

16

  részletes tabella    
 
 Bejelentkezés
 Hírlevél
2017.12.27. Öregfiúk és Szurkolói Kupa
Az  első nap eredményei
 
 XVIII. MASTERPLAST Fehérvári Futballfesztivál VIDEOTON BARÁTI KÖR Nemzetközi Kispályás Labdarúgó Kupa és Családi Sport- és Egészségnapok
 
December 27. 1. nap
 
Öregfiúk 34+ Kupa, RBD Szurkolói Kupa
 
 
Az Öregfiúk 34+ Kupa és az RBD Szurkolói Kupa mérkőzései 1x17 percesek.


8:00-8:20 Villanegra Old Boys - FŐNIX FQL SYSTEM   2-0
8:20-8.40 Agárdi Öregfiúk - Z&Z Kft. - Szabadbattyán Öregfiúk  3-2
8:40-9:00 Villanegra Old Boys - KISKOHÁSZ-HAVEROK  0-2
9:00-9:20 FŐNIX FQL SYSTEM - Agárdi Öregfiúk - Z&Z Kft.  1-4
9:20-9:40 Szabadbattyán Öregfiúk - KISKOHÁSZ-HAVEROK  2-6
9:40-10:00 Villanegra Old Boys - Agárdi Öregfiúk - Z&Z Kft.   6-1
10:00-10:20 FŐNIX FQL SYSTEM - Szabadbattyán Öregfiúk 4-3
10:20-10:40 Bádogos - Greco Petrol - FORTUNA FC 3-0
10:40-11:00 Fejó-Therm Kft - Videoton BKE 2-1
11:00-11:20 KISKOHÁSZ-HAVEROK - Agárdi Öregfiúk - Z&Z Kft. 2-2
11:20-11:40 Villanegra Old Boys - Szabadbattyán Öregfiúk 3-1
11:40-12:00 KISKOHÁSZ-HAVEROK - FŐNIX FQL SYSTEM 1-0
 
 "Fehér Ablak" csoport végeredménye
1. KISKOHÁSZ-HAVEROK 10p
2. Villanegra Old Boys 9p

3. Agárdi Öregfiúk F&F Kft. 7p
4. FŐNIX FQL SYSTEM 3p
5. Szabadbattyán Öregfiúk 0p

 
12:00-12:20 Bádogos - Greco Petrol  - Szentegyháza Vasas Sportklub 3-0
12:20-12:40 FORTUNA FC - Fejó-Therm Kft 0-4
12:40-13:00 Videoton BKE - Szentegyháza Vasas Sportklub 2-2
13:00-13:20 Bádogos - Greco Petrol  - Fejó-Therm Kft 1-0
13:20-13:40 FORTUNA FC - Videoton BKE 3-6
13:40 -14:00 Szentegyháza Vasas Sportklub - Fejó-Therm Kft 1-4
14:00-14:20 Bádogos - Greco Petrol  - Videoton BKE 3-0
14:20-14:40 Szentegyháza Vasas Sportklub - FORTUNA FC 5-1

"NOVOTEL" csoport végeredménye
1. Bádogos-Greco Petrol 12p
2. Fejó Therm Kft. 9p
3. Videoton BKE 9-10 4p
4. Szentegyháza 8-10 4p
5. Fortuna FC 0p
 
14:40-15:00 I. „A” Fehér Ablak csop.1. - „B” NOVOTEL csop.2. KISKOHÁSZ-HAVEROK - FejóTherm 2-0
15:00-15:20 II. „A” Fehér Ablak csop.2. - „B” NOVOTEL csop.1. Villanegra Old Boys - Bádogos 0-2
15:20-15:30 Tombolasorsolás, 7-es rúgóverseny : győztese Csík Laura
15:30-15:50  I. vesztese – II. vesztese: mérkőzés a 3. helyért FejóTherm Kft. - Villanegra Old Boys 3-1
15:50-16:10  Öregfiúk 34+ Kupa döntő, mérkőzés az 1. helyért KISKOHÁSZ-HAVEROK - Bádogos  1-2

Öregfiúk 34+ Kupa végeredménye:
1. Bádogos - Greco Petrol
2. KISKOHÁSZ-HAVEROK
3. FejóTherm Kft.
4. Villanegra Old Boys
 
16:15-16:30  Jótékonysági gálamérkőzés: Magyar Művész Válogatott - VIDEOTON FC öregfiúk I. harmad
16:30 szünetben: Az öregfiúk torna eredményhirdetése
16:40-16:55 Jótékonysági gálamérkőzés: Magyar Művész Válogatott - VIDEOTON FC öregfiúk II. harmad
16:55 szünetben: FlashMob
17:00-17:15  Jótékonysági gálamérkőzés: Magyar Művész Válogatott - VIDEOTON FC öregfiúk III. harmad
 (0-1, 1-4, ~4-5...és kiszakadt a gólzsák... ) a végeredmény körülbelül: 7-11 :) ...igazi gálahangulat mellett!

17:20-17:40 G-Pont - Fanatici 1-2
17:40-18:00 RBC - OlimPiaKosz 0-2
18:00-18:20 Válasz FCF - Diszkós Brigád 0-4
18:20-18:40 VIDEOTON BKE - Faház 3-1
18:40-19:00 G-Pont - RBC 2-3
19:00-19:20 Fanatici - OlimPiaKosz 1-0
19:20-19:40 Válasz FCF - VIDEOTON BKE 0-0
19:40-20:00 Diszkós Brigád - Faház 4-1
20.00-20:20 G-Pont - OlimPiaKosz 2-4
20:20-20:40 Fanatici - RBC 0-3
20:40-21:00 Válasz FCF - Faház 8-2
21:00-21:20 Diszkós Brigád - VIDEOTON BKE 3-0

Videoton 1967 csoport végeredménye:
1. OlimPiaKosz 6p 6-3 +3
2. RBC 6p 6-4 +2
3. Fanatici 6p 3-4 -1
4. G-pont 0p
 
RBD 1992 csoport végeredménye:
1. Diszkós Brigád 9p
2. Válasz FCF 4p +2
3. Videoton BKE 4p -1
4. Faház 0p
 
Az elődöntő és a döntő mérkőzései 1x14 percesek !
 
21:25-21:40  I. „A” Videoton 1967' csop.1. - „B” RBD 1992' csop.2. OlimPiaKosz - Válasz FCF  1-0
21:40-21:55 II. „A” Videoton 1967' csop.2. - „B” RBD 1992' csop.1. RBC - Diszkós Brigád 0-1
22:00-22:15 I. vesztese - II. vesztese: mérkőzés a 3. helyért Válasz FCF - RBC 3-0
22:15-22:30 I. győztese - II. győztese: Szurkolói Kupa döntő, OlimPiaKosz - Diszkós Brigád 0-0 b.: 2-3
22:30 Eredményhirdetés

A szurkolói torna végeredménye:
1. Diszkós Brigád
2. OlimPiaKosz
3. Válasz FCF
4. RBC

 
 
2017.12.19. 13:50
 
Vissza    Nyomtatás